Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jaką polecacie siłownię w rzeszowie?

dieta odchudzanie siłownia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 09:48:41

chciałabym schudnąć kilka kilkogramów do wakacji i szukam dobrej siłowni lub dietetyka. ktoś może polecić coś sprawdzonego?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 09:59:42

przegrałaś już na starcie bo wakacje trwają już od prawie półtora miesiąca

nie mogę nic polecić bo na forum nie reklamujemy swoich i cudzych firm, przesięwzięć, projektów itp innych interesów

jak chciałaś wkleić jakiś link do strony siłowni czy dietetyka to nic z tego, Moderator usuwa takie wpisy

#3 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 10:19:37

Trochę mniej złośliwości ;) ja moge śmiało polecić kursy odchudzające w Centrum Pormocji Wellness, ośrodek mieści sie prze piłsudskiego. Moja mam sporo schudła dzięki temu kursowi. Głównie polegał na ustaleniu dobrej diety i motywowaniu do chudnięcia. Ale zależy czego szukasz, jak siłowni, aerobiku to może jakiś klub fitness.

#4 ~GOSCU~

~GOSCU~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 22:27:32

Najlepsza jest dieta MŻ.

#5 ~Misiu~

~Misiu~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 18:23:44

Jest jeszcze moja stara silownia na tysiaclecia pod poczta ? Kurde, tam byl prawdziwy klimat nie to co te dzisiejsze fabryki. Pozdro wszystkim karkom.

#6 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 18:24:52

chciałabym schudnąć kilka kilkogramów do wakacji i szukam dobrej siłowni lub dietetyka. ktoś może polecić coś sprawdzonego?

Mniej zryj wiecej uprawiaj milosci.

#7 kociol

kociol

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:35:12

Ja chodzę do Calypso na Hetmańskiej, mają tam fajne zajęcia zorganizowane (zwłaszcza polecam power pump, to takie intensywne ćwiczenia ze sztangami i hantlami do muzyki)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, odchudzanie, siłownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych