Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie biuro podróży polecacie?

wakacje biuro podróży egipt tunezja last minute

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zośka~

~zośka~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 13:27:51

Planuję wakacje, w końcu w ciepłych krajach. W grę wchodzi Egipt, Tunezja, Maroko, ewentualnie Portugalia i Hiszpania. Nie mogę się jednak zdecydować na biuro, jest tego tak dużo, oferty często nie różnią się cenowo... Jako że ni mam doświadczenia w zorganizowanej turystyce, to bardzo proszę forumowicze, podpowiedzcie coś zdezorientowanej :)

#2 Rejs

Rejs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 czerwiec 2013 - 13:49:42

Najlepsze są albo duże biura podróży o ugruntowanej pozycji, albo jakieś wyspecjalizowane np. w wycieczkach do Afryki.

Cena wycieczki nie jest najlepszym doradcą, bo można tanio zapłacić i mieć zmarnowane wakacje. Jak ktoś wyśli, że za 1100 zł pojedzie do Turcji do 5 gwiazdkowego hotelu, to mu współczuję niewiedzy.

#3 ~zośka~

~zośka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 13:17:47

Itaka jakoś mi nie podchodzi, od znajomych słyszałam różne opinie, wolałabym nie ryzykować.  co do organizacji na własnę rękę - jasne, że może wyjść taniej, ale dobrze wiemy, że nie ma nic za darmo - w tym wypadku trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie, porównywanie, dopilnować tego i owego. Ja wolałabym jednak "gotowca", zapłacić, lecieć i odpoczywać. A słyszeliście coś o alfa starze? Wyjeżdżaliście z nimi? Widziałam na ich stronie niezłą promocję, ale nie znam biura, więc wolę się upewnić czy wszystko jest z nimi okej :)

#4 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 10:30:49

Ja zanim zdecydowałam się na wakacje poszłam do kilku biur podróży. Później przeanalizowałam sobie oferty i koniec końców na wczasy poleciała  z alfa starem. Mieszkaliśmy w hotelu Al Diwan, który swoją drogą bardzo polecam. W pobliżu jest piękna Zatoka Rekina. Do lotniska jest niedaleko. Hotel w typowo arabskim stylu co akurat mnie bardzo odpowiadało.Z biurem problemów nie było, rezydenci na miejscu, duży wybór wycieczek fakultatywnych. Wakacje bardzo na plus.

#5 azjata99

azjata99

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 09:30:33

Neckermann. Korzystaj tylko z największych biur podróży, uchroni Cię to przed ew. problemami z powrotem.

#6 ~Bonia~

~Bonia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:58:31

Również polecam tylko te większe i sprawdzone biura. Po co lecieć i się stresować, że coś może być nie tak. Ja w tym roku z alfa starem poleciałam do Hurghady. Mieszkaliśmy w Triton Empire Beach. Mieliśmy blisko z lotniska, blisko do plaży,okolica pełna sklepów, kramów z pamiątkami czy kawiarni. Jaccuzi, 2 baseny w tym jeden z podgrzewaną wodą. Pokoje bardzo funkcjonalne, z łazienką i tarasem, przestronne. Aż żal było wracać.

#7 ~Aska30~

~Aska30~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 18:41:29

W tym roku po raz pierwszy wykupilam wczasy z biurem podrozy.  Znalazlam oferte last minute w Itace. Troche mialam watpliwosci, gdyz czytalam wiele zlych opinii na temat tego biura, ale za bardzo nie mialam wyboru.Wybralam Czarnogore i cale szczescie wszystko bylo ok. Generalnie preferuje na wlasna reke.

#8 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 08:10:01

Warto, warto moje dzieci były z nimi na koloniach.  Super sprawa, świetna organizacja. Do tego mają niskie ceny, warto porównać ich ofertę z innym biurem podróży, okazuje się, że mają o wiele taniej.

#9 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 12:16:20

ja kupiłam kiedyś wycieczkę alfa staru zresztą w centrum usług turystycznych w Rzeszowie przy Żeromskiego i i byłam bardzo zadowolona. Przede wszystkim agentka potrafiła mi doradzić i zaproponować ciekawy w kierunek w przystępnej cenie, nie jestem łatwym klientem, dlatego podziwiam jej cierpliwość :-) W przyszłym sezonie zdecyduję się na to samo biuro, bo skoro mi tam dobrze, to po co kombinować :)

#10 ~sussana~

~sussana~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 19:33:25

alfa star jest w porządku, jeśli moi rodzice pojechali z nimi i wrócili zadowoleni, to naprawdę coś znaczy :-) Ja zastanawiam się, czy nie jechać z nimi w 2014 roku do Portugalii, tyle osób ostatnio tam jeździ, mówią, że super, to może warto? Co myślicie? Byliście w Portugalii? 

#11 ~Mi~

~Mi~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 11:59:54

Ja również poszukuję sprawdzonego biura, w dodatku majacego wyloty z Gdańska na Teneryfę. Zdaje się, że tu, jak na razie, nie ma wyboru i rządzi Itaka (czarter), a z tym biurem już tam byłam i...wielkie rozczarowanie: po wylądowaniu poinformowano mnie, że będę w innej miejscowości i hotelu niż w ofercie, za którą zapłaciłam :-(. Nie dało się tego odkręcić, więc urlop trochę nieudany. Jakie jeszcze biura oferujące pobyt na południu Teneryfy możecie polecić? Z góy dziękuję, bo planuję pobyt w marcu tego roku, więc czasu jest niewiele.

#12 mala.mi

mala.mi

Bywalec

• PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:41:08

Ja polecam samemu organizować takie podróże. Jeśli zabrać się do tego odpowiednio wcześnie, to spokojnie można wszystko ogarnąć

#13 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 12:46:50

Nie wiem dlaczego u nas jest takie przeświadczenie, że tylko z biurem podróży można jechać na wakacje. Przecież to jest chore, po pierwsze płacie dużo więcej niż byście zapłacili gdybyście sobie sami zorganizowali wyjazd np. na terenie Europy wynajmujecie dom lub mieszkanie http://www.novasol.pl/ do tego szukacie taniego przejazdu, bądź tanich lini lotniczych i macie 1/3 tego co zapłacicie w biurze, do tego jedzenie i maksymalnie zapłacicie 50% kosztów który były by przez biuro. Już nie wspominam o hotelach, które 5 gwiazdek mają przeważnie tylko na ulotkach i plakatach. 

#14 mala.mi

mala.mi

Bywalec

• PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 03 luty 2014 - 15:47:38

Dokładnie - najważniejsze jest zabrać się do tego z głową i na kilka miesięcy przed

#15 ~Johnny Bravo~

~Johnny Bravo~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 12:04:45

Po co mi biuro podrozy w roli posrednika posrednika?! Znam jezyk angielski i za pomoca internetu moge zlatwic wszystko i przynajmniej nie mam stresu ,ze zostane wykiwany . Tak podruzuje od wielu lati nie potrzebuja placic posrednikom.

angielski to może znasz ale w polskim to sadzisz byki że aż w oczy kłuje. podrÓżuje

#16 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:48:30

ALFA STAR. Fajne, solidne biuro, sporo pośredników sprzedaje też ich wycieczki, mają dobre ceny i niezłe opinie w internecie. Dwa razy byłam z nimi, polecam zwłaszcza wycieczkę do Portugalii, mieliśmy super hotel w miejscowosci Portimao, pojechaliśmy też na dwie wycieczki fakultatywne. Polecam!!!

#17 BasiaBB

BasiaBB

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 18:22:55

Ja zazwyczaj wyjeżdżam z Itaką, kiedy nie planuję sobie całkowicie sama wyjazdu. Wybieram duże biuro podróży, bo najczęściej cieszy się zaufaniem i nie trzeba się za bardzo martwić (oczywiście, zdarzają się wpadki - ale mi się jeszcze, na szczęście, nie zdarzyło).

#18 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 17:45:45

dk holiday- uczciwe, niedrogie, wszystko można przez neta załatwic.

Najwygodniejsze i chyba najlepsze biuro podróży, z jakim się dotychczas spotkałem.

#19 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 13:39:13

Jako rodzic mogę polecić BUT. Od trzech lat dzieciaki jeżdżą na obozy i kolonie z nimi i zawsze wracają zachwycone. Mają i opiekę i są pod kontrolą, a to ważne w czasach kiedy tyle się słyszy o młodziezy.

#20 Gosiak

Gosiak

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 21:47:29

Biuro BUT znam z organizacji wycieczek szkolnych. Bardzo fajne, dobre biuro i ceny także przystępne. I co mnie zaskoczyło, że mają już w ofercie kolonie/obozy nawet dla tych najmniejszych.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, biuro podróży, egipt, tunezja, last minute

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych