Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie biuro podróży polecacie?

wakacje biuro podróży egipt tunezja last minute

233 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Ohma~

~Ohma~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:21:02

ja byłam na last minute z Coral Travel - biuro jest pewne, dobry organizator no i ma spory wybór! trzeba szukać i znaleźć coś pewnego!

#222 Kamilla36

Kamilla36

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2018 - 14:27:51

Moim ukochanym biurem podróży jest biuro Travelinc. Ich wycieczki są zawsze tak samo świetne i tak samo doskonale zaplanowane. Jeśli więc wciąż poszukujesz dobrego biura podróży, ja polecam Ci właśnie to.

#223 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 10:54:50

Net Holiday zorganizowało mi świetny pobyt w Grecji, zatrzymałam się w Lyda Club, gdzie była cudowna obsługa, która organizowałą darmowego busa na plażę.  Okolica cudowna i cicha, co mnie bardzo zaskoczyło, oczywiście pozytywnie. Mój pokój był bez aneksu kuchennego, ale wiem, że mają też pokoje z kuchnią, ja korzystałam z genialnej restauracji hotelowej, gdzie próbowałam regionalnych smakołyków/

#224 ~Tututka~

~Tututka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 15:35:43

no jak dla mnie to jednym z lepszych biur podróży to jest Coral Travel – pewnie, bezpiecznie, opieka fachowa…moim zdaniem to były pieniądze bardzo dobrze zainwestowane w wakacje! Nie żałuję nic a nic!

#225 ~Joannnnaaa~

~Joannnnaaa~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 10:19:19

My w tym roku byliśmy z rodzinką w Hiszpanii. Jeszcze w sierpniu. Jak co roku wycieczkę wykupiliśmy w Coral Travel. Mają dużo ofert, dużo różnych terminów no i znane biuro podróży, więc nie trzeba się stresować, ze coś pójdzie nie tak. 

#226 ~Izabella~

~Izabella~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 08:47:10

Leciałam z tui niedawno. mają umowę podpisaną z naszymi polskimi liniami czarterowymi enter air więc przynajmniej wspieram polskie firmy. Na wakacje nie narzekałam. Było jak należy. Tylko rezydent się nie postarał.. W naszym hotelu w ogóle go nie było.. No cóż. nie dałam mu zarobić na wycieczkach. na szczęście na miejscu było biuro podróży i tam można było je wykupić. 

#227 ~Tyrol~

~Tyrol~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 01:16:56

Zdecydowanie Itaka. Bardzo profesjonalne podejscie do klientów, dośc niskie ceny, bardzo dobre hotele i brak spóźnień przy czarterach! Dla mnie Itaka jest na 5!

#228 ~tylkoPARTY_CAMP :)~

~tylkoPARTY_CAMP :)~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:50:22

jesli chcesz sie pobawic na imprezach i zarówno poznac fajnych ludzi to zdecydowanie wybierz sie z Party Camp! jesli chodzi o cene to niczego sobie :D byłem i mam zamiar jeszcze sie z nimi wybrac

#229 ~Kasiuniaa01~

~Kasiuniaa01~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 23:03:22

wyjazdy dla grupy studentów jak i par tylko z PARTY CAMP :D pozytywni ludzie, na pewno nie bedziesz sie nudzic :) ja mam pozytywne odczucia co do całej organizacji, nie miałam sie do czego przyeczepic

#230 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:01:52

najskuteczniejsze biuro podrózy ,to zaklad pogrzebowy

#231 ~KrzysiuOgórek~

~KrzysiuOgórek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:20:27

Kilka razy korzystałem już z oferty Wytwórni Wypraw z Warszawy. To takie małe biuro podróży ale mające całkiem fajne kierunki wycieczek objazdowych. Mają i bliższe wycieczki i dalsze. W tym roku wybieram się z nimi do Gruzji. Wyjazd zapowiada się dość intensywnie, patrząc na odległości do przejechania. No ale to jednak spory kraj ;)

#232 ~Jolka147~

~Jolka147~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 00:16:11

Ja juz dwa razy byłam z Party Camp na wyjeździe i było mega. Organizacyjnie wszystko spoko, nie ma sie do czego doczepić, ekipa przesympatyczna, mam kontakt do dziś :D w dodatku ciekawe kierunki podrózy oferują w niskich cenach.

#233 ~Sikorra~

~Sikorra~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 08:52:27

Ja jestem bardzo zadowolona z wakacji organizowanych - lubię miec spokój i pewność, że wszystko jest dobrze zorganizowane. Coral Travel jak dla mnie jest doskonałym biurem i wyjazdy z nimi to przyjemność!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wakacje, biuro podróży, egipt, tunezja, last minute

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych