Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie macie sposoby na odchudzanie?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:37:16

Jaki macie sposób na zdrowe odchudzanie?

#2 ~Małgorzata32~

~Małgorzata32~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:49:50

Ja stosowałam dietę 1500 kcal opartą na naturalnych i jak najmniej przetworzonych produktach, do tego brałam Foreverslim i systematycznie, godzinę dziennie ćwiczyłam Efekt to 14 kg mniej w 3 miesiące

#3 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:54:58

Zgadzam się z poprzedniczką, zdrowo, to znaczy bez zamorzenia organizmu i przy pomocy środków opartych na naturalnych składnikach

#4 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:56:00

Moim zdaniem podstawą w dzisiejszych czasach jest odpowiednie dobranie środka wspomagającego odchudzanie. Sama wiem po sobie, jak to wyglądało zanim zaczęłam stosować Foreverslim, a jak po tym okresie

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 19:58:31

Po części zgadzam się z Bogusią, nie mniej ja bym nie napisała, ze dodanie jednego do drugiego, tylko po prostu współdziałania diety, suplementu i ćwiczeń. Każdy z tych składników jest ważny i rezygnacja z jednego nie pozostanie bez konsekwencji, np z wolniejszym spadkiem wagi czy w skrajnych przypadkach w ogóle zahamowaniem procesu odchudzania

#6 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:00:54

Ja akurat zdecydowałam się na  Foreverslim i nie żałuję tej decyzji. W 3 miesiące straciłam 15 kilo z nadwagi

#7 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:06:09

Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Dzięki tym tabletkom wreszcie pozbyłam się nadwagi

#8 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:09:16

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona  uzyskanego efektu. W końcu pozbyłam się całej nadwagi

#9 ~Bogda~

~Bogda~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:10:57

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie

#10 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:12:26

Ja przy wyborze tabletek kierowałam się opinią internautów.Z całej gamy tabletek również wybrałam Slimunox.U mnie po miesiącu stosowania waga pokazała 5 kg teraz mija drugi miesiąc i łącznie schudłam już 9 kg.Wyboru chyba dokonałam dobrego.

#11 ~Grażyna H~

~Grażyna H~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:22:48

Też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu schudłam i to bez nie wiadomo jakiego wysiłku. Owszem były też ćwiczenia, dieta... ale jakoś łatwiej mi było z Slimunox

#12 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 20:26:04

Moim zdanuiem nie ma lepszego środka na pozbycie się nadwagi jak Slimunox

#13 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:50:48

Każdy sposób jest dobry aby pozbyć się nadwagi.U mnie rewelacyjnie zadziałał Foreverslim .Niech sobie inni gadają co chcą ale mi akurat pomogły tabletki.

#14 ~Karo~

~Karo~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:27:31

Również wypowiem jak najlepsze zdanie o tabletkach Foreverslim. Stosowałam je 3 miesiące, zgodnie z tym co się dowiedziałam o najlepszych efektach ich stosowania. W terminie tych trzech miesięcy schudłam 12 kg. Od 6 tygodni juz ich nie stosuje i waga jak zaczarowana stoi w miejscu. I oby tak zostało

#15 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 14:25:37

Mi akurat temat foreverslimu wpadł w rękę przez przypadek, postanowiłam kupić i spróbować, dzisiaj uwążam, że to najlepsza decyzja przy odchudzaniu jaką mogłam podjąć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych