Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie szkolenia pomogą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 marcin20

marcin20

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 maj 2014 - 10:45:30

Zależy też jak dużo masz tych kontaktów i kim tak naprawdę jesteś..Jeśli będziesz synem prezydenta na pewno łatwiej Ci będzie cokolwiek znaleźć niż takiego szaremu człowiekowi,

Trochę przesadne określenie ale chyba prawdziwe...

Kontakty w tych czasach to atut... bez tego nic nie zdziałamy ;)

Trzeba sobie w końcu jakoś radzić.

#22 ~Gabriella~

~Gabriella~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 07:32:09

Może jakieś szkolenia bhp czy kurs pierwszej pomocy? Ten drugi przyda Ci się również w życiu codziennym.

To prawda, szkolenia tego typu przydają się w życiu codziennym. Ja akurat mam ukończone szkolenie z udzielania pierwszej pomocy i co jak co, ale takie umiejętności powinien posiadać każdy człowiek. U mnie akurat takie szkolenia przeprowadzali w ramach pracy, ale przez firmę Delphi. Uważam, że warto na samym początku zadbać o tego rodzaju szkolenia, a pozniej dopiero zająć się innym tematem.

#23 ~elwirka~

~elwirka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 11:45:34

Zawsze warto też poszerzać swoje umiejętności w tych dziedzinach, w których już coś wiemy. Skoro piszesz, że masz raczej ogólne kwalifikacje, a nie żadne specjalistyczne, to może skup się na nich i tylko dobierz jakieś kursy czy szkolenia, które uczyniłyby cię konkurencyjnym kandydatem do jakiejś pracy biurowej czy administracyjnej. Na przykład firma szkoleniowa Coach inc. ma w ofercie szkolenia z ochrony danych osobowych, dopasowane do osób, które pracują na różnych stanowiskach, w różnych branżach. A jest to aktualnie bardzo ważne zagadnienie i myślę, że dodałoby atrakcyjności twojemu CV.

#24 ~tylda~

~tylda~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 21:14:20

Konakty kontaktami zawsze warto je mieć ale też trzeba mieć umiejętności by te kontakty coś dały, myślę, że warto teraz się doszkalać w informatyce, spore wzięcie mają programiści, sama teraz mam w planach zapisać się na kurs jakiś z tej dziedziny, ktoś coś poleci?

#25 zegarek

zegarek

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 17:55:15

Dokładnie, doświadczenie, umiejętności to jedno, ale dobre znajomości to drugie. Ja jestem zdania, że jeśli mamy możliwość zrobienia dużej ilości kursów i szkoleń to warto z tego skorzystać ponieważ rynek pracy nie jest stabilny i nie wiadomo czy taka wiedza nie będzie nam kiedyś potrzebna. Urzędy pracy wysyłają na kursy i jeszcze wypłacają stypendia wiec warto porobić sobie trochę kwitków, to nie zginie a może nam się przydać. 

#26 ~martynapo~

~martynapo~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 20:58:31

Z informatyki to na pewno programowanie jeśli ktoś ma do tego smykałkę to dobry pomysł, sporo szkoleń programistycznych robi go work, ja robiłam u nich kurs z excela i było ok. Dużo praktyki, sporo się nauczyłam, a widzę na co dzięń wykorzystuję w pracy :)

#27 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 16:43:10

Mieszkałam w małej miejscowości. Postanowiłam przenieść się w zeszłym roku do Warszawy i tu próbować szczęścia. Jednak większe miasto daje lepsze perspektywy. Skończyłam tu dwa szkolenia z zakresu rachunkowości, dodatkowo w szkole policealnej kierunek Kadry i płace. Pracę udało się znaleźć fajną. Nie wiem co bym tam u siebie robiła...

#28 ~Memikka~

~Memikka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 07:48:41

Ja obecnie szukam pracy w księgowości, to powiem szczerze, że bez doświadczenia to ciężko, więc też pomyślałam, że taki kurs zrobię albo pójdę do szkoły policealnej, żeby mieć jakąś wiedzę. Z tego co czytałam to te kursy w gowork sa chwalone, bo nie ma tam tylko samej teorii.

#29 lexiflexi

lexiflexi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 09:23:30

Żadne nie pomogą. W dzisiejszych czasach liczy się tylko to jakie masz kontakty a nie to jakie masz umiejętności.

gadasz bzdury, gdyby każdy tak myślał to wszyscy by się położyli i umarli bo nie mają znajomości, trzeba się doszkalać zawszę!

#30 ~Liddka4~

~Liddka4~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:40:45

Kontakty można zdobywać, a to też wymaga umiejętności. Dlatego ja w pierwszej kolejności zapisałam się na kurs improwizacji w biznesie, żebym mogła łatwiej zawierać nowe znajomości i kontakty, no i żeby łatwiej mi było znaleźć dobrą pracę.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 19:17:39

kurs improwizacji w biznesie?? A co to takiego? I gdzie coś takiego można zrobić?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 19:28:25

Brzmi ciekawie, coś takiego by mi się przydało, bo kiepsko mi idą takie rozmowy biznesowe

#33 JoVisz555

JoVisz555

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:20:17

Ciekawy jestem czy kursy prowadzone są równie we Wrocławiu i Krakowie. Tego typu umiejętności napewno przydadzą się w przyszłej pracy. Aż grzech nie skorzystać.

#34 mlotek1

mlotek1

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:21:19

Najlpiej jak szukasz pracy to zwróć uwagę ile jest ogłoszeń z danej dziedziny która cię interesuje . I wtedy znajdź ciekawe szkolenie jezeli zależy ci na tym . Bo jak chcesz zrobić szkolenie żeby tylko zrobić to możesz co miesiąc być na innym apełno tego jest .

#35 ~Jarek85~

~Jarek85~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 12:39:49

Szkolenia wyglądają całkiem dobrze. Ciekawe czy można z nich dużo wynieść? Ktoś już był?? Te dwa dni to optymalnie? Za dużo, za mało? 

#36 ~baśska~

~baśska~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 11:21:01

O które szkolenie Ci chodzi? To w go worku to twa dwa weekendy (licząc też piątek wieczór)

#37 irinaszejk

irinaszejk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 09:32:33

nie słuchaj osób które piszą że nei pomogą Ci żadne szkolenia.....

oczywiście że pomogą....

trzeba tylko chcieć!

#38 tescji90

tescji90

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 12:43:29

Dobrym pomysłem może być kurs spawacza, kurs obsługi ciężkiego sprzętu budowlanego lub kurs na wózki widłowe, czy CNC. Pracy po takich kursach raczej nie brakuje, szczególnie za granicą, a zarobki są zazwyczaj atrakcyjne, choć w Polsce różnie to bywa.

#39 K.Gruszka88

K.Gruszka88

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 15:10:37

Ja polecam szkolenia z umiejętności miękkich :)

#40 kedenor

kedenor

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 08:37:56

Sprzedaż, obsługa klientów itp. Myślę, że te pomogą najbardziej. No może jeszcze bhp.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych