Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

jakie szkolenia pomogą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zoisaczka~

~Zoisaczka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:30:55

To zależy od branży... Ja jestem pedagogiem, więc kształcę się w tym kierunku. Ostatnio byłam na kursie z terapii ręki organizowanym przez Soyer, a w październiku idę na szkolenie z globalnego czytania - trzeba się dokształcać! 

#42 tesa

tesa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2016 - 09:33:43

Ja kiedyś brałam udział w sesjach motywacyjnych i szkoleniu z wystąpień publicznych i bardzo mi się to przydało. Miałam wcześniej spore problemy i dopadał mnie ogromny stres gdy miałam występować przed jakąkolwiek publiką, na szczęście udało mi się pokonać te blokady i już jest ok. Ale szkolenie mogę Ci polecić bo na pewno wyją Ci na plus.  Nawet jeśli nie masz problemu z tremą to dowiesz się co mówić i jak mówić. 

#43 Krystek27

Krystek27

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 09:46:26

Chcę zapisać sie na kurs magazyniera. Jeśli ktoś robił taki kurs, to jaką firmę szkoleniową możesz polecić?

#44 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 10:38:51

ja taki kurs robiłem u nas we Włocławku w Ośrodku Kształcenia Zawodowego, mają bardzo dobre ceny, zrób sobie też kurs na wózek widłowy bo na pewno będzie ci potrzebny w tej pracy. 

#45 arekmozer

arekmozer

Bywalec

• PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 14:03:48

A kursy BHP gdzie robicie? Ktoś korzystał z BHP Consulting ul. Żytnia 55 lok. 12 01-179 Warszawa tel. 510 510 635 ?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:12:23

mi pomogło uczenie się angielskiego, zacząłem kurs w speak up jeszcze na studiach bo mieli spore rabaty dla studentów, po studiach nie byłoproblemu ze znalezieniem pracy bo migłem śmiało wpisać zaawansowany angielski w cv i na każdej rozmowie musiałem faktycznie udowodnić swoją znajomość, ale po przygotowniu w speak up i job interview club nie było problemu

#47 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:36:25

zdecydowanie polecam szkolenia twarde po których ukończeniu uzyskuje się realne uprawnienia. prawo jazdy , kurys na urządzenia transportu bliskiego, spawanie , uprawnienia elektryczne fachowców coraz wiecęj trzeba prowadze bloga wozekinstruktor tam możecie przeczytać omojej ścieżce kariery w jaki sposób pomogły mi uprawnienia  :)

#48 ~MichałSZ~

~MichałSZ~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 12:06:50

Ja skończyłem kurs administratora systemów informatycznych i pracuję w zawodzie. Kurs robiłem w firmie proxymo i uzyskałem potem certyfikat. Teraz planuję szkolenie ABI, po którym moge rozszerzyć spektrum mojej pracy 

#49 ~behapik~

~behapik~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 15:31:15

a w naszej firmie szkolenia BHP   prowadzą z Job Safety Ośrodek Szkoleniowy

mają wile innych szkoleń np: pierwsza pomoc, ochrona ppoż, haccp, dobrostan zwierząt, 

#50 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 17:23:32

Niezastąpione jest szkolenie BHP i odbycie go jest obowiązkiem pracownika. Polecam panią Katarzynę Kwiatkowską, szkoleniowca z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, który oferuje kompleksowe usługi BHP obejmujące szkolenia wstępne i okresowe. Działa na terenie woj. mazowieckiego. 

#51 ~alberto~

~alberto~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 20:35:59

Wszystko zależy od tego, do czego masz smykałkę :P ja przeszedłem wiele szkoleń. Sprzedaż couch, ochrona danych. ALe jestem inżynierem więc chciałem też robić coś w tym zawodzie więc zdecydowałem się na kurs EMC. Spodobało mi się projektowanie układów cyfrowych i teraz w tym pracuję. Kurs organizowała firma emcsolution. Warto spróbowac kilku rzeczy żeby zobaczyć, co tak naprawde nas interesuje

#52 Bossak

Bossak

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 10:50:41

Według mnie bardzo dobrze jest teraz inwestować w siebie a szczególnie zdolności organizacyjne, zarządcze, planowania. Są to cechy, które potrzebne są w każdej branży więc niezależnie od tego czym będziesz się zajmować to warto jest ukończyć taki kurs. Mogę polecić szkolenie Event Manager, które organizowane jest przez firmę EMTG. Trwa ono przez dwa dni (po około 8 godzin dziennie) i prowadzone są przez Panią Annę oraz Panią Dorotę. Naprawdę świetnie prowadzony kurs, w którym można nauczyć się wielu przydatnych rzeczy np. jak rozmawiać z wykonawcami, jak planować organizację eventu. Koszt jest niewielkie a umiejętności naprawdę przydatne.

#53 Patryk Kuliński

Patryk Kuliński

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 19:23:10

Robienie sobie szkolenia BHP aby było łatwiej znaleźć pracę jest całkowicie bez sensu. Po zatrudnieniu pracodawca i tak musi przeszkolić pracownika przed rozpoczęciem pracy a jeżeli szkolenie będzie wykonane nawet 1 dzień przed zatrudnieniem w praktyce nic nie daje. Natomiast aby móc działać w miarę swobodnie na rynku BHP to trzeba skończyć studia BHP a później jeszcze pracować rok na etacie na stanowisku BHPowca także jest to przynajmniej rok podyplomówki jeżeli ktoś już ma wyższe wykształcenie.

#54 ~Annik~

~Annik~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 17:22:30

nooo wlasnie dlatego ja byłam na szkoleniach kadrowych. Bhp stwierdziłam że nie jest aż tak przydatne. A kadry jak najbardziej. i szczerze mówiąc Soyer jako organizator doskonale się spisał - rzetelnie, sporo wiedzy i bardzo dobrze prowadzone. 

#55 Enigma

Enigma

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 15:40:08

Popieram, szkolenia z kadr i księgowości zawsze na propsie, bo też zawsze będą potrzebne...

#56 ~Marim~

~Marim~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:36:32

tak sa bardzo dobre. nie tylko wiedza kadrowa teoretyczna ale tez elementy płac! a to już na prawde bardzo dużo! ja jestem zadowolona na maksa z tego szkolenia!

#57 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 10:21:43

Mnie najwięcej dało to, że w odpowiednim momencie doszlifowałam angielski i mogłam wystartować na wyjazd typu work and travel z campamerica, nie dość, że praca w USA i podróżowanie było super doświadczeniem to potem bardzo to wzbogaciło moje CV i o znalezienie pracy już tutaj, na miejscu było mi o wiele łatwiej

#58 ~Enryka~

~Enryka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 17:19:24

Mi też bardzo przypadła do gustu oferta firmy emtg - zerknij sobie w sieci na ich stronkę i poczytaj, prowadzą je bardzo profesjonalnie a i ceny kursów nie są wzięte z kosmosu :) Myślę, że to dobra inwestycja w siebie - pracy nie powinno zabraknąć :)

#59 bolgaw

bolgaw

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:46:48

U nas w pracy zajmujemy się obsługą wydarzeń od technicznej strony. Stawiamy telebimy na imprezy, na których wyświetlane są przygotowane przez nas reklamy czy animacje. Obsługujemy stoiska targowe, na których są interaktywne ekrany dotykowe z których użytkownik w ciekawy sposób może poznać sylwetkę firmy czy dany produkt. Wszystko to wykonujemy w programach graficznych Adobe, może więc warto zrobić taki kurs. Chętnie zapraszamy grafików komputerowych do współpracy - Concept Music Art.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych