Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie żele intymne polecicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 BERTKE

BERTKE

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:15:15

Jakie żele intymne generalnie polecacie?  Mam problem z nawilżeniem.

Zastanawiałam sie również nad kupieniem jakiegoś zelu z bajerami jak rozgrzewający czy zimniejszy.....

#2 ~mija~

~mija~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:12:51

Wiadomo, ze wszystko jest kwestią gustu ale jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za rozgrzewającymi bo normalnie mnie pieką :P I nie jest to dla mnie przyjemne. Przetestowałam do tej pory i rozgrzewający durexa i rozgrzewający unimila i nie sprawdziły się u mnie. Polecam za to żel belover jeśli chciałabyś czegoś nawilżającego bo ze wszystkich znanych mi zęli ten właśnie daje najlepsze nawilżenie. Ze stymulujących libi gel. Jest o wiele przyjemniej bo zwiększa odczucia.

#3 ~Annanina~

~Annanina~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:46:23

Libi gel faktycznie super. Porównywałam ostatnio do durex o i moim zdaniem ten ma o wiele lepsze działanie. Durex o jest poza tym bardzo drogi :( Libi gel teoretycznie wychodzi drożej ale jak porówna sie pojemność o jednak jest o wiele lepszy w tym względzie. 

#4 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 20:48:16

Libi gel faktycznie super. Porównywałam ostatnio do durex o i moim zdaniem ten ma o wiele lepsze działanie. Durex o jest poza tym bardzo drogi :( Libi gel teoretycznie wychodzi drożej ale jak porówna sie pojemność o jednak jest o wiele lepszy w tym względzie.

To wszystko prawda, tylko mój facet twierdzi że ten lubrykant jest gorzki w smaku.

#5 ~annanina~

~annanina~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:55:58

Szczerze to nie próbowałam tak więc nie wiem jaki jest libi gel w smaku :D Ale nawet nie zamierzałam go próbowac.

Jesli chcesz sobie kupić jakiś smakowy zel to jest na przykład unimil o smaku truskawki chociaz mi osobiscie nie smakuje bo smak jest chemiczny, na pewno nie jak prawdziwa truskawka 

#6 Urszulka

Urszulka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 11:37:41

Zdecydowanie Bielenda i płyny miceralne z lini Intimate Care. Dla mnie najlepszy jest ten kwasem mlekowym i d-panthenolem. Dobrze łagodzi i przeciwdziała podrażnieniom

#7 Talke

Talke

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:35:01

Słuchajcie ostatnio kupilam sobie durex intense no i oczekiwania były spore, ale okazało się, ze się u mnie zupełnie nie sprawdził :( Masakra bo musiałam biec do łazienki i się myć. Czy któs równiż czuł takie pieczenie? 

#8 BERTKE

BERTKE

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 10:46:24

U mnie podobnie. Nie jest to żel widocznie dla każdego. Może u wielu osób się sprawdza ale jeśli masz delikatną skórę w tych okolicach to nie polecam, miałam podobne odczucia chociaż dużo tutaj zależało od dnia. Kilka razy jednak użyłam i potem porzuciłam bo doszłam do wniosku, ze nie ma sensu się tutaj męczyć dla zasady. Są lepsze żele, na przykład libi gel.

#9 Talke

Talke

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:17:53

Nie wiem czy chcę testować kolejne piekące :(

#10 BERTKE

BERTKE

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:47:24

Libi gel na szczęście nie piecze, jest to trochę inny zel bo nie powoduje pieczenia ale wzmacnia doznania intymne. Ogólnie miłe zaskoczenie, dostałam próbkę w sex shopie po tym jak kupowałam sobie inne gadżety, potem zamówiłam sobie całe opakowanie, bardzo poręczne bo z pompka no i wydajne.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych