Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakiego Dj lub zespół polecacie - śląsk, małopolska

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciej Deczmar

Maciej Deczmar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:00:30

Witam. wpowoli się szykuję do najważniejszego dnia w życiu i mam pewne rozterki związane z oprawą muzyczną. co będzie lepsze na wesele dj czy zespół, bo z tego, co zapraszam to będzie około 70 osób, czyli raczej kameralne wesele. może ktoś i podpowie na co postawić i co wybrać?? za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

#2 Maciej Deczmar

Maciej Deczmar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:35:22

Zespół! Na wesele zawsze zespół! Mogę Ci polecić zespół Gramy Dla Was. Fajnie grają na góralską nutę, ale nie tylko. Jednym zdaniem zespół z przytupem i sercem do tego co robią. Trudno u nich o termin, ale próbuj.

#3 ~Marek Domański~

~Marek Domański~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:39:11

Zespół! Na wesele zawsze zespół! Mogę Ci polecić zespół Gramy Dla Was. Fajnie grają na góralską nutę, ale nie tylko. Jednym zdaniem zespół z przytupem i sercem do tego co robią. Trudno u nich o termin, ale próbuj.

#4 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 20:50:03

Na weselu u kuzyna bawił nas zespół Milwalking i musze przyznać, ze wykonania mieli swietne! Cover I will always love you to było coś. Muzyka dla uszu!

#5 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:39:18

The Crush daje taki popis, że szok!! Zespół stworzony na wesela. Muzyka im w duszy gra!

#6 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 20:49:15

Nie znam lepszego niż Grooveavenue. Muzykę mają w sercu i kochają to, co robią.

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:07:40

Dj Dj Dj!! Zespoły to juz przeżytek, a w dodatku kosztowny wydatek. Mogę polecic świetnego Dj, który bardzo fajnie rozkręca imprezę. Jest nim Dj Na Wesele. Dokładnie tak się nazywa,

#8 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 20:15:32

Gramy Dla Was, a dla czego?? Dla tego, że grają bardzo dobrze i nie mają żadnych problemów z alkoholem i grają dokładnie to, co uzgodnione, a nawet i na życzenie gości.

#9 ~Kamil Kaminski~

~Kamil Kaminski~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 10:08:02

Nie Ma Micnych, bo DUMA przez duże D jest mieć raki zespół na weselu!!

#10 ~Tosia~

~Tosia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:51:07

The Crush gra bardzo fajnie. Dają radę przez całe wesele i nie widać po nich zmęczenia. . Wszystko grają na żywo, a nie tak jak niektóre zespoły... Warto brać ich pod uwagę.

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:17:48

Dj Na Wesele. Bardzo fajnie gra i co jeszcze ważniejsze, to nie ma problemów z alkoholem.

#12 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 16:28:51

Dj Latart!! Fajnie ogarnia całe wesele! Zabawia najmłodszych i najstarszych. Zawsze ma coś dla każdego.

#13 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:21:24

jak wesele to zespół zdecydowanie. Mam na myśli tutaj Nie Ma Mocnych np. istnieje ten zespół od kilku lat i cieszy się dużym powodzeniem.

#14 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 14:19:48

Zespół The Crush naprawdę robi dobre wrażenie na weselu. Mają dużą ilość piosenek i utworów w repertuarze i podchodzą do swojej pracy bardzo poważnie.  Dla mnie supr kapela weselna!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych