Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kim kon sem~

~kim kon sem~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 06:29:46

Na Podkarpaciu mają powstać psychiatryczne ośrodki lecznicze dla sekty pis. 

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 06:59:04

Na zdjęciach widać że strasznie dużo młodzieży się napchało.

60+ i radny oszołom Łolter ... masakra.

#3 ~josef~

~josef~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 07:03:23

Polska może się rozwijać szybciej tylko nie pod rządami Kaczyńskiego, Macierewicza, Brudzińskiego czy Kuchcińskiego i im podobnym.............

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 07:18:11

A mi nie neło

#5 ~Kaczyński na emeryturę~

~Kaczyński na emeryturę~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 07:52:31

O aferach Jarosława Kaczyńskiego wygugluj  informacje pod hasłami: "fundacja na ciężkie czasy", "PiS najbogatsza partia w Polsce".

#6 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:36:45

Panie Kaczyński gdyby Pan nie był tak zawistny, mściwy i uparty to Polska by była już dawno daleko do przodu.

#7 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:40:59

Oj joj , Maniek - noszowy z byłym v-ice też obecny , brawo , tak trzymać

#8 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:43:22

Witamy serdecznie Pana Prezesa na naszej gościnnej narodowo-katolickiej podkarpackiej ziemi. Pan Jarosław w Jarosławiu - to jest coś. „Prawo i Sprawiedliwość”, co prawda, ma socjalistyczny program gospodarczy i w jej szeregach są ludzie, którzy kiedyś należeli do partii (pisząc „partia”, myślę „lenin”) i z tego powodu powinni być natychmiast wyrzuceni z szeregów PiS. Jednak jest jedynym ugrupowaniem politycznym na polskiej scenie politycznej, które nie zostało założone przez byłych agentów komunistycznej bezpieki PRL. Pan dr Jarosław Kaczyński i jego poległy w zamachu smoleńskim na nieludzkiej ziemi Brat śp. dr Lech Kaczyński, to jedyni politycy, którzy nie byli agentami dawnych prosowieckich służb specjalnych PRL i ani sekundy nie należeli do sowieckiej agentury PZPR . Niestety o pozostałych partiach i tzw. „polskich politykach” nie można już tak powiedzieć. Otóż z żalem należy stwierdzić, iż jest to smutne pokłosie ustaleń zawartych w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem” przez komunistów z ich agentami, których ci pierwsi nazywali „konstruktywną opozycją”. Następnie poprowadzona pod ciche dyktando komunistów kapitulancka polityka w ramach tzw. „grubej kreski” wobec nich samych oraz brak dekomunizacji doprowadziło do tego, że komuniści w bezczelny i nieskrępowany sposób stawiają się teraz na równi z Wolnymi Polakami oraz w pełni korzystają z dobrodziejstw naszej jeszcze raczkującej, niedoskonałej i niestety skażonej eurobolszewizmem demokracji. Należy podkreślić, że krytyczne głosy dzisiejsi „oświeceni” komuniści i ich pachołkowie określani skrótem „TW SB”, próbują traktować, jak coś w rodzaju „dzielenia Polaków”, wywoływania „demonów przeszłości”, rozpętywania jakiejś „wojny polsko – polskiej”, lub w najgorszym przypadku mówią, że są to „wynurzenia chorych z nienawiści, sfrustrowanych «moherów» lub «pisiorów»”, którzy to „frustraci” obarczają odpowiedzialnością za wszelkie tzw. „zło tego świata”, jakichś niby wydumanych agentów, masonów, Żydów, złomiarzy czy cyklistów. No cóż, tzw. „III RP” w rzeczywistości jest PRL-em-bis lub „esbekistanem”, gdzie ojcami i twórcami tego quasi-państwa byli komunistyczni zbrodniarze-renegaci i ich agenturalni pomagierzy. Taka niestety jest smutna prawda, do której każdy rozumny człowiek bez trudu dotrze.
Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach. Panie Jarosławie - żadnych koalicji.

#9 ~NIEDLAPIS~

~NIEDLAPIS~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 09:10:55

PIS Całe Podkarpacie głosowało na tą partie, dzięki temu PIS objął urzędowanie w Rzeszowie nap. w starostwie i niestety okazało się że jeszcze takiego szubrawstwa nigdy tam nie było, tysiące wniosków o sprostowanie błędów w mapach trafia do kosza bezprawnie, tysiące przesuniętych granic po to by podzielić polską wieś, niesprawiedliwość na wielką skalę kto tylko miał podobny problem jest o tym przekonany, pan prezes również został o tym procederze poinformowany i nic z tym nie zrobił. Dlaczego działacze PIS tak chętnie zmieniają partie na inne jeżeli ktoś zmienia tak szybko przekonania to jest co najmniej dziwny i działają na niekorzyść polaków, dlaczego bardzo dobrze dogadują sie z innymi stronnictwami, gdy nie widzi ich oko wyborcy to bawią  razem  do upadłego. Po wielkich wysiłkach z mojej strony, i dociekliwości doszedłem do jednej wielkiej prawdy, WSZYSTKIE TE PARTIE RAZEM SŁUŻĄ JEDNEMU PANU i żadna z nich nie działa interesie Polski, teraz będę głosował tylko i wyłącznie na POLAKA POLSKIEGO POCHODZENIA, I SPRAWDZĘ TO STO RAZY BY ZNOWU SIĘ NIE POMYLIĆ.

#10 ~PRECZOSZUSTOM~

~PRECZOSZUSTOM~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 09:23:46

PIS Całe Podkarpacie głosowało na tą partie, dzięki temu PIS objął urzędowanie w Rzeszowie nap. w starostwie i niestety okazało się że jeszcze takiego szubrawstwa nigdy tam nie było, tysiące wniosków o sprostowanie błędów w mapach trafia do kosza bezprawnie, tysiące przesuniętych granic po to by podzielić polską wieś, niesprawiedliwość na wielką skalę kto tylko miał podobny problem jest o tym przekonany, pan prezes również został o tym procederze poinformowany i nic z tym nie zrobił. Dlaczego działacze PIS tak chętnie zmieniają partie na inne jeżeli ktoś zmienia tak szybko przekonania to jest co najmniej dziwny i działają na niekorzyść polaków, dlaczego bardzo dobrze dogadują sie z innymi stronnictwami, gdy nie widzi ich oko wyborcy to bawią  razem  do upadłego. Po wielkich wysiłkach z mojej strony, i dociekliwości doszedłem do jednej wielkiej prawdy, WSZYSTKIE TE PARTIE RAZEM SŁUŻĄ JEDNEMU PANU i żadna z nich nie działa interesie Polski, teraz będę głosował tylko i wyłącznie na POLAKA POLSKIEGO POCHODZENIA, I SPRAWDZĘ TO STO RAZY BY ZNOWU SIĘ NIE POMYLIĆ.

Pan Ożóg europarlamentarzysta zna dobrze proceder w starostwie o przesuwaniu granic, pan Jodłowski, zna sprawę, pan RZYM czuwa by  Polacy darli sie za łby i by proceder się rozwijał. Wyrzućmy tych gnoi i pociągnijmy do odpowiedzialności, jest nas tysiące zagłosujmy na polaka z najniższej listy którą skazali na niepowodzenie, ci co rządzili teraz nic dobrego nie zrobili NIECH ODPOWIEDZĄ ZA SWE CZYNY.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 09:29:16

Brzeszczot dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska przecież i tak wszyscy wiemy kto wypisuje takie BZDETY.

#12 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 09:48:29

Brzeszczot dlaczego nie podpiszesz się z imienia i nazwiska przecież i tak wszyscy wiemy kto wypisuje takie BZDETY.

Brzeszczot to moje nazwisko. A ty mądralo dlaczego się nie podpiszesz.

#13 ~katolik z fary~

~katolik z fary~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 10:41:36

Boze Wszechmogący, czym Polski Naród zasłużył na to że go tak doświadczasz? jedne zabory, drugie zabory, jedna wojna swiatowa, milony poległych, druga wojna, żelazna kurtyna, zdrady koalicjantów, fałszywy prorok Lolek, i pejsaty Bolek, ryzy i kontynuacja powojennej akcji "WERWOLF" cień psychopaty kurdupla, tysiące parchów i złodziei przy władzy, klaskajacy im wszędzie idioci oraz zdrajcy, tysiące samobójców rocznie, pedały i dziwolągi niepodobne do ludzi w Polskim sejmie, wiem że królestwo Twoje nie jest z tego swiata, lecz ten świat Twoją ręką uczyniony.

Dlaczego więc na nim tyle zła?

#14 ~Xawi~

~Xawi~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:03:33

Studenci wrócili, odrazu wzrost z 36% na 45%

Pracownia PGS 02.10.2015

PiS 45%

PO 15%

Korwin 11%

Kukiz 9%

ZLew 7%

PSL 4%

Nowoczesna 4%

Ruch Narodowy 2%

W jego ocenie, Polska „po tych 25 latach mogła być naprawdę zamożniejsza i znacznie sprawiedliwsza, znacznie lepiej zorganizowana, gdyby polityka w Polsce była inna”. Przypomniał, że „tylko dwa razy próbowano ją zmienić; raz to było zaledwie kilka miesięcy za czasów rządów Jana Olszewskiego i drugi raz przez dwa lata za rządów PiS”.

— Teraz znowu jest szansa na zmianę! "- J.K

"Idźmy i nie marnujmy głosów, żeby Polska się zmieniła my musimy mieć 250 mandatów. Lepiej byłoby gdyby było 270, a najlepszy sondaż dawał 282. A jeszcze lepiej gdyby było 310"  — zażartował podczas spotkania z mieszkańcami Jasła

WAŻNE: NIE MARNUJMY GŁOSÓW NA NISZOWE PARTIE !!

#15 ~Asdf~

~Asdf~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:04:28

Bo dzisiaj te krzyki o zmianie są ze wszystkich stron, tylko zapytajcie się, co oni robili przedtem. Bo ja mogę powiedzieć uczciwie - od czasów Porozumienia Centrum mówiliśmy: +ta droga, która została wybrana, droga postkomunizmu jest złą drogą+. I obrywaliśmy często za to po głowie

— mówił.

Tymczasem – jak zauważył inni teraz „nagle zaczęli się zmieniać”.

Ale to jest zmiana całkowicie niewiarygodna

— dodał Kaczyński.

„ten worek kamieni w postaci tej władzy, najgorszej, jaką żeśmy do tej pory mieli, zrzucić z pleców” - J.Kaczyński

To jest jedyna szansa na to, żeby w Polsce się coś zmieniło, żeby Polska była krajem lepszym, bardziej dynamicznym, żeby Polak za stosunkowo niewiele lat (…) mógł pojechać na zachód od naszych granic i powiedzieć sobie tak: +tu jest dobrze, ale u nas jest tak samo+. To jest nasz cel i to jest cel do zrealizowania.

Ten front zmiany musi wygrać. Ten front zmiany to tak naprawdę jedna lista, jedna partia: Prawo i Sprawiedliwość.

#16 ~katolik z fary~

~katolik z fary~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:10:57

Brzeszczot to moje nazwisko. A ty mądralo dlaczego się nie podpiszesz.

Nieprawda bo ksywa Brzeszczot podpisuje sie

Stanisław Guzy

Byly kaplan z parafi w Cisnej i Podzwierzyniec k/Lancuta.

Cytat;

Już dawno powinno być napisane kim jest ksiądz z Krasiczyna. Brzeszczot-Ksiądz rezydent. Takim mianem są określani m.in. ci kapłani, z którymi kuria nie za bardzo wie co zrobić i nie daje sobie z nimi rady. Tak to działa. Księdza tego osobiście nie znam, i uważam, ze to bardzo dobrze dla mnie, gdyż taka znajomość dla mnie to hańba, ale wiem, że metropolita chciał go nawet na misje wysłać na Ukrainę, ale odmówił. Przyjął go ksiądz w Krasiczynie. Skąd ma dochody nie wiem, wiem, że proboszcz za utrzymanie go nie płaci. Ten ksiądz mieszka tam tylko na zasadach hotelu. Na terenie archidiecezji ma odebraną władzę odprawiania mszy i głoszenia słowa Bożego. Arcybiskup przestrzegał w jednym z ubiegłorocznych listów pasterskich, aby zdecydowanie unikać gromadzenia się wokół tego księdza i uleganiu jego naukom, które nazwał jako "nie mające nic wspólnego z nauczaniem Kościoła". Tak więc każdy kto sobie słowa tego księdza bierze do serca niech to czyni wyłacznie na własną odpowiedzialność. 

Podkreslam: jego nauka nie jest oficjalną nauką Kościoła katolickiego.  

Napisala ten komentarz osoba podpisujaca sie jako Duchowny.

„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności” (Marie von Ebner-Eschenbach)

#17 ~Komendant OSP~

~Komendant OSP~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 12:01:36

Nieprawda bo ksywa Brzeszczot podpisuje sie Stanisław Guzy. Byly kaplan z parafi w Cisnej i Podzwierzyniec k/Lancuta.

Nie boisz się procesu o pomówienie, ty co zbierasz tacę (kolektę)?

#18 ~sramnapis~

~sramnapis~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 13:28:04

Kolejne oszustwo Kaczyńskiego-władza będzie działała pro publico bono-głosuję na pis i będę patrzył ja urzędasy prezesa wpieprzają szczaw hahaha.

#19 ~sramnapis~

~sramnapis~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 13:37:05

Witamy serdecznie Pana Prezesa na naszej gościnnej narodowo-katolickiej podkarpackiej ziemi. Pan Jarosław w Jarosławiu - to jest coś. „Prawo i Sprawiedliwość”, co prawda, ma socjalistyczny program gospodarczy i w jej szeregach są ludzie, którzy kiedyś należeli do partii (pisząc „partia”, myślę „lenin”) i z tego powodu powinni być natychmiast wyrzuceni z szeregów PiS. Jednak jest jedynym ugrupowaniem politycznym na polskiej scenie politycznej, które nie zostało założone przez byłych agentów komunistycznej bezpieki PRL. Pan dr Jarosław Kaczyński i jego poległy w zamachu smoleńskim na nieludzkiej ziemi Brat śp. dr Lech Kaczyński, to jedyni politycy, którzy nie byli agentami dawnych prosowieckich służb specjalnych PRL i ani sekundy nie należeli do sowieckiej agentury PZPR . Niestety o pozostałych partiach i tzw. „polskich politykach” nie można już tak powiedzieć. Otóż z żalem należy stwierdzić, iż jest to smutne pokłosie ustaleń zawartych w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem” przez komunistów z ich agentami, których ci pierwsi nazywali „konstruktywną opozycją”. Następnie poprowadzona pod ciche dyktando komunistów kapitulancka polityka w ramach tzw. „grubej kreski” wobec nich samych oraz brak dekomunizacji doprowadziło do tego, że komuniści w bezczelny i nieskrępowany sposób stawiają się teraz na równi z Wolnymi Polakami oraz w pełni korzystają z dobrodziejstw naszej jeszcze raczkującej, niedoskonałej i niestety skażonej eurobolszewizmem demokracji. Należy podkreślić, że krytyczne głosy dzisiejsi „oświeceni” komuniści i ich pachołkowie określani skrótem „TW SB”, próbują traktować, jak coś w rodzaju „dzielenia Polaków”, wywoływania „demonów przeszłości”, rozpętywania jakiejś „wojny polsko – polskiej”, lub w najgorszym przypadku mówią, że są to „wynurzenia chorych z nienawiści, sfrustrowanych «moherów» lub «pisiorów»”, którzy to „frustraci” obarczają odpowiedzialnością za wszelkie tzw. „zło tego świata”, jakichś niby wydumanych agentów, masonów, Żydów, złomiarzy czy cyklistów. No cóż, tzw. „III RP” w rzeczywistości jest PRL-em-bis lub „esbekistanem”, gdzie ojcami i twórcami tego quasi-państwa byli komunistyczni zbrodniarze-renegaci i ich agenturalni pomagierzy. Taka niestety jest smutna prawda, do której każdy rozumny człowiek bez trudu dotrze.
Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach. Panie Jarosławie - żadnych koalicji.
Ty głupolu-na kolana przed mgr.prof.doc.dok kaczyńskim po rękach całuj prezesa oszołomie toruński

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 14:37:13

Boze Wszechmogący, czym Polski Naród zasłużył na to że go tak doświadczasz? jedne zabory, drugie zabory, jedna wojna swiatowa, milony poległych, druga wojna, żelazna kurtyna, zdrady koalicjantów, fałszywy prorok Lolek, i pejsaty Bolek, ryzy i kontynuacja powojennej akcji "WERWOLF" cień psychopaty kurdupla, tysiące parchów i złodziei przy władzy, klaskajacy im wszędzie idioci oraz zdrajcy, tysiące samobójców rocznie, pedały i dziwolągi niepodobne do ludzi w Polskim sejmie, wiem że królestwo Twoje nie jest z tego swiata, lecz ten świat Twoją ręką uczyniony.
Dlaczego więc na nim tyle zła?

Był jeden który chciał dla nas Polaków dobrze Adolf H. z nim trzeba było tworzyć koalicje.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych