Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rolnick~

~Rolnick~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 17:44:40

Jaka szkoda, że nie wstąpił pan do nas do Dębicy i nie opowiedział jakie ma wizje.#22 ~Macierewicz pan oczywiście~

~Macierewicz pan oczywiście~
 • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 23:35:13

Kolejne bzdury kaczynskiego- krew na rękach brata ma i ma czelnośc opowiadac o swoich wizjach--juz raz byl u wladzy i co ciekawego zrobił-- ja mu drugiej szansy już nie dam-- zwykły KŁAMCA i tyle#23 ~katolik z fary~

~katolik z fary~
 • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 11:37:19

Pan Jarosław to jest ktoś, a nie tak jak wy "brzydkie zapachy".#24 ~remah~

~remah~
 • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 07:00:59

Działanie TROLI/HEJTERÓW.

 

Czemu zaraz pod artykułem o Jarku nie ma 100 komnatrzy za i przeciw.

Armia ludzi ma w D.E nowniy24. 

A Jarek z Macierweiczem powinni grać w szachy w jakimś zamkni etym ośrodku !!!!!#25 ~oko~

~oko~
 • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 08:35:39

 

Witamy serdecznie Pana Prezesa na naszej gościnnej narodowo-katolickiej podkarpackiej ziemi. Pan Jarosław w Jarosławiu - to jest coś. „Prawo i Sprawiedliwość”, co prawda, ma socjalistyczny program gospodarczy i w jej szeregach są ludzie, którzy kiedyś należeli do partii (pisząc „partia”, myślę „lenin”) i z tego powodu powinni być natychmiast wyrzuceni z szeregów PiS. Jednak jest jedynym ugrupowaniem politycznym na polskiej scenie politycznej, które nie zostało założone przez byłych agentów komunistycznej bezpieki PRL. Pan dr Jarosław Kaczyński i jego poległy w zamachu smoleńskim na nieludzkiej ziemi Brat śp. dr Lech Kaczyński, to jedyni politycy, którzy nie byli agentami dawnych prosowieckich służb specjalnych PRL i ani sekundy nie należeli do sowieckiej agentury PZPR . Niestety o pozostałych partiach i tzw. „polskich politykach” nie można już tak powiedzieć. Otóż z żalem należy stwierdzić, iż jest to smutne pokłosie ustaleń zawartych w trakcie szopki zwanej „okrągłym stołem” przez komunistów z ich agentami, których ci pierwsi nazywali „konstruktywną opozycją”. Następnie poprowadzona pod ciche dyktando komunistów kapitulancka polityka w ramach tzw. „grubej kreski” wobec nich samych oraz brak dekomunizacji doprowadziło do tego, że komuniści w bezczelny i nieskrępowany sposób stawiają się teraz na równi z Wolnymi Polakami oraz w pełni korzystają z dobrodziejstw naszej jeszcze raczkującej, niedoskonałej i niestety skażonej eurobolszewizmem demokracji. Należy podkreślić, że krytyczne głosy dzisiejsi „oświeceni” komuniści i ich pachołkowie określani skrótem „TW SB”, próbują traktować, jak coś w rodzaju „dzielenia Polaków”, wywoływania „demonów przeszłości”, rozpętywania jakiejś „wojny polsko – polskiej”, lub w najgorszym przypadku mówią, że są to „wynurzenia chorych z nienawiści, sfrustrowanych «moherów» lub «pisiorów»”, którzy to „frustraci” obarczają odpowiedzialnością za wszelkie tzw. „zło tego świata”, jakichś niby wydumanych agentów, masonów, Żydów, złomiarzy czy cyklistów. No cóż, tzw. „III RP” w rzeczywistości jest PRL-em-bis lub „esbekistanem”, gdzie ojcami i twórcami tego quasi-państwa byli komunistyczni zbrodniarze-renegaci i ich agenturalni pomagierzy. Taka niestety jest smutna prawda, do której każdy rozumny człowiek bez trudu dotrze.
Na zakończenie zwrócę się do Pana, Panie Prezesie z następującym apelem. Niech Pan nie tworzy rządu, jeżeli PiS nie uzyska absolutnej bezwzględnej większości w sejmie w nadchodzących wyborach. Panie Jarosławie - żadnych koalicji.

 

należy dodać, że w naszej teraźniejszości dwaj tylko  byli/są prawdziwi POLACY - bracia Kaczyńscy, NO MOŻE JESZCZE PAN mACIAREWICZ (jak go do nas nie wsadzą) reszta to ( tu sobie dodaj)#26 ~Przeworsk Pany~

~Przeworsk Pany~
 • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 12:53:47

kupa#27 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 15:55:06

należy dodać, że w naszej teraźniejszości dwaj tylko  byli/są prawdziwi POLACY - bracia Kaczyńscy, NO MOŻE JESZCZE PAN MACIAREWICZ (jak go do nas nie wsadzą) reszta to ( tu sobie dodaj)

Nieopierzony gimnazjalisto, zwróć uwagę na poprawną pisownię nazwiska tego Wielkiego Polaka Patrioty.#28 ~włos łonowy~

~włos łonowy~
 • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 08:34:29

Najbardziej mi się podobało jak podczas przyjmowania Jarka  Pani Annja Schmidt  - Rodzewicz  pokazała jednej gdzie jej miejsce w szeregu. Później taka chodzi po Jarosławiu i ma pier***amento do Pani Ani. 

 #29 ~kumendant OSP~

~kumendant OSP~
 • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 11:17:20

Nieopierzony gimnazjalisto, zwróć uwagę na poprawną pisownię nazwiska tego Wielkiego Polaka Patrioty.

Gupi

Gupi

Gupi

Gupi

Gupi#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 13:46:04

Najbardziej mi się podobało jak podczas przyjmowania Jarka  Pani Annja Schmidt  - Rodzewicz  pokazała jednej gdzie jej miejsce w szeregu. Później taka chodzi po Jarosławiu i ma pier***amento do Pani Ani. 

To ta od "tych" Schmidtów? Byli tacy znani w Jarosławiu za czasów okupacji....#31 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 09:14:57

To ta od "tych" Schmidtów? Byli tacy znani w Jarosławiu za czasów okupacji....

Kolejna esbecka wrzutka. Starzy esbecy pamiętają czasy okupacji niemieckiej, a nie pamiętają czasów okupacji sowieckiej.#32 gszok

gszok

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 10 październik 2015 - 10:49:28

Studenci wrócili, odrazu wzrost z 36% na 45%

 

Pracownia PGS 02.10.2015

PiS 45%

PO 15%

Korwin 11%

Kukiz 9%

ZLew 7%

PSL 4%

Nowoczesna 4%

Ruch Narodowy 2%

 

 

W jego ocenie, Polska „po tych 25 latach mogła być naprawdę zamożniejsza i znacznie sprawiedliwsza, znacznie lepiej zorganizowana, gdyby polityka w Polsce była inna”. Przypomniał, że „tylko dwa razy próbowano ją zmienić; raz to było zaledwie kilka miesięcy za czasów rządów Jana Olszewskiego i drugi raz przez dwa lata za rządów PiS”.

— Teraz znowu jest szansa na zmianę! "- J.K

 

 

 

"Idźmy i nie marnujmy głosów, żeby Polska się zmieniła my musimy mieć 250 mandatów. Lepiej byłoby gdyby było 270, a najlepszy sondaż dawał 282. A jeszcze lepiej gdyby było 310"  — zażartował podczas spotkania z mieszkańcami Jasła

 

 

WAŻNE: NIE MARNUJMY GŁOSÓW NA NISZOWE PARTIE !!

lepiej głos zmarnowany niż na pis.#33 ~Franz~

~Franz~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 13:00:41

Kolejna esbecka wrzutka. Starzy esbecy pamiętają czasy okupacji niemieckiej, a nie pamiętają czasów okupacji sowieckiej.

Nazwisko to do dziś jeszcze budzi grozę. Wśród starszych mieszkańców Jarosławia i całej okolicy po Przeworsk, Łańcut, Leżajsk i Radymno. Spośród wielu funkcjonariuszy placówki hitlerowskiej policji bezpieczeństwa w Jarosławiu w okresie okupacji, człowiek ten popełnił najwięcej zbrodni, ma na sumieniu najwięcej ofiar. Pacyfikacje, egzekucje, indywidualne zabójstwa, tortury i bicie — nie zabrakło przy tym „skromnego” tłumacza Schmidta, który gorliwością przewyższał przysłanych do Jarosławia z zewnątrz profesjonalnych zabijaków gestapo.#34 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 13:39:44

Nazwisko to do dziś jeszcze budzi grozę. Wśród starszych mieszkańców Jarosławia i całej okolicy po Przeworsk, Łańcut, Leżajsk i Radymno. Spośród wielu funkcjonariuszy placówki hitlerowskiej policji bezpieczeństwa w Jarosławiu w okresie okupacji, człowiek ten popełnił najwięcej zbrodni, ma na sumieniu najwięcej ofiar. Pacyfikacje, egzekucje, indywidualne zabójstwa, tortury i bicie — nie zabrakło przy tym „skromnego” tłumacza Schmidta, który gorliwością przewyższał przysłanych do Jarosławia z zewnątrz profesjonalnych zabijaków gestapo.

Schmidt to bardzo popularne niemieckie nazwisko, podobnie jak polskie nazwisko Kowalski. Natomiast wśród mniej starszych mieszkańców Jarosławia i całej okolicy po Przeworsk, Łańcut, Leżajsk i Radymno w okresie okupacji sowieckiej najwięcej grozy wzbudzało nazwisko Humer, Berman i Różański. Ludzie ci popełnili najwięcej zbrodni, mają na sumieniu najwięcej ofiar. Pacyfikacje, egzekucje, indywidualne zabójstwa, tortury i bicie — nie zabrakło przy tym tych ludzi, który gorliwością przewyższali przysłanych do Jarosławia z zewnątrz profesjonalnych zabijaków NKWD.#35 ~Franz~

~Franz~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 14:17:56

No tak. W Jarosławiu co drugi to Schmidt :)#36 ~ukrainiec~

~ukrainiec~
 • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 17:39:46

No tak. W Jarosławiu co drugi to Schmidt :)

A ja myślałem, że to ukraińskie miasto. :ph34r:#37 ~T.k.....a~

~T.k.....a~
 • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:13:22

Jak zwykle gdzie przed wyborami?
Na katolickie ciemne i bidne podkarpacie.
Ciekawe kogo nagonia do robienia za gawiedź?
Znow studentów i wykładowców?
Ha ha ...

#38 ~Edyta~

~Edyta~
 • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:25:00

Oferta pracy: PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ
Numer: StPr/18.1637
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Wydrukuj
Eksportuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do wybranych
Ostatnio oglądane
WARUNKI PRACY I PŁACY
Miejsce pracy: Zobacz na mapie Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie
I TERAZ UWAGA.....
Zakres obowiązków: szalowanie, betonowanie, PADŁAM

#39 ~po co PiSowi sądy~

~po co PiSowi sądy~
 • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 09:41:02

Kolejne oszustwo Kaczyńskiego-władza będzie działała pro publico bono-głosuję na pis i będę patrzył ja urzędasy prezesa wpieprzają szczaw hahaha.

W sądach, według zapewnień rządzących, miało być szybciej i sprawniej. Ale od prawie roku polski wymiar sprawiedliwości nie potrafi, nie chce lub nie może orzec w sprawie kolizji służbowej limuzyny prezesa TVP Jacka Kurskiego (52 l.). Traci na tym przede wszystkim poszkodowany w tym zderzeniu, zdaniem policji, Grzegorz W. (42 l.).
Policjanci chcieli ukarać winnego, czyli kierowcę Kurskiego, ale ten nie przyjął mandatu i sprawa na początku 2018 roku trafiła do sądu w Opolu. A tam traktowana jest niczym gorący kartofel. Po kilku tygodniach, 22 lutego, z niewiadomych przyczyn zmieniono sędziego zajmującego się kolizją. Po miesiącu teczki z aktami z powrotem trafiły do poprzedniego sędziego.

#40 ~L. Kaczyński o konstytucji~

~L. Kaczyński o konstytucji~
 • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 08:52:16

Żadna władza wykonawcza nie ma prawa ingerować w Sąd Najwyższy".
Lech Kaczyński, wrzesień 2008Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych