Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~wyborca PiS to pasożyt~

~wyborca PiS to pasożyt~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 11:58:06

Jeśli człowiek ma dwie zdrowe ręce, to nie ma powodu, by zabierał mi to, co sam sobie swoimi rękoma wypracowałem. Mówienie, że za dwa tysiące z pracy jeden z drugim nie wyżyje, to czysty populizm i idiotyzm. Takich ludzi trzeba aktywizować, a nie rozpieszczać kolejnymi zasiłkami.Tych, którzy nie pracują, to pasożyty świadomie żyjące na koszt społeczeństwa. Bo tak im wygodnie.
Te pasożyty to wyborcy PiS.

#62 ~Strażacy przeciwko PiSowi~

~Strażacy przeciwko PiSowi~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 21:11:43

„Takiego rozpasania nigdy w historii komendy głównej nie było […] Oficerów z bardzo bogatym doświadczeniem traktuje się jak dozorców i roboli […] W obliczu zaistniałej sytuacji prosimy Pana Ministra jako nadzorującego służby mundurowe w najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej o jak najszybszą interwencję póki nie jest jeszcze za późno” - napisali strażacy w emocjonalnym liście do szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego.

#63 ~PiS mówi że jesteśmy słabi~

~PiS mówi że jesteśmy słabi~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:01:27

Jarosław Kaczyński powiedział dzisiaj na konwencji w Lublinie że Z WALUTY EURO KORZYSTAJĄ W STREFIE EURO TYLKO DUŻE I SILNE KRAJE
Czyli sam przyznał że Polska pod rządami PiS to słaby i mało znaczący kraj na arenie międzynarodowej.

#64 ~Polskę już wyrzucają z UE~

~Polskę już wyrzucają z UE~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:42:39

- Nie chcę mieć w Schengen krajów, które są z tego zadowolone, kiedy chodzi o przepływ obywateli i dóbr, ale nie chcą przyjąć na siebie części ciężaru - powiedział Emmanuel Macron. Słowo "Polska" nie padło, ale wiadomo, że to nasz kraj miał na myśli.

#65 ~tylko idiota popiera PiS~

~tylko idiota popiera PiS~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:13:31

Głosować na PiS tylko dlatego że przekupuje mnie publicznymi pieniędzmi pochodzącymi z poniesionych przez PiS dla suwerena podatkami to tylko idiota może na PiS głosować.
Ceny prądu za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny gazu za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny żywności za PiS droższe niż w Niemczech
Ceny piwa za PiS droższe niż w Niemczech.
Ceny leków za PiS droższe niż w Niemczech.
PiS to zguba Polski

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych