Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jerzy Paul posłem!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zemke

Zemke

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 16 październik 2019 - 09:24:55

Lezajsczanie udowodnili swoim wyborem kto najlepiej zasługuje na mandat posła Brenda przeproś posła za pomówienia i oddaj kasę tym ludziom co ci płacą za wpisy bo robotą źle wykonana!

#2 Marian R.

Marian R.

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 październik 2019 - 10:22:34

Lezajsczanie udowodnili swoim wyborem kto najlepiej zasługuje na mandat posła Brenda przeproś posła za pomówienia i oddaj kasę tym ludziom co ci płacą za wpisy bo robotą źle wykonana!

Płatni trolle są wszędzie, więc na tym forum zapewne też są. Ludzie nie jednak głupi i potrafią sami ocenić czy dany kandydat nadaje się do parlamentu.

Jak ktoś cały czas atakuje jakąś osobę, to znaczy że ma w tym określony cel. Celem może być zemsta lub zysk w postaci pieniędzy.

Stawiam tu jednak na zemstę i złośliwość Sarzyniaków, bo tak jak na forach, sesjach  i w życiu codziennym można zaobserwować że jeden atakuje drugiego, zamiast trzymać się razem. Można było zaobserwować to dokładnie na ostatniej sesji rady powiatu jak się kolega z koleżanką spierali. To jest właśnie wspólna cecha charakteru mieszkańców Nowej Sarzyny. Już o tym pisałem, ale mój post został skasowany. Dlaczego tak mało wpisów jest o samym leżajsku?

Marian R.

#3 Adam

Adam

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 październik 2019 - 10:22:58

Poseł to osoba publiczna. Musi być przygotowany na krytykę, a dość oględnie mówiąc pan Brenda jest w miarę kulturalnym krytykiem w porównaniu z największymi tuzami. Poza tym mamy demokrację i każdy ma prawo do głosu!

#4 Marian R.

Marian R.

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 16 październik 2019 - 10:27:11

Poseł to osoba publiczna. Musi być przygotowany na krytykę, a dość oględnie mówiąc pan Brenda jest w miarę kulturalnym krytykiem w porównaniu z największymi tuzami. Poza tym mamy demokrację i każdy ma prawo do głosu!

Widocznie Pan Panie Adamie widzi tylko to, czego nie kasują administratorzy. Kulturalny krytyk nie zostaje skazany przez sąd za pomówienia w internecie. Jedyna rada nie karmić trolla sarzyńskiego.

#5 ja!

ja!

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 16 październik 2019 - 20:04:43

Widocznie Pan Panie Adamie widzi tylko to, czego nie kasują administratorzy. Kulturalny krytyk nie zostaje skazany przez sąd za pomówienia w internecie. Jedyna rada nie karmić trolla sarzyńskiego.

Taka trolla rola, bezradna Alina ze Szczebrzeszyna posługuje się pustelnikiem Kazimierzem Mendom, który choć ułomny na umyśle przelewa to co bezradna Alina chciała by powiedzieć, ale nie może bo jak widać w przekazach medialnych dwóch zdań składnie i z sensem złożyć nie umie ani w mowie ani w piśmie. Co z tego, że K. Menda bredzi skoro bezradna Alina lepiej od wariata nie napisze.

Użytkownik ja! edytował ten post 16 październik 2019 - 20:11:42

#6 Adam

Adam

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 18 październik 2019 - 07:49:44

Koleś z nickiem ja! to zwykły troll. A takich się ignoruje, szkoda dla niego nawet 5 minut. Poduszcza i liczy na reakcję. W starych dobrych czasach obowiązywała netEtykieta i dla takich osobników nie było miejsca w internecie. Niestety internet się upowszechnił a wraz z nim wszystkie ludzkie słabości uwadatniły na jego forach!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych