Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:23:38

Enfin!! Może winić się uda uruchomić te loty!!
Trzymam kciuki!

#2 ~Riraro~

~Riraro~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 12:21:23

Beznadziejna jest siatka połączeń z Jasionki. Lwów ma 3 razy lepszą, chociaż terminal stawiali wtedy co my

#3 ~ArCi EPRZInfo~

~ArCi EPRZInfo~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 13:04:59

Wypowiedź przedstawiciela firmy Joon Airways w sprawie rzekomych połączeń lotniczych pomiedzy Paryzem CDG,a Rzeszowem RZE:

"JOON Airways (a subsidiary of Air France) was initially interested in connections from the Paris CDG airport to Rzeszów, but unfortunately due to the very high airport charges at the Polish airport, we decided to open a new route to Lviv. Of course, we take into account connections from Poland, but from other airports. We are mainly interested in Bydgoszcz,Gdansk, Lublin,Lodz and Zielona Gora"

 

JOON Airways (spółka zależna Air France) początkowo zainteresowany był połączeniami z paryskiego lotniska CDG do Rzeszowa, ale niestety, ze względu na bardzo wysokie opłaty lotniskowe na polskim lotnisku, zdecydowaliśmy się otworzyć nową trasę do Lwowa. Oczywiście bierzemy pod uwagę połączenia z Polski, ale z innych lotnisk. Interesuje nas głównie Bydgoszcz,Gdańsk, Lublin,Łódź i Zielona Góra.

 

Pani redaktor Tarczyńska.

Po raz kolejny apeluje do Pani i jej kolegów z gc Nowiny o to abyscie sprawdzali informacje na temat nowych połączeń nie na lotnisku w Rzeszowie u kołacza czy tabisza,ale u źródła czyli u przedstawiciela danej linii lotniczej .To co mówią przez lata zarządzający lotniskiem w Jasionce (czyli w koło Macieju ta sama gadka) powinno was dawno nauczyć,że to tylko zwykła paplanina by zamydlić oczy opinii publicznej,. Statystyki o których tabisz z ołaczem mowią nie rosną,a maleją bo wiekszość osób wybiera inne lotniska( Lublin ,Kraków,Lwów) skąd jest o wiele więcej połączeń .

 #4 ~Janusz~

~Janusz~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:42:55

A kiedy zaczniemy latać do Wiednia od października LaudaAir uruchamia loty do Balic nie można było sie dogadać, strona wschodnia najbliżej a i połączenia pociągiem tez nie ma tak ze warto pomyśleć tym bardziej ze Prezydent Ferenc zakochał sie w Wiedeńskim klimacie#5 STYRO

STYRO

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 152 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:45:38

 

 

 

JOON Airways (spółka zależna Air France) początkowo zainteresowany był połączeniami z paryskiego lotniska CDG do Rzeszowa, ale niestety, ze względu na bardzo wysokie opłaty lotniskowe na polskim lotnisku, zdecydowaliśmy się otworzyć nową trasę do Lwowa. 

 

 

 

Przylep lecz się :D#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 18:03:07

 

 

 

Przylep lecz się :D

 

Styro zaskoczę Ciebie i pozostalych spotterów z EPRZ.

To nie Przylep bo jemu tak jak i nam zależy na rozwoju połączeń z RZE.  Więcej,"kolega" przeprosił wszystkich za głupoty jakie nawywijał i jest z nim spokój w przeciwieństwie do osoby o której poniżej napiszę.

 

Ten typ,który to napisał to Arek Cichoń założyciel pseudo strony na fb o rzeszowskim lotnisku pt : EPRZInfo .Aby było ciekawiej to 80% zdjęć na stronie nie są  jego własnością ,a co do informacji jakie tam pojawiają to są ze słyszenia nie wiadomo od kogo i te informacje również wrzuca na fora takie jak to. Wiadomo również,że Cichoń vel ArCi EPRZInfo jest człowiekiem pyskatym i agresywnym,za co między innymi w ubieglym roku wyrzucono go ze szkoły. Kształcił się na Mechanika lotniczego w jednym z liceum w Rzeszowie udaje mądrzejszego od wszystkich w temacie lotnictwa.

To co on robi fakt woła o pomstę,ale nie warto sobie brudzić dzieciakiem rąk bo zapewne poleci na skargę.Jedyne co na niego skutkuje to totalna olewka.#7 ~abc1234~

~abc1234~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 07:39:17

Beznadziejna jest siatka połączeń z Jasionki. Lwów ma 3 razy lepszą, chociaż terminal stawiali wtedy co my

Tylko Lwów ma 1 milion mieszkańców.#8 ~Henryk~

~Henryk~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:19:38

Dzień dobry Państwu.Bardzo się cieszę na myśl że będzie połączenie lotnicze między Rzeszowem a Paryżem.Bardzo dziękuję i pozdrawiam

#9 ~sss~

~sss~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 20:27:36

a z paryza do kolbuszowej kiedy beda latac :)#10 ~kolbuszowenloven~

~kolbuszowenloven~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:51:15

a z paryza do kolbuszowej kiedy beda latac :)

Jak będzie można kraść bilety na budowach razem z narzędziami..... albo busy dostaną skrzydeł... Ewentualnie jak zaległe pensje patroni z Kolbuszowej zaczną wypłacać w biletach drukowanych po 5 groszy na ksero w Kolbuszowej.

 

Pozdrawiam wszystkich buraków i złodziei z Francji pochodzenia kolbuszowskiego.  #11 ~lotnikt~

~lotnikt~
 • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 13:15:52

Dobra wiadomosc.Juz  we  wrzesniu lub na  poczatku pazdziernika bedze  ogloszone polaczenie CDG-RZE  3x wek  1.3.5 .Start marzec 2019.  Po dobrym oblozeniiu trasy WRO-CDG  AF uruchomi tez prawdopodobnie  GDN.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych