Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~stalowski pomiot~

~stalowski pomiot~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:36:44

Niech budują...i znowu śmieszna sovia powie że resoviak z charakterem nigdy nie stanie pod jupiterem. Śmieszni kibice- śmieszny klub.

Smieszny to jestes ty lacznie z tymi atrapami jupiterow na tej bubel arenie przy wietnamskiej.

#22 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 10:06:27

Rozjaśnie Ci trochę ten Twój umysł-centrum które buduje uniwersytet  będzie praktycznie tylko do dyspozycji studentów,zwykły mieszkaniec nie będzie miał tam dostępu.Natomiast stadion Resovii będzie dostępny dla ogółu mieszkańców.Zajarzyłeś choć trochę?

 

weź dziecko dorośnij ; Jakiego zwykłego mieszkańca wpuszczą na krytą bieżnię? Poza tym po co mieszkańcom kryta bieżnia która służy wyłącznie do profesjonalnego treningu lekkoatletycznego?

Pobiegać rekreacyjnie to można sobie nad Wisłokiem albo w parku i nie potrzeba do tego krytej bieżni. W mieście potrzebna jest pełnowymiarowa bieżnia na stadionie Resovii i to można było dawno zrobić za max 5mln zł i w 3 miesiące mieć ją od dawna, ale robi się cyrk żeby było jak z rozbudową hali Podpromie; że "już się ma zbudować" i to trwa dziesięcioleciami. Po co tak ogromne trybuny i te kryte bieżnie ogromne zaplecza które będą kosztować 100-200mln zł? - Jakie mistrzostwa świata czy Europy planujemy przeprowadzić na tym stadionie? Jakby chodziło o to żeby mieć pełnowymiarową bieżnię to dawno by ją wykonano ale wtedy czym by się chwalono i robiono wokół tego zamieszanie tyle lat!!! A poza tym ile razy można pokazywać tą śmieszną koncepcję (bo nie ma do tej pory żadnego projektu) sprzed chyba 5-6 lat na podstawie której wszelkie wyliczenia kosztów inwestycji mogą być wykonane z dokładnością +- 50mln zł. :)

Jeszcze jeden temat: skoro "miasto" ma te 10 mln z Podpromia to dlaczego nie zrobi wreszcie porządnych nowych trybun na Podpromiu tylko czeka na katastrofę tej ruiny która tam jest od prawie 20 lat (obecny stan techniczny trybun rozsuwanych jest tragiczny). Poza tym Podpromie wymaga remontu i to pilnego zanim się nie rozsypie do reszty!!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych