Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Radymna :: zobacz komentowany artykuł

603 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~jej~

~jej~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 23:49:24

burmistrz Piziurny zakupi

#362 ~kontrargument~

~kontrargument~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 23:56:08

Tak samo smiali sie pewnie w Bogatyni az ich zalało. Po co się zabezpieczać na przyszłość. Po szkodzie będziemy sie martwic i oskarżać wladze o zaniedbanie.

#363 ~odpowiadam cz.1~

~odpowiadam cz.1~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 09:30:58

Napiszcie mi co ten napalony na Burmistrza i urodzony na Zagrodach Piziurny naobiecywał w swoim folderze podrzucanym dyskretnie do skrzynek listowych. Przypisał sobie obietnice jakie w dużej części zrealizował i ma w ciągu dalszym realizowac skutecznie obecny Burmistrz. Te wypociny jego to Marzenia ściętej głowy - do tego potrzebne jest doświadczenie a nie amatorstwo. ludziom to mozna zawsze naobiecywać i z radymna zrobić Irlandię a w rynku zamierza zrobić plac zabaw dla dzieci. Śmiechawa !!!!!

podzieliłem pracę wypiłem kawe mam cazs to odpowiadam:
- nie napalony tylko przygotowany
- nie naobiecywał tylko przedstawił program
- doświadczenie ma i to jest niepodważalne
- plan ten obecny burmistrz nieustannie realizuje od 1998 roku / z 4 letnią przerwą, no może 2 letnia bo
był wickiem /z jakim skutkiem to widać

#364 ~odpowiadam cz.2~

~odpowiadam cz.2~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 09:37:10

I co brakuje chętnych wielbicieli Pana Piziurnego żeby raczyli odpowiedzieć na powyżśże moje stwierdzenia. A tyle ich pokątnie maskuje się i zza węgła strzela nieuzasadnionymi argumentami , czystymi bzdurami. Narodzie radymniański nie daj sie nabrać na wyuzdane brednie. Po wyborach będzie juz za póżno i nie da się cofnąć prawdy i przez 4 lata będzie stracony czas dla prawdziwych obywateli radymna. Ratujmy to co jest w chwili obecnej bo w innym przypadku czeka nas czteroletni zastój w rozwoju Radymna.

płomienny apel , tylko nie mogę zrozumieć w jaki sposób rozpędziła sie ta lokomotywa postępu i rozwoju Radymna , ratujmy co sie da wróg klasowy czeka już na opłotkach Radymna , po tym burmistrzu będzie już tylko sodoma i gomora.Nie wiem kto tu i kogo chce manipulować ?

#365 ~odpowiadam cz.3~

~odpowiadam cz.3~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 09:45:29

Obecnego Burmistrza mozna ocenić i podsumować z jego działalności dopiero za 4 lata ponieważ gro zadań jakie sobie założył i zamierza zrealiaować dla dobra miasta to sa cykle wieloletnie. Dlatego ci co go obecnie negatywnie oceniają nie znaja realiów polityki inwestycyljo-gospodarczej i społecznej regionu. Obecne zadania wymagaja etapowania w latach ich pózniejszej realizacji a efekty następują dopiero po kilku latach. Dajmy obecnemu Burnistrzowi sie tym wykazać i oceńmy go dopiero po skończonej nastęnej kadencji. Bardzo boję się i przestrzegam że Nowy Burmistrz zanim załapie o co tu naprawde chodzi to mamy minimum rok a może dwa lata bezruchu czyli to co ma być zakończone czy zrealizowane w ciągu dwóch lat będzie o nastęne dwa lata przedłużóne. Ludzie nie liczmy na cuda ze strony Nowego Burmistrza. Logika sama mówi że kontynuujmy to co zostało rozpoczete , nie bądżmy hamulcowi.Nowy Burmistrz niech nim zostanie po wyborach ale za następne 4 lata gdy bęzie planował nowe zadannia dla miasta Radymna a nie kontynuowanie czegoś co ktoś juz zaczął bo tak jest najlepiej i najwygodniej.Narodzie nie dajmy sie zwariować i wróćmy na ziemię radymniańską która jest dla nas myślę jak i dla mnie najważniejszą.

- ocenę burmistrza dokonują wyborcy raz na cztery lata i to jest ich prawo
- jedynym cyklem jakie założył sobie obecny burmistrz to jest przedewszystkim utrzymanie się na stołku i wcale nie dla dobra miasta tylko swojego

#366 ~odpowiadam cz.3 cd~

~odpowiadam cz.3 cd~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 09:59:35

Obecnego Burmistrza mozna ocenić i podsumować z jego działalności dopiero za 4 lata ponieważ gro zadań jakie sobie założył i zamierza zrealiaować dla dobra miasta to sa cykle wieloletnie. Dlatego ci co go obecnie negatywnie oceniają nie znaja realiów polityki inwestycyljo-gospodarczej i społecznej regionu. Obecne zadania wymagaja etapowania w latach ich pózniejszej realizacji a efekty następują dopiero po kilku latach. Dajmy obecnemu Burnistrzowi sie tym wykazać i oceńmy go dopiero po skończonej nastęnej kadencji. Bardzo boję się i przestrzegam że Nowy Burmistrz zanim załapie o co tu naprawde chodzi to mamy minimum rok a może dwa lata bezruchu czyli to co ma być zakończone czy zrealizowane w ciągu dwóch lat będzie o nastęne dwa lata przedłużóne. Ludzie nie liczmy na cuda ze strony Nowego Burmistrza. Logika sama mówi że kontynuujmy to co zostało rozpoczete , nie bądżmy hamulcowi.Nowy Burmistrz niech nim zostanie po wyborach ale za następne 4 lata gdy bęzie planował nowe zadannia dla miasta Radymna a nie kontynuowanie czegoś co ktoś juz zaczął bo tak jest najlepiej i najwygodniej.Narodzie nie dajmy sie zwariować i wróćmy na ziemię radymniańską która jest dla nas myślę jak i dla mnie najważniejszą.

- dziękuję za to że uświadomiony zostałem co do realiów polityki inwestycyjno gospodarczej i społecznej,nikt obecnemu burmistrzowi nie zamierza zabierać zasług, jeśli takowe ma
- jeszcze raz : wyborcy decydują o zaufaniu do ustępującego włodarza i tak jak na warunki radymieńskie miał dużo czasu
- nie rozumiem obaw że nowy burmistrz nie zatrybi o co w miejskich planach chodzi - czyżby obecny był nieocenionym źrodłem wiedzy i doświadczenia , na jego miejsce nie kandyduje kosmita tylko doświadczony samorządowiec
- znowu gorący apel , słychac tu nisamowity pisk zwierząt odcinanych od naczynia stajennego

#367 ~lord~

~lord~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 10:18:17

- znowu gorący apel , słychac tu nisamowity pisk zwierząt odcinanych od naczynia stajennego
[/quote]
slychac rowniez wycie nowych hien ,ktore juz tra nozkami zeby dopasc do korytka i dalej robic to samo co poprzednicy ,tyle ze z piziurnym!

#368 ~odpowiadam cz.4~

~odpowiadam cz.4~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 10:28:19

Krótko i zwiężle - dokonując w niedzielę zmian marnujemy z kretesem to co już zostało uczynione. Przy wyborze nowego Burmistrza Czekają nas lata nudnego zycia w radymnie ponieważ obietnice Pana Piziurnego nie wypalą i wtedy Panie kochany lub Pani podyskutujemy. Żegnam i swojego zdania nie zmienię. Jest takie powiedzenie , że konia który dobrze ciągnie sie nie zmienia , a ja jeszcze dodam , że mozna nim ewentualnie pokierować a nie wymieniac na nowego. Wymiana konia może spowodować że ten cały radymianski wóz będzie jechał o dużo wolniej i będzie wyprzedzany przez inne wozy o nazwie ościennych miasteczek.
Nadmieniam że kadencja obecnego Burmistrza trwa 4 lata a nie jak inni bezmyślni twierdzą , że juz dwie kadencje. Przecież wszystkim wiadomo ,że kadencja i wszelkie zamierzenia jego w sferze dobra Radymna zostały przerwane przez wybrańca Lechowicza po którym trudno było opanować i poukładać powstały bałagan.
Wg mnie Burmistrz powinień pełnić minimum dwie kadencje w spośób ciągły bez żadnej przerwy. Każda powstała przerwa burzy mu cały plan działania zwłaszcza że obecne inwetycje to sa zadania wieloletnie.Rada Miasta to jest ogniwo oceniające pracę Burmistrza i to ona ma prawo udzielić Burmistrzowi wotum zaufania lub nie. Ale jak się w mieście wybiera za przeproszeniem statystów a nie prawdziwych radnych których Burmistrz musi uczyć tego zawodu to mamy efekty jakie mamy. PIlnujmy i wybierajmy właściwych , mądrych i operatywnych radnych pomocnych Burmistrzowi a nie obwiniajmy Burmistrza. Obecna wybrana klika 8 radnych z Pana Piziurnego to nic nowego oczym pisałem wyżęj.

- wybierając inego burmistrza niż pan Pirożek niczego nie zmarnujemy ,nikt o zdrowych zmysłach nie przeorze pługiem rynku nie zakopie 1/5 kanalizacji i inych rzeczy
- "zawiedziony" ty to jakąś współczesna MICHALDĄ jesteś czy też wiedźmą z OGNIA I MIECZEM - HORPYNĄ nikt z nas nie jest pewny jutra a ty takie przepowiednie nam serwujesz
- koń który nas ciągnie nadaje się jedynie do cyrku , a co do wyprzedzania naszego wozu - wierz mi za nami nic już nie jedzie , gorzej być nie może Radymno niestety jedzie jako ostatnie z napisem KONIEC WYŚCIGU
- mam wrażenie że chciałbyś aby kadencja obecnego burmistrza trwała dozgonnie , jemu nie wolno przeszkadzać on nas przeprowaqdzi przez najgorsze kataklizmy
- wybór radnych to wola wyborców i nie tobie oceniać , radny to nie zawód a tym bardziej statysta , poprzedni radni od razu zostali profesjonalistami szczególnie Ci z komitetu Pana Burmistrza
- zwróćcie uwagę na retorykę ZAWIEDZIONEGO który nie miał prawa się zawieść bo czym ? - dla niego 8 radnych z komitetu Pana PIZIURNEGO to KLIKA ,NIEWŁAŚCIWIE WYBRANA, GŁUPIA I NIEOPERATYWNA

#369 ~politykier~

~politykier~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 12:57:02

Oda do gośćia o nicku ~zawiedziony na Piziurnym~.
Otóż drogi Panie:
Pan Piziurny wcale nie jest na nic napalony tylko najnormalniej w swiecie kandyduje na burmistrza naszego miasta do czego ma prawo,kto z tych dwóch jest bardziej napalony to ja nie chce mówić bo dla mnie Pan Pirozek to dopiero napaleniec bo tylko człowiek napalony na stołek najpierw kładzie asfalt by go potem zryć pod jakies wykopy tylko po to by przed wyborami pokazac mieszkancom ze cos robi.

Kolejna kwestia jest taka ze co jak co ale wiedze i doswiadczenie w samorzadach Pan Piziurny ma niewspółmiernie wieksze niz Pan Pirozek.19 lat bycia samorzadowcem to mówi samo przez się.Panu Pirozkowi niestety jeszcze w tej materii duzo brakuje do Pana Piziurnego.

I nie czepiajmy się po raz kolejny tego kto gdzie sie urodził bo przypomne ze Pan Piziurny jest Radymnianinem fakt mieszkal na zagrodach ale ja przypomne ze zagrody to radymno to nie jest jakis oddzielny przysiółek czy cos w tym stylu natomiast Pan Pirozek nie pochodzi z radymna tylko z Zadąbrowia a to juz jest róznica.

Pan piziurny niczego nie obiecuje tylko przedstawia swój program wyborczy i wizje rozwoju radymna.Natomiast jedyne co posiada Pan Pirozek to "plan" który realizuje i zrealizowac nie moze ale ciagle chcialby w dalszym ciagu realizowac.
Na szczescie mieszkancy w I turze pokazali co mysla o Panu Pirozku i jego "planach".Bo on ma ciagle "plan"i tylko "plan".

Obecnego burmistrza mieszkancy maja prawo a nawet musza podsumowywac przy wyborach (i własnie to zrobili do tego stopnia ze przegral I ture z Panem Piziurnym) a nie dopiero wtedy kiedy zrealizuje swój "plan" dwudziestoletni czy stuletni.

Jedyny "wieczny plan" jaki ma obecny burmistrz to taki zeby jak najdłuzej utrzymac sie na stołku i to raczej dla własnego dobra niz dla dobra radymna i jego mieszkanców.

Mieszkancy radymna w I turze pokazali kogo chcą za burmistrza a komu juz dziekują za 2 kadencje i wiele zmarnowanych szans.
Radni z komitetu "Radymno Wspólna Sprawa" którzy zostali juz wybrani do rady miejskiej (i tworzą większość!!!) juz czekają na swego burmistrza i chca żeby byl nim Pan Piziurny z którego to ramienia startowali na radnych.

Jezeli obecny burmisztrz mysli ze bedzie wiecznie burmistrzem to sie myli bo niestety ta kadencja bedzie nalezec do kogoś innego.

Radymnianie czas na zmiany!!!Dziekuje za uwage.

#370 ~lord~

~lord~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 17:50:16

13 glosow to jeszcze nie oznaka ze radymianie sie opwiedzieli

#371 ~vader~

~vader~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:01:48

wiadomo 13 glosow to nie duzo ale po pozostalych kandydatach zostalo 600 i jesli nie zaglosowali oni w pierwszej turze za Pirozkiem to znaczy, ze nie chca go jako burmistrza

#372 ~quest~

~quest~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:06:11

mam wrażenie, że kilku gostków z komitetu pana Piziurnego zawładnęło forum i nikt im nie podskoczy!

Pytam więc:
1. jakie doświadczenie samorządowe ma pan Piziurny?
2. Ileż środków pozyskał jako burmistrz Radymna?
3. jakie inwestycje przeprowadził?
4. jaką dokumentację inwestycyjną przygotował?

Śmiech mnie ogarnia kiedy słyszę w tivi, że burmistrz Piziurny bedzie aktywizował mieszkańców, bo powinni brac udział w życiu miasta.
A jakiz to udział przez 12 lat brał pan Piziurny w zyciu miasta? W jakim to stowarzyszeniu działał? W wędkarzach? Działkowcach? Może śpiewał w chórze? Ile razy się pojawił na zebraniu MKS, który tak strasznie zdaniem jego zwolenników ucierpiał od pirożka

#373 ~quest~

~quest~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:07:09

wiadomo 13 glosow to nie duzo ale po pozostalych kandydatach zostalo 600 i jesli nie zaglosowali oni w pierwszej turze za Pirozkiem to znaczy, ze nie chca go jako burmistrza

a skoro nie zagłosowali za Piziurnym to jego też nie chcą

#374 ~answer~

~answer~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:43:10

No tak Ciebie to dziwi, ze mieszkancy moga brac udzial w zyciu miasta. Wg Ciebie burmitrz ma wladze absolutna i tylko on moze podejmowac decyzje.
Zdaniem pilkarzy klub podczas kadencji Pirozka spadl na dno.

#375 ~politykier~

~politykier~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:54:08

mam wrażenie, że kilku gostków z komitetu pana Piziurnego zawładnęło forum i nikt im nie podskoczy!

Pytam więc:
1. jakie doświadczenie samorządowe ma pan Piziurny?
2. Ileż środków pozyskał jako burmistrz Radymna?
3. jakie inwestycje przeprowadził?
4. jaką dokumentację inwestycyjną przygotował?

Śmiech mnie ogarnia kiedy słyszę w tivi, że burmistrz Piziurny bedzie aktywizował mieszkańców, bo powinni brac udział w życiu miasta.
A jakiz to udział przez 12 lat brał pan Piziurny w zyciu miasta? W jakim to stowarzyszeniu działał? W wędkarzach? Działkowcach? Może śpiewał w chórze? Ile razy się pojawił na zebraniu MKS, który tak strasznie zdaniem jego zwolenników ucierpiał od pirożka

Chętnie odpowiem ci na pierwsze i moim zdaniem najwazniejsze pytanie:
Otóż Pan Piziurny ma spore bo 19-letnie doswiadczenie w pracy z samorzadami dowiedziałbyś sie tego gdybys raczył przyjsc na spotkanie wyborcze z Panem Piziurnym chociazby niedawno temu w MOKu tam było o tym mówione.

Wielu radnych nie brało udziału w zyciu miasta a byli radnymi a niektórzy w dalszym ciagu nimi zostali chociaz przez te 4 lata nie bylo ich widac ani słychac i co?

Pan Piziurny nie musiał brac zadnego a tymbardziej czynnego udziału w zyciu miasta bo mial mnóstwo innych swoich spraw i zajęc.Uwazasz ze kandydat na burmistrza aby wogóle kandydowac musi wczesniej czynnie udzielac sie w miescie i na rzecz miasta?Zapewniam cie ze nie musi.

Wazne jest to ze Pan Piziurny zrobi to czego Pan Pirozek nie zrobił i nie zrobi-"Ruszy Radymno z miejsca do przodu" bo jak narazie stoimy w miejscu a nawet powiedzialbym ze delikatnie sie cofamy.

A co do MKSu to wszyscy wiemy jaki poziom prezentuje i mozna to okreslic krótko "dno i wodorosty" az wstyd zeby miasto jakim jest radymno bylo w jakiejs wiejskiej lidze okregowej.Wstyd!!!

#376 ~ai~

~ai~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 18:58:52

quest czyli wg Ciebie powinien po pracy w ramach wolontariatu pisać projekty oraz je składać, doradzać Pirożkowi co ma robic itp. ?

#377 ~lord~

~lord~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 19:12:49

piziurny nie wygra ,bo ma zbyt duzy negatywny elektorat!

#378 ~quest~

~quest~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 19:22:23

ooo, jakże się zgadzam tym razem z politykierem! Szczególnie z poziomem MKS-u. Czemu politykierze nie wziąłeś się za ten MKS? Słyszałem, że prezesa szukano ze swiecą. Czemu nikt z odważnych krytykantów nie odwazył się pociągnąć rządzenia w tym STOWARZYSZENIU?

1. 19 lat doświadczenia, a jakież to doświadczenie jest? byłes na zebraniu to możesz się podzielić z wyborcami. Niestety większość z nich pamięta te "doświadczenia sprzed 18-12 lat.
2. nie słyszałem o środkach, które pozyskał pan Piziurny. A słyszałem, że w latach jego rządów w Radymnie Fundusz ochrony środowiska az się prosił żeby brać kasę i robić kanalizację. Co więcej, nawet nie przygotowano planów a ni projektu kanalizacji
3. jest jedna wiodaca inwestycja z tamtych czasów: niepełnowymiarowy bunkier zwany halą sportową, w ciąglym remoncie.
w folderze przeczytałem tez o planowanym remoncie MOK-u... Osoby zainretesowane boją się, żeby ten remont nie został zrobiony tak jak poprzedni... za czasów pana Piziurnego...Podejrzewam, że fachowcy od budowlanki i odbioru robót mogliby powiedzieć więcej. Aaa, była jeszcze kostka w Rynku... wytrzymała 1 zimę :))
4. Dokumentacji inwestycyjnej po burmistrzu Piziurnym było 0 (zero)

zaczyna się w mieście uprawiać POLITYKĘ. Znów. Po 12 latach.
A miastu potrzebny jest gospodarz. Po prostu.

#379 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 19:49:56

jedynie przeszloscia potrafisz zyc? 12 lat. wiesz jak duzo czasu to jest?

#380 ~politykier~

~politykier~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 20:03:13

ooo, jakże się zgadzam tym razem z politykierem! Szczególnie z poziomem MKS-u. Czemu politykierze nie wziąłeś się za ten MKS? Słyszałem, że prezesa szukano ze swiecą. Czemu nikt z odważnych krytykantów nie odwazył się pociągnąć rządzenia w tym STOWARZYSZENIU?

1. 19 lat doświadczenia, a jakież to doświadczenie jest? byłes na zebraniu to możesz się podzielić z wyborcami. Niestety większość z nich pamięta te "doświadczenia sprzed 18-12 lat.
2. nie słyszałem o środkach, które pozyskał pan Piziurny. A słyszałem, że w latach jego rządów w Radymnie Fundusz ochrony środowiska az się prosił żeby brać kasę i robić kanalizację. Co więcej, nawet nie przygotowano planów a ni projektu kanalizacji
3. jest jedna wiodaca inwestycja z tamtych czasów: niepełnowymiarowy bunkier zwany halą sportową, w ciąglym remoncie.
w folderze przeczytałem tez o planowanym remoncie MOK-u... Osoby zainretesowane boją się, żeby ten remont nie został zrobiony tak jak poprzedni... za czasów pana Piziurnego...Podejrzewam, że fachowcy od budowlanki i odbioru robót mogliby powiedzieć więcej. Aaa, była jeszcze kostka w Rynku... wytrzymała 1 zimę :))
4. Dokumentacji inwestycyjnej po burmistrzu Piziurnym było 0 (zero)

zaczyna się w mieście uprawiać POLITYKĘ. Znów. Po 12 latach.
A miastu potrzebny jest gospodarz. Po prostu.

masz racje !
chyba zmienie zdanie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych