Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kantory w Rzeszowie - czy to już mafia czy tylko zmowa cenowa?

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 16:42:25

Piątek, 27.11.09 po południu.Potrzebuję pilnie euro. Około 4000. Wertuję internet, ceny średnie w kantorach (kantory.pl) skup 4.14, sprzedaż 4.18. Jest też Stalowa Wola - skup 4.14 sprzedaż 4.15. Myślę że w Rzeszowie bez problemu kupię taką sumę po 4.15. 16600 w kieszeń i w miasto. Wchodzę do jednego z kantorów i ... nie wierzę własnym oczom - skup 4.10 sprzedaż 4.25! Pomyślałem, że kantor prowadzi jakiś pazerny "cinkciarz" i udałem się na poszukiwanie kolejnego...Okazało się że w całym mieście ceny wszystkich walut "skserowane". Czy to kantor przy ulicy czy w galerii.
Każda galeria czy hipermarket opanowana przez 1 kantor. Wniosek:
W Rzeszowie jest zmowa cenowa, kantory w danym dniu ustalają miedzy sobą kursy.które są sztucznie zaniżane (skup) i zawyżane (sprzedaż), we wszystkich kantorach ceny są takie same tak by potencjalny klient nie mając innego wyjścia musiał kupić lub sprzedać walutę!
Przy potrzebie wymiany większej ilości waluty lepiej omijać Rzeszów z daleka!

#2 ~cvx~

~cvx~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 18:40:50

to normalne że trzymają się jednych cen, nic w tym dziwnego

#3 ~adrian~

~adrian~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2010 - 15:03:25

jesli wszyscy beda mieli ceny 4.14 skup i 4.15 sprzedaz tez napiszesz ze to zmowa?
poza tym zawsze mozesz sie potargowac i uzyskac duzo lepsza cene

#4 ~breaker~

~breaker~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 16:07:09

Targowanie nic nie daje. Ja próbowałem wczoraj przy kupnie 5000 $, ale nawet 0,5 gr nie chcieli mi opuścić, a próbowałem aż w 4 polecanych kantorach. W końcu kupiłem w innym mieście. Nie dość, że kurs dużo niższy niż tego samego dnia w Rzeszowie, to jeszcze była możliwość negocjacji. Inna sprawa to oszustwo. Wiele kantorów w Rzeszowie ma inne ceny na stronie internetowej, a inne na miejscu. Często sprawdzam na komórce jak już wejdę do kantoru. Już dawno zauważyłem, ze cinkciarze prowadzący wszystkie kantory w Rzeszowie, to nie tylko z pokolenia Żydzi, ale również z zachowania. Poniżej krytyki. Nie polecam kantorów, ani stacji paliw w tym mieście. Ościenne województwa mają dużo niższe ceny, a przecież i tak zarabiają.

#5 ~Kręcina~

~Kręcina~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 10:37:45

A ten ten kantor SuperSam powinien się nazywać SuperOszust! Poszedłem tam i inne ceny wszedzie...tłumaczenie: "nie zdążyłem zminić!". A najlepsze ceny w Polsce ma w nocy...jak jest nieczynne!!

#6 livin

livin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2013 - 10:41:18

Taki jest po prostu rynek. Ale wiadomo, że mafia interesuje się kantorami :)

#7 ~Danieks~

~Danieks~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 08:58:52

No t nie wymieniaj w rzeszowskich kantorach, tylko w internetowych. Czy to nie lepsza opcja, skoro kursy są niższe i nie trzeba w ogóle wychodzić z domu? Przemyśl sprawę.

#8 trup smolanski

trup smolanski

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 04:51:25

ceny to sa taki sumy pienindzy co to ja mam w sklepie i potem nie mam ich w domu - o - ani geodetow - wezwac to

#9 dremirca05

dremirca05

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 maj 2015 - 07:07:34

A wystarczyło wymienić walutę w kantorze online. Nie dość, że było by taniej to jeszcze od ręki i niemalże natychmiast. 

#10 ~nok~

~nok~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 21:01:01

kantor w leclerk'u to jedna wileka bzdura, niby troszke dają więcej a probują oszukać człowieka, jak masz kilkanascie tyś to próbują oszukać o pare stowek, miałem ten przypadek i kasjerka zaraz przepraszam przepraszam, kilka krotnie im sie to przytrafiło słyszałem od znjomych i ludzi 

#11 ~dworek~

~dworek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 15:49:47

W kantorze Supersam w Rzeszowie właściciel jest bardzo niemiły , nieprzyjemny . Nigdy nie spotkjałem tak obleśnego dziada.

Nie polecam nikomu ten kantor.

Coś jest na rzeczy , moi znajomi mieli podobne sytuacje.

#12 lustor

lustor

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:22:07

To chyba zmowa.

#13 ~gumiak kazek~

~gumiak kazek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 09:36:25

rączka rączkę myje

#14 grastrpl

grastrpl

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 10:05:08

To raczej tylko zimowa cena niestety.

#15 hnoor0044

hnoor0044

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2016 - 10:31:24

Już dawno zauważyłem, ze cinkciarze prowadzący wszystkie kantory w Rzeszowie, to nie tylko z pokolenia Żydzi, ale również z zachowania. Poniżej krytyki. 

#16 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 06:21:55

Uwaga na kantor super sam rzeszow ceny z tabeli internetowej skupu różnią się o 2grosze nie miła obsluga

#17 ~DAREK~

~DAREK~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 12:08:37

Potwierdzam opinie innych. Właściciel to cham oderwany od pluga. Przeniosłem 20 zł na wymianę o ten oblesniak mówi że takich nie przyjmuje. Nie polecam

#18 ~były klient~

~były klient~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 11:00:59

Uwazajcie na oszustów; kantor w millenium hall- baba oszukała mnie. Nie polecam ten kantor obsluga beznadziejna , babka brunetka jest chamska dla wszystkich. UWAŻAJCIE! 

#19 ~Ron~

~Ron~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:04:37

Co za deb***e.Ceny w Rzeszowie nie są złe, a widełki całkiem dobre.Są kursy średnie NBP na podstawie których działają kantory i nie mogą często dać mniej bo by nam tym tracili.Przecież to działalność reglamentowana przez państwo kretyni.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 11:03:44

Gość z supersamu to zwykły oszust,nie dość, że na internecie pokazuje inne ceny niż ma w rzeczywistości na tablicy,to podczas wymiany dużych kwot często podmienia banknoty np. Wydając 10000 zł w setkach potrafi podmienić setkę i włożyć zamiast niej 50 zł i wydać 9950 zamiast 10000 zl. Polecam za każdym razem liczyć pieniądze na miejscu bo potem brakującej kwoty nie odzyskacie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych