Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kantory w Rzeszowie - czy to już mafia czy tylko zmowa cenowa?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Orzech~

~Orzech~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 19:24:30

W supersamie gość to skończony burak. Nie rozmieniajcie tam kasy i nie wspierajcie takiego wiesniactwa

To akurat fakt, brak kultury u tego osobnika jest naturalne ,dziwię się ze ludzie tam wymieniają banknoty. .

#22 ~cinkciarz~

~cinkciarz~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 11:18:37

Współpraca !

#23 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 13:42:10

Współpraca !

Jaka współpraca przecież każdy kantor chce zarabiać, więc robią wszystko aby ściągnąć do siebie klientów.

Kantor super sam ma bardzo atrakcyjne ceny , lepsze niż reszta kantorów w mieście.

Ktoś napisał że lepiej wymieniać online , problem jest w tym że jeżeli chcesz "dorabiać" na wymianie mając dużo kasy to robiąc to często przez neta musisz zapłacić podatek bo jesteś rejestrowany.

A prawda jest taka że nie ma kantoru online który lepszy ma kurs od tego super samu.

Z innej beczki - dlaczego właściciele kantorów są niemili chcąc negocjacji ceny jak tutaj co niektórzy pisali. Prosta kalkulacja , a jaką ma on pewność że do nich nie dzwoni lub nie przychodzi ktoś z konkurencji , kupi taniej sprzeda nieco drożej i zyska , dlatego oni się poprostu boją . U kolesia z super samu możesz wymienić dużo waluty obcej i na odwrót, w innych kantorach w mieście natomiast oni nie mając np: euro w dużej ilości - odkupić walutę obcą owszem ale sprzedać to już nie jest tak łatwo.

#24 ~medano~

~medano~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:27:59

Bez przesady - kursy stacjonarnie nie są zazwyczaj zbyt wesołe, ale sprzedam wam ciekawostkę. Koło A4, w kierunku Niemiec, macie w kilku miejscach Kantory Plus, a tam - spread pół grosza dla euro i dolara, cenę niższą niż w necie. Przyznaję, że zazwyczaj te stawki stacjonarnie są bardzo wysokie, ale tutaj - aż dziwnie dobre. Zatem - korzystajcie.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 01:35:42

Sorki ale nie ma porownania z kursami w kantorach online, porównaj sobie choćby dziś, na pewno stacjnarny kantor nie wiek z jakkorzystnymi kursami bedzie korzystniejszy od np Pluskantor, on ma teraz najniższe kursy

#26 ~Glari~

~Glari~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 20:47:19

Ale przecież nikt u nich nie musi wymieniać pieniędzy. Ja wymieniam na Amronet i się nie przejmuje żadną zmową ceną czy czymkolwiek innym. Jasne zasady, kurs zbliżony do rynkowego, prosta w obsłudze strona.

#27 ~karek~

~karek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 14:44:04

A kto wam karze wymieniać stacjonarnie? Wczoraj widziałem, że na poczcie spread to ponad 10 groszy dla euro. Na Waluteo, online, zawsze mam poniżej grosza. Ludzie, rozumiem wymieniać stacjonarnie 50 euro, ale w przypadku większych kwot to po prostu nie ma sensu.

#28 ~luden~

~luden~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 17:00:46

jak nie mam czasu na latanie po kantorach korzystam online. Pluskantor jest spoko bo i kursy dobre, wszystko załatwiam online no i tanie przelewy mają zagraniczne

#29 ~effciak~

~effciak~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 14:06:17

masz rację , też korzystam z Pluskantoru i chwalę sobie. Znajomi mi go polecili, podchodziłam do tego sceptycznie ale maja połaczenia szyfrowane więc jest bezpiecznie . A ile czasu się oszczedza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych