Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Karanie kleru za pedofilię to prześladowanie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~january~

~january~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 19:39:39

Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie powiedział,że skazanie w Australii kard.George'a Pella za pedofilię to  łamanie praw człowieka i prześladowanie chrześcijan.

Kard.Pell był "ministrem finansów" w Watykanie. Ława przysięgłych w Melbourne jednogłośnie uznała kardynała za winnego gwałtu na 13-latku oraz nieprzyzwoitego zachowania się wobec kolegi zgwałconego chłopca. Sąd skazał duchownego na 6 lat bezwzględnego więzienia.

Arcybiskup z Krakowa doszukał się w wyroku australijskiego sądu przejawów walki z Kościołem.

#2 ~katolik~

~katolik~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:01:04

Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie powiedział,że skazanie w Australii kard.George'a Pella za pedofilię to  łamanie praw człowieka i prześladowanie chrześcijan.

Kard.Pell był "ministrem finansów" w Watykanie. Ława przysięgłych w Melbourne jednogłośnie uznała kardynała za winnego gwałtu na 13-latku oraz nieprzyzwoitego zachowania się wobec kolegi zgwałconego chłopca. Sąd skazał duchownego na 6 lat bezwzględnego więzienia.

Arcybiskup z Krakowa doszukał się w wyroku australijskiego sądu przejawów walki z Kościołe

M. J. ten sam sort co ojciec dyrektor

,,TAJEMNICA WIARY ZŁOTO I DOLARY''

TO LUDZIE KTÓRZY NISZCZĄ KOŚCIÓŁ I WIARĘ W BOGA

#3 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 06:59:29

Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski podczas Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie powiedział,że skazanie w Australii kard.George'a Pella za pedofilię to łamanie praw człowieka i prześladowanie chrześcijan.
Arcybiskup z Krakowa doszukał się w wyroku australijskiego sądu przejawów walki z Kościołem.

Po jakiego ciula na jakimś kongresie europejskim był ten klecha?Kto go zaprosił? Co on tam miał do roboty? Kogo nauczał? Kto go słuchał i dlaczego pewnie tylko nasi krajanie?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:00:32

Po jakiego ciula na jakimś kongresie europejskim był ten klecha?Kto go zaprosił? Co on tam miał do roboty? Kogo nauczał? Kto go słuchał i dlaczego pewnie tylko nasi krajanie?

Kongres podzielono na 80 paneli tematycznych, w których zaproszeni goście biorą udział w zalezności od spraw,które ich interesują. Arcybiskup Jędraszewski wykorzystał możliwość zabrania głosu w panelu :"Czy religia jest jeszcze człowiekowi potrzebna". I dowodził,że prześladowaniem chrześcijan i Kościoła jest karanie księży pedofilów. Jego wystąpienia słuchali m.in. rabi Szalom Dow Ber Stambler -przewodniczący synagogi Chabad Lubawicz Polska,kanclerz i rektor Polonijnego Ośrodka i Zakładów Naukowych w Orchard Lake ks. Mirosław Król oraz prezes zarządu i redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej Marcin Przeciszewski.

Być może metropolita krakowski ma rację.Ksiądz,boży wybraniec,realizuje zadania zlecone przez Boga i dlatego człowiek zwyczajny nie powinien przeszkadzać w misji kapłana,nawet wówczas kiedy jego zachowanie względem dzieci czy względem młodych chłopców jest niezrozumiałe.

Arcybiskup uważa,że miłość do człowieka ma różne oblicza a każdy,kto krytykuje księży pedofilów to wróg Kościoła.

#5 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 09:15:21

Kongres podzielono na 80 paneli tematycznych, w których zaproszeni goście biorą udział w zalezności od spraw,które ich interesują. Arcybiskup Jędraszewski wykorzystał możliwość zabrania głosu w panelu :"Czy religia jest jeszcze człowiekowi potrzebna". I dowodził,że prześladowaniem chrześcijan i Kościoła jest karanie księży pedofilów. Jego wystąpienia słuchali m.in. rabi Szalom Dow Ber Stambler -przewodniczący synagogi Chabad Lubawicz Polska,kanclerz i rektor Polonijnego Ośrodka i Zakładów Naukowych w Orchard Lake ks. Mirosław Król oraz prezes zarządu i redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej Marcin Przeciszewski.

Być może metropolita krakowski ma rację.Ksiądz,boży wybraniec,realizuje zadania zlecone przez Boga i dlatego człowiek zwyczajny nie powinien przeszkadzać w misji kapłana,nawet wówczas kiedy jego zachowanie względem dzieci czy względem młodych chłopców jest niezrozumiałe.

Arcybiskup uważa,że miłość do człowieka ma różne oblicza a każdy,kto krytykuje księży pedofilów to wróg Kościoła.

Sa nawet tacy suspendowani kaplani jak Ks. Stanisław Guzy (obecnie jako rezydent na plebani w Krasiczynie) piszacy na forum jako Brzeszczot z Kurii Przemyskiej ktorzy na FORUM pisza (a wiec glosza) ze :

PAN BOG wielce sobie zyczy aby kaplani rypali dzieci lub prafian/ki na CHWALE Boza.

Albowiem wedlug jego poglądów wytrysk spermy swietego ksiedza w odbytnice lub w pochwe dziecka lub parafianki jest NA CHWALE BOZA.

Glosi wiec ze nie wolno ksiezy SADZIC na ziemi, a o karaniu ksiezy za pedofilie jak sie to brzydko nazywa, to trzeba calkiem zapomniec!

Ksieza robia to NA ZYCZENIE BOGA jak to oglaszaja przedstawiciele Kurii.

Takim ksiezom nalezy dawac dodatkowe DOTACJE FINANSOWE, aby zwiekszyc ich poziom komfortowego zycia, samochody najwyzszej jakosci do poruszania sie, wczasy zagraniczne nawet na Pacyfiku w celach odpoczynku po wykonywaniu wszelkich orgii seksualnych, gdy poswiecaja siebie i swoje zdrowie DLA DOBRA BOGA.

#6 ~katolik~

~katolik~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:52:05

Sa nawet tacy suspendowani kaplani jak Ks. Stanisław Guzy (obecnie jako rezydent na plebani w Krasiczynie) piszacy na forum jako Brzeszczot z Kurii Przemyskiej ktorzy na FORUM pisza (a wiec glosza) ze :

PAN BOG wielce sobie zyczy aby kaplani rypali dzieci lub prafian/ki na CHWALE Boza.

Albowiem wedlug jego poglądów wytrysk spermy swietego ksiedza w odbytnice lub w pochwe dziecka lub parafianki jest NA CHWALE BOZA.

Glosi wiec ze nie wolno ksiezy SADZIC na ziemi, a o karaniu ksiezy za pedofilie jak sie to brzydko nazywa, to trzeba calkiem zapomniec!

Takim ksiezom nalezy dawac dodatkowe DOTACJE FINANSOWE, aby zwiekszyc ich poziom komfortowego zycia, samochody najwyzszej jakosci do poruszania sie, wczasy zagraniczne nawet na Pacyfiku w celach odpoczynku po wykonywaniu wszelkich orgii seksualnych, gdy poswiecaja siebie i swoje zdrowie DLA DOBRA BOGA.

oczyścić kościół z zepsutego kleru ODPARTYJNIĆ WIARĘ

Marek. J. ten sam sort co ojciec dyrektor

,,TAJEMNICA WIARY ZŁOTO I DOLARY''

TO LUDZIE KTÓRZY NISZCZĄ KOŚCIÓŁ I WIARĘ W BOGA

PRZYWRÓCIĆ BOGA NA OŁTARZE

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:33:44

PRZYWRÓCIĆ BOGA NA OŁTARZE

Skąd wiadomo,że on chce być na ołtarzach? Może woli przebywać w ludzkich sercach.

#8 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 14:51:22

Tak było i to już dawno. Było, minęło. Zostało mi to odpuszczone. Ale co sobie użyłem, to moje. Tobie pozostało tylko mi zazdrościć.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:02:53

Dziwne sygnały wychodzą od biskupów. Dzisiaj prymas Polak przepraszał ofiary księży pedofilów w imieniu Kościoła w Polsce. Natomiast arcybiskup Jędraszewski mówi,że karanie księży pedofilów to atak na Kościół i na chrześcijaństwo.

Bóg musi być w rozterce,którego sługę wesprzeć..

#10 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:00:56

Tak było i to już dawno. Było, minęło. Zostało mi to odpuszczone. Ale co sobie użyłem, to moje. Tobie pozostało tylko mi zazdrościć.

Za grzechy smiertelne NIE MA ODPUSZCZENIA WINY.

Tak mnie uczylo juz w naukach do 1-szej komuni.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:46:48

Nie ma takich grzechów a piekło nadal puste,nawet obsługa wyszła na spacer.

Wydaje się,że byłeś niezbyt rozgarniętym "komunistą" i tę tradycję podtrzymujesz.

#12 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:41:00

Mnie odpuszczono. Szczery żal plus odpowiedni datek co łaska  komu trzeba i  odpuszczono. Przynajmniej tak mówił ten kto ten datek przyjął.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:51:40

Mnie odpuszczono. Szczery żal plus odpowiedni datek co łaska  komu trzeba i  odpuszczono. Przynajmniej tak mówił ten kto ten datek przyjął.

Kościół od zawsze naucza,że wszelkie winy należy odkupić. Cena zawsze do uzgodnienia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 14:26:13

Krakowscy radni zapowiedzieli bojkot spotkań z arcybiskupem Jędraszewskim. I tym oświadczeniem dali dowód na prawdziwość ocen metropolity. Oni postanowili walczyć z najprawdziwszą wiarą. Uchwalili,że w krakowskich szkołach lekcje religii będą się odbywały na pierwszej lub ostatniej godzinie lekcyjnej w danym dniu. Episkopat wyraził oburzenie tą uchwałą i wezwał do korekty.

#15 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 15:24:07

Krakowscy radni zapowiedzieli bojkot spotkań z arcybiskupem Jędraszewskim. I tym oświadczeniem dali dowód na prawdziwość ocen metropolity. Oni postanowili walczyć z najprawdziwszą wiarą. Uchwalili,że w krakowskich szkołach lekcje religii będą się odbywały na pierwszej lub ostatniej godzinie lekcyjnej w danym dniu. Episkopat wyraził oburzenie tą uchwałą i wezwał do korekty.

Ważne jeszcze jest to aby do średniej nie wliczała się ocena z religii. Aby do tego jednak doszło to musi zmienić się rządzący krajem. Najlepiej na byłego prezydenta słupska.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:17:33

Ważne jeszcze jest to aby do średniej nie wliczała się ocena z religii. Aby do tego jednak doszło to musi zmienić się rządzący krajem. Najlepiej na byłego prezydenta słupska.

Trudno najważniejszego przedmiotu w szkole nie wliczać do średniej. Tym bardziej,że katecheci umożliwiają uczniom uzyskiwanie ocen maksymalnych. Jeden z nich /Lublin/ eksperymentalnie zarządził,że każdy uczeń,który napełni  skarbonkę pieniędzmi i odda ją księdzu,ma zapewnioną 6-tkę z religii.

#17 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:25:54

Ja myślę że pan Robert Biedroń ma duże szanse by zostać prezydentem Polski i zrobić w ojczyźnie wreszcie porządek. Choćby na początek wyprostować kler i pokazać mu gdzie jego miejsce.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 17:08:46

Ja myślę że pan Robert Biedroń ma duże szanse by zostać prezydentem Polski i zrobić w ojczyźnie wreszcie porządek. Choćby na początek wyprostować kler i pokazać mu gdzie jego miejsce.

Biedroń nie spowoduje odejścia Polski od chrześcijaństwa. Po jesiennych wyborach władza PiS się umocni,dokonana zostanie zmiana konstytucji i zgodnie z oczekiwaniami arcybiskupa Jędraszewskiego,zaprzestanie się ścigania i osądzania kapłanów za okazywanie miłości dzieciom i młodzieży.

Chrześcijaństwo bez Polski będzie trwało,natomiast Polska bez chrześcijaństwa stanie się łatwym łupem zwolenników idei gender,seksualizacji dzieci i islamu a także utraci niepodległość.Potężne siły zła czające się poza granicami  czekają na moment osłabienia wpływów Kościoła.

#19 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:01:31

Biedroń nie spowoduje odejścia Polski od chrześcijaństwa. Po jesiennych wyborach władza PiS się umocni,dokonana zostanie zmiana konstytucji i zgodnie z oczekiwaniami arcybiskupa Jędraszewskiego,zaprzestanie się ścigania i osądzania kapłanów za okazywanie miłości dzieciom i młodzieży.
Chrześcijaństwo bez Polski będzie trwało,natomiast Polska bez chrześcijaństwa stanie się łatwym łupem zwolenników idei gender,seksualizacji dzieci i islamu a także utraci niepodległość.Potężne siły zła czające się poza granicami czekają na moment osłabienia wpływów Kościoła.

Chrześcijaństwo niech będzie w Polsce, ale takie samo jak w innych krajach zachodu, skoro polska do nich aspiruje. W Niemczech, Skandynawii, Hiszpanii i innych też jest chrześcijaństwo. Normalna wiara. A u nas? Polityka i jad unosi się z ambony. Nie tedy droga do zbawienia dusz. Jak tak dalej będzie to pójdziemy śladem Czech. Gdzie kościoły od dawna są puste.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 18:41:34

Chrześcijaństwo niech będzie w Polsce, ale takie samo jak w innych krajach zachodu, skoro polska do nich aspiruje. W Niemczech, Skandynawii, Hiszpanii i innych też jest chrześcijaństwo. Normalna wiara. A u nas? Polityka i jad unosi się z ambony. Nie tedy droga do zbawienia dusz. Jak tak dalej będzie to pójdziemy śladem Czech. Gdzie kościoły od dawna są puste.

Polacy nie chcą zachodniej odmiany chrześcijaństwa,które nie potrafiło zapobiec rozprzestrzenieniu się ideologii gender,małżeństwom jednopłciowym czy też procesom sądowym, jakie wytaczano sługom bożym.

Czesi wrócą na łono Kościoła na kolanach,kiedy odczują na sobie zachodnie nowinki, zmieniające tradycję.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych