Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kebab w Leżajsku

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~pielgrzymkowiec~

~pielgrzymkowiec~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 09:13:50

Wracając do kebaba to jeszcze na wprost liceum dobrego zrobią tak mi się przypomniało.

Zagłoba na początku działalności starała się i faktycznie podawane były smaczne rzeczy, ale to było wieki temu i obiektywnie piszę a nie z zazdrości czy też faktu ściskania mi zwieraczy odbytu jak napisała pani z zagłoby. Teraz nawet zapiekanki strach u was zamówić. Jak nazwać pijackie mordy z kuflem piwa bełkoczące nad maszynami jak nie żulownią? Prosta zasada, albo masz maszyny i żyjesz z prowizji, albo fajny lokal bez maszyn który utrzymują klienci dzięki temu, że serwujesz dobre smaczne jedzenie, Może geslerową zaproście na rewolucje i zapytajcie co jest nie tak ha ha ha ha 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 11:17:13

HotBar naprzeciw LO

obrazek.jpg

#43 ~mr.myers~

~mr.myers~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 12:11:01

Więc polecacie tego kebaba? Skoro tak, to odwdzięczę się i polecę to miejsce: http://www.siedliskoblanki.com/  I a propos jedzenia, prowadzą tam świetne warsztaty kulinarne. Można dowiedzieć się m.in. jak przyrządzić apetycznego...kebaba:D

#44 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:19:11

sprobujcie kebaba w hot barze nie zastapiony

#45 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:22:05

Gdzie polecacie?

hot bar

#46 ~nicola~

~nicola~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:28:49

Jadłam kebaby w paru miejscach w leżajsku. Oto moje podsumowanie. Zancznę od najgorszych wspomnień.

1.Najgorsza psia bdździdziura w jakiej zamówiłam kebab - pod szpitalem, pub zagłoba-asia? ''Pan'' który przygotowywał dał mi do kebaba zgnitą sałatkę. Nie żartuje, dosłownie zgnitą, sfermentowaną kapustę, jakby sałatkę kisił w beczce drewnianiej-kapuścianej. Kebab wywaliłam do śmieci. Powinnam mu cisnąć w twarz takim świństwem.

2. Gabi-bar. Czekałam ponad 20min na kebaba, młoda dziewczyna nie ma chyba drygu skoro przygotowanie dwóch kebabów tyle trwa. Sosy były tak pikantne że nie dało sie zjeść. A sam kebab niesmaczny.

3. Pub Trio - nie dają do środka mięsa, tylko z wierzchu posypią, obrali taktykę ''najważniejszy pierwsze wrażenie'' dla zmyłki, bo w środku sam pomidor.

4. Sun-Set- daaawno tam nie byłam, po tym jak zamiast mięsa w moim kebabie znalazłam jakieś piepszone ususzone skwarki, to niby miało być mięso ?!

5. Ankara- byłąm tam 2 razy. Pierwszym razem kebab był bardzo, bardzo smaczny i dlatego poszłam drugi raz, ale wtedy już nie był taki dobry. Może dlatego że przyrządzała go inna osoba.. Mięsa nie pożałowała, ale sos/sałatka nie były już takie dobre, coś mi nie spasowało.

W Leżajsku nie można dobrze zjeść, przekonałam się już o tym nie raz. U Więcława zupa kapuśniakowa o zapachu uryny,w Capri zgnita - zdziczała- zjełczała bita śmietana. Tutaj poziom restauracji jest bardzo niski. Nie lubie chodzić po żadnych barach leżajskich. Jedyne co mi jeszcze smakuje to zapiekanki z budki, tej zielonej przy rondzie w rynku. O ile robi ta chuda dziewczyna..

#47 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:30:34

Jadłam kebaby w paru miejscach w leżajsku. Oto moje podsumowanie. Zancznę od najgorszych wspomnień.

1.Najgorsza psia bdździdziura w jakiej zamówiłam kebab - pod szpitalem, pub zagłoba-asia? ''Pan'' który przygotowywał dał mi do kebaba zgnitą sałatkę. Nie żartuje, dosłownie zgnitą, sfermentowaną kapustę, jakby sałatkę kisił w beczce drewnianiej-kapuścianej. Kebab wywaliłam do śmieci. Powinnam mu cisnąć w twarz takim świństwem.

2. Gabi-bar. Czekałam ponad 20min na kebaba, młoda dziewczyna nie ma chyba drygu skoro przygotowanie dwóch kebabów tyle trwa. Sosy były tak pikantne że nie dało sie zjeść. A sam kebab niesmaczny.

3. Pub Trio - nie dają do środka mięsa, tylko z wierzchu posypią, obrali taktykę ''najważniejszy pierwsze wrażenie'' dla zmyłki, bo w środku sam pomidor.

4. Sun-Set- daaawno tam nie byłam, po tym jak zamiast mięsa w moim kebabie znalazłam jakieś piepszone ususzone skwarki, to niby miało być mięso ?!

5. Ankara- byłąm tam 2 razy. Pierwszym razem kebab był bardzo, bardzo smaczny i dlatego poszłam drugi raz, ale wtedy już nie był taki dobry. Może dlatego że przyrządzała go inna osoba.. Mięsa nie pożałowała, ale sos/sałatka nie były już takie dobre, coś mi nie spasowało.

W Leżajsku nie można dobrze zjeść, przekonałam się już o tym nie raz. U Więcława zupa kapuśniakowa o zapachu uryny,w Capri zgnita - zdziczała- zjełczała bita śmietana. Tutaj poziom restauracji jest bardzo niski. Nie lubie chodzić po żadnych barach leżajskich. Jedyne co mi jeszcze smakuje to zapiekanki z budki, tej zielonej przy rondzie w rynku. O ile robi ta chuda dziewczyna..

a w hot barze jadles?dziewczyny robia naprawde zajebiste kebaby

#48 ~Nicola~

~Nicola~
  • Goście

Napisano 17 październik 2013 - 21:31:50

zapomniales wymienic hot baru tam to sa pyszne kekaby zawsze po szkole tam wstepujemy cala paczka a do tego mila obsluga,szczerze polecam.

#49 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 15:49:54

A ja polecam Ankara koło stacji :)

Najgorszy Kebab jaki w zyciu Jadlem ! 3/4 poszlo w kosz ;/

#50 ~~yszy!~

~~yszy!~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:25:50

Polecam Gabi Bar 

Jest tam tanio szybko i przyjemnie Mają świetne zestawy Kebabowe którymi można naprawdę się najeść oraz są smaczne...

to bujda że Kebab z Gabi Baru był nie smaczny ...

jestem   bardzo zadowolony z usług zawsze miła obsługa dziewczyny .!

#51 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 01:41:02

Ja polecam jeszcze bar 12 całkiem dobry kebab

#52 ~Boski~

~Boski~
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 16:34:03

na poczatku okej teraz troche biedny ten kebab w Ankarze 

#53 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 14:49:16

Wystrzegajcie się kebabu z Ankary, to ten obok stacji PKP. Chyba, że lubicie kiedy wasze kiszki wykręcają się we wszystkie strony.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 15:37:50

Najgorszy Kebab jaki w zyciu Jadlem ! 3/4 poszlo w kosz ;/

Potwierdzam, miałem zamiar zabrać resztę i dać psu, ale żona powiedziała, że może mu zaszkodzuć!!!

#55 ~typowy Janusz~

~typowy Janusz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:30:08

Potwierdzam, miałem zamiar zabrać resztę i dać psu, ale żona powiedziała, że może mu zaszkodzuć!!!

K...a ,dzięki za ostrzeżenie-właśnie miałem tam zamawiać ,dobrze,że jest forum :) -nie chce dzieciaków potruć :mellow:

#56 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 09:55:14

Wystrzegajcie się kebabu z Ankary, to ten obok stacji PKP. Chyba, że lubicie kiedy wasze kiszki wykręcają się we wszystkie strony.

jedzenie w miarę smaczne, ale obsługę to bym wyp... na zbity pysk, kto zatrudnia takie gbury, miałem wrażenie, że ta laska za chwile mi wyje.. w zęby, więc zjadłem przed lokalem oparty o parapet, uważajcie na siebie  :lol:

#57 ~karczmarz~

~karczmarz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 11:58:51

jedzenie w miarę smaczne, ale obsługę to bym wyp... na zbity pysk, kto zatrudnia takie gbury, miałem wrażenie, że ta laska za chwile mi wyje.. w zęby, więc zjadłem przed lokalem oparty o parapet, uważajcie na siebie  :lol:

Po kiego ciula zresz te gowna arabskiego wymyslu.

Co to nie ma naszych rodzimych zdrowych potraw jakie jadali nasi dziadowie i ojcowie ?

Na co Ci to bylo potrzebne ?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 19:28:16

Po kiego ciula zresz te gowna arabskiego wymyslu.

Co to nie ma naszych rodzimych zdrowych potraw jakie jadali nasi dziadowie i ojcowie ?

Na co Ci to bylo potrzebne ?

Zaoferuj mi rodzime jadło. Co mi polecasz? Jaka potrawa jest według Ciebie z dziada pradziada. Kasza ze skwarkami, czy dziczyzna ze śliwkami?

#59 ~chińczyk~

~chińczyk~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:43:10

W Lezajsku brakuje dobrego chińskiego żarcia

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 20:46:47

W Lezajsku brakuje dobrego chińskiego żarcia

Chińszczyzny mamy dość pod każdym wydaniem. Wolę kuchbnię arabską.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych