Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kierunek asystentka stomatologiczna w szkołach policealnych Rzeszowie

asystentkastomatologiczna teb eureka medyk blue education rzeszow Rzeszów szkoły policealne medyczne szkoły policealne szkoły policealne Rzeszów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przyszłaasystentka~

~przyszłaasystentka~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 15:31:17

Hej, chciałabym w tym roku zacząć naukę w którejś z policealnych szkół na kierunku asystentka stomatologiczna, interesuję mnie głównie forma zaoczna lub wieczorowa. Przeglądałam kilka szkół i spodobała mi się najbardziej oferta szkoły TEB ponieważ podczas nauki otrzymuje się dodatkowe certyfikaty m. in. asystentka w implantologii jakieś też e-podręczniki itp. ale o tej szkole jest bardzo dużo negatywnych komentarzy w necie więc nie wiem. Podoba mi się też Medyk i wiem, że to najstarsza szkoła to więc i bezpieczniejszy wybór no ale nauka tylko stacjonarna, więc raczej niestety odpada, też mnie zainteresowały Eureka i Blue education z tym, że o tej ostatniej znów mega negatywne komentarze. Chodził ktoś z was do którejś z tych szkół? Jak jest z praktykami, przygotowaniem do egzaminu? Uczęszczał ktoś w formie zaocznej na ten kierunek lub podobny? (higienistka/technik/pomoc stom.- zakładam, że ci sami wykładowcy uczą) Jak z ukrytymi kosztami?

Dzięki za każdą odpowiedź !!! 

#2 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 15:38:33

Tez myśle o tym kierunkui chciałabym poczytać opinie od osób które się tam uczą

#3 ~Medyk~

~Medyk~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:43:57

Hej idzie ktoś do Medyka we wrześniu?

#4 kociol

kociol

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 16:33:19

Po tym ciężko w regionie znaleźć pracę.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: asystentkastomatologiczna, teb, eureka, medyk, blue education, rzeszow, Rzeszów, szkoły policealne, medyczne szkoły policealne, szkoły policealne Rzeszów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych