Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

komis samochodowy godny polecenia

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 13:02:07

Polecam komis City cars w rzeszowie na ul. Sikorskiego przynajmniej obsługa która tam pracuje to normalni ludzie z którymi można porozmawiać w przeciwieństwie do innych komisów potrafią doradzić i wybrać odpowiedni samochód kupiłam tam autko i bardzo dobrze się sprawuje polecam

#62 ~mieszkaniec zza torów~

~mieszkaniec zza torów~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 05:22:16

Polecam komis City cars w rzeszowie na ul. Sikorskiego przynajmniej obsługa która tam pracuje to normalni ludzie z którymi można porozmawiać w przeciwieństwie do innych komisów potrafią doradzić i wybrać odpowiedni samochód kupiłam tam autko i bardzo dobrze się sprawuje polecam

Kobieto opamietaj sie co piszesz !

Nie ma dobrych albo zlych dealerow uzywanych samochodow !

Kazdy z nich jest oszustem i zlodziejem.

To ze jezdzisz autem ktore sie nie psuje to wcale nie jest zasluga dealera ale poprzednich uzytkownikow ktorzy dbali o to auto.

On i tak niezle na tobie zarobil zdierajac z ciebie kupe kasy.

#63 ~rydel~

~rydel~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:40:09

W kazdym komisie sa dobre auta bardzo dobre i takie ktore sie omija z daleka najlepiej miec kogos zaufanego w komisie ktory poleci auto bo inaczej to bym nie kupowal autu u handlarza ktorego nie znam bo wszyscy sa nastawieni na zarobek. I doradzam kazdemu kupujacemu w komisie niech handlarz przy wystawianiu faktury wpisze  na niej przebieg auta w chwili zakupu i ze jest bezwypadkowy . 

#64 ~CIEŃ~

~CIEŃ~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 19:48:54

Witam ,

omijajcie wielkim łukiem Autokomis Rescar w Krasnem /Rzeszów za sklepem Auchan , sprzedawca to oszust . Ogłoszenia wystawiane przez nich na OTOMOTO i OLX to jedno wielkie kłamstwo , znalazłem auto które mnie interesowało , umówiłem się dzień wcześniej dodam że to był już wieczór że przyjadę oglądnąć następnego dnia rano i raczej jestem zdecydowany na kupno tego samochodu . Sprzedawca bardzo przekonująco zapewnił mnie iż samochody sprowadzane przez Nich są bezwypadkowe  i w pełni sprawne itd. oraz gwarantują że opis jest pełni autentyczny ze stanem. Po przyjeździe na miejsce następnego dnia rano (dodam iż jechałem 200 km.) okazało się że opisany samochód jest dwa lata starszy niż na ogłoszeniu a cena jest wyższa o 1000 zł.  Zapytałem dlaczego mnie okłamał a on kazał mi się wynosić z placu jak mi się nie podoba i próbując grozić że jeśli nie opuszczę tego miejsca to wezwie ochronę .

Informacja dla tego sprzedawcy niech pamięta że KARMA wraca.

#65 ~Mikuś~

~Mikuś~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 13:13:58

Czesc. Czy ktoś coś słyszał o komisie MOTO R.S. Czekon w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej 88 ?

#66 ~Fasolowe trubadur~

~Fasolowe trubadur~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 22:48:00

█ Niech wpisze sie choc jeden wygolony niedomyty nawzdeciowany polski troglodyta z brakami w uzebieniu ktoren nie kupil starego szrota z dospawana tzw ćwiartką wypierdzianego po innym troglodycie, sa takie szczesliwce tu dzis na forum?

#67 ~Handlsrz~

~Handlsrz~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 16:27:47

A ja mam pytanie do szanownych buraków którzy szukają 15 letniego kombi w dieslu i żeby miał 150 tyś.
Czy codziennie rano walisz z dyni w ścianę i Ci się klepki ponastawialy?

#68 ~Miastowy a mimo to mądry~

~Miastowy a mimo to mądry~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 18:54:45

A ja mam pytanie do szanownych buraków którzy szukają 15 letniego kombi w dieslu i żeby miał 150 tyś.
Czy codziennie rano walisz z dyni w ścianę i Ci się klepki ponastawialy?

A ja mam pytanie czy to czasem nie u ciebie był ten nie oddany do wypożyczalni VW Touran? Słynny na całą Polskę, z przerobionymi numerami i papierami, czekający na kupca, z atrakcyjną ceną? Co drugi właściciel komisu to oszust. Kropka.

#69 ~murphy~

~murphy~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 13:35:42

Jak cie nie jest stac na kupno auta to kup se rower na pedaly.

Na dalsze eskapady uzywaj transportu publicznego.

Tak ja robilem dopoki nie bylo mnie stac na kupno samochodu.

he he , capi od ciebie burakiem koleś :)

#70 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:44:07

Cześć. Czy polecacie komis MOTO RS w Rzeszowie ?

#71 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:11:24

W kazdym komisie sa dobre auta bardzo dobre i takie ktore sie omija z daleka najlepiej miec kogos zaufanego w komisie ktory poleci auto bo inaczej to bym nie kupowal autu u handlarza ktorego nie znam bo wszyscy sa nastawieni na zarobek. I doradzam kazdemu kupujacemu w komisie niech handlarz przy wystawianiu faktury wpisze  na niej przebieg auta w chwili zakupu i ze jest bezwypadkowy . 

ufać sprzedawcy używanych samochodów ,to to samo jak ufać księdzu zapewniającym o wiecznym życiu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych