Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zszokowany~

~Zszokowany~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:55:20

Armagiedon!! Dobrze wiedzieć, to nie będę z domu wychodzić.

#2 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:59:57

Patrząc co robi PiS u nas  to koniec świata zaczął się od Polski.

#3 ~Zdzich~

~Zdzich~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:37:54

20 razy większa ? chłopie co pleciesz ....hihi

#4 ~Adior~

~Adior~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:44:34

Najlepiej jak uderzy w siedziby niemieckiech gazet w Polsce, przestaną wypisywać te bzdury.

#5 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 15:46:11

Patrząc co robi PiS u nas  to koniec świata zaczął się od Polski.

Czyżby Ci eSBecką emeryturkę zabrali?

#6 ~ekolożka kosmitka~

~ekolożka kosmitka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 16:51:49

To nie jest asteroida tylko Hatak, zwiadowczy goa'uldzki statek kosmiczny, mający podprzestrzenny napęd pozwalający w mgnieniu oka pokonać olbrzymie odległości liczone w wielu milionach parseków. Są to przygotowania do kolejnej inwazji Goa'uldów na naszą błękitną planetę. Stacja ISS może w pierwszej kolejności paść ofiarą tych bezwzględnych apodyktycznych kosmitów. Jedynie elitarna jednostka SG-1 podległa United States Air Force (USAF) może ich pokonać i położyć kres ich władzy nad Drogą Mleczną i innymi galaktykami. Oddział ten już zniszczył między innymi nie tylko w naszej ale i w wielu innych galaktykach bezwzględnych władców systemów, takich jak: Ra, Apofis, Set, Sokar, Hathor, Heru’ur, Kronos, Ozyrys czy Ares. Nie wiadomo kto teraz dowodzi Goa'uldami, może jest to Anubis, Morus, Menel lub Allah, ale dzielni żołnierze - odkrywcy z SG-1, razem z niezłomnym i odważnym Teal'cem z ludu Jaffa z planety Chulak, na pewno się dowiedzą kto to jest i go wyeliminują bez jakiegokolwiek szwanku dla naszej planety.

#7 ~majstefan~

~majstefan~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 16:59:38

Trochę lipa, na 14go mam neurologa na rano :/

#8 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:20:04

Wy naprawdę chyba nie macie już o czym pisać tylko trujecie dupy jakąś asteroidą dziwi mnie tylko czemu nie mówią o tym 2 TV

#9 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:21:24

Wy naprawdę chyba nie macie już o czym pisać tylko trujecie dupy jakąś asteroidą dziwi mnie tylko czemu nie mówią o tym w
telewizji

#10 ~Apophis~

~Apophis~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:35:53

Uj jak przypier##le to się z Was tylko gówna posypią.

#11 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:38:51

Kurdeee nooo... a od lipca 2030 mialem isc na emeryture:(

#12 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:55:48

Już chyba 1000 razy mówili o końcu świata i nigdy się nie stał. Bujda zwykła

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:09:45

koniec swiata juz jest!!! unia europejska!!!! nie trzeba asteroidy zeby rozpiepszyc ziemie!!! to juz jest i sie dzieje!!!

#14 ~Rypin~

~Rypin~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:18:27

Jutro szef ma ode mnie lampe a później się wysram u niego w WC

#15 ~Prawda~

~Prawda~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:20:48

Gdy niektórzy mówili o świątyni, że jest przyozdobiona pięknymi kamieniami i darami, Jezus powiedział: «Przyjdzie czas, kiedy z tego, na co patrzycie, nie zostanie kamień na kamieniu, który by nie był zwalony».

Zapytali Go: «Nauczycielu, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to się dziać zacznie?»

Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: "To ja jestem" oraz "Nadszedł czas". Nie podążajcie za nimi! I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec».

Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Wystąpią silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie». (Łk 21, 5-11)

#16 ~Wiosna~

~Wiosna~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:21:39

Od zawsze mówię że PO PIS to katastrofa

#17 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:30:51

To kiedy ten koniec świata?!!!
W 2019 czy 2029?!!!
Piszcie rzetelnie, proszę!!!

#18 ~Niech się stanie...~

~Niech się stanie...~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:31:53

Niech przywali,oby ...bo ludzie są bestiami niszczącymi z premedytacją Ziemię i wszystko co na niej żyje i rośnie...koniec z głupimi ludźmi! Amen.

#19 ~Niech się stanie...~

~Niech się stanie...~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 19:32:15

Niech przywali,oby ...bo ludzie są bestiami niszczącymi z premedytacją Ziemię i wszystko co na niej żyje i rośnie...koniec z głupimi ludźmi! Amen.

#20 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 20:31:16

Koniec to jest ale nawin24. Za upublicznianie takich informacji powinni karać. Tfu na medialny chłam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych