Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Christoph~

~Christoph~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 11:55:27

Panie dziennikarzu, słowo "zważywszy" pochodzi od "waga", a nie od "waru", jak "warzenie soli", chyba "zwarzyła" się Panu ortografia...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 00:49:18

Też jestem zdania, że lepiej zapobiegać za wczasu wykwitom korozji. Bo jak rdza już wylezie, to walka z nimi jak z wiatrakami.... dobrym rozwiązaniem jest zabezpieczenie antykorozyjne podwozia, bo przy okazji wygłusza się wozik. Są serwisy, które oferują tego typu "zabiegi", ale ja znam tylko w Warszawie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 19:26:48

Nie gnija?!!!! oddalem wam auto do konserwacji, sladu rdzy na nim nie bylo, odkad zrobiliscie ta "konserwacje" bylo juz tylko gorzej, ten srodek wcale dobrze nie kryje, tzn może i kryje ale nie jak sie go naklada na ledwo co umyte okapujace woda podwozie... poza tym nic nie zabezpieczacie hamulce zderzaki progi wszystko usmarowane w tym dziadostwie, ceny tez sa wyzsze ponad 650zl zapłaciłem za wypapranie tigry a to dosc male auto serwis pzm omijam z daleka

Bo czasem dobrze jest przejechać się kawałek dalej od lepszego serwisu i potem nie żałować :) Wyżej masz polecony z Warszawy

#4 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 08:57:51

A ja korzystam od kilkunastu lat z usług profesjonalisty który zna się na rzeczy już 3 samochody dałem tam do zabezpieczenia i faktycznie ałtko słyzyło długie lata warsztat robi dokumentacje fotograficzna widze co było w jakim stanie i jak zostało zabezpieczone  skorodowane elementy zostały zawsze wyczyszczone i  zabezpieczone specjalnymi srodkami do zwalczania rdzy a nie tylko mini i bitex fakt cały proces trwa około tygodnia ale tam gdzie się pojawiła ruda zostało to zatrzymane i poprwki lakiernicze a konserwacja srodkami z wyższej pułkim a nie bitex warto zainwestować  500zł a auto sprzedać po latach z zyskiem za bardzo dobry stan to zawsze podnosi atrakcyjność samochodu wydatek jeden zysk na lata WARTOOO polecam Dr Rdza tz doktoraRdze

Tarnowskie Góry znajdzie cie warsztat na tablicy Warto Polecam auto zakonserwowane kompleksowo wypolerowany lakier umyte w srodku wyczyszczone dobra firma

#5 sklmon

sklmon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:05:23

Konserwacja od zawsze wychodziła taniej.

#6 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 15:02:28

Ja zamawiam farby z juton olcon delta bardzo dobra jakosc a korzystam z nich kilka lat. Klienci tez sa zadowoleni. 

#7 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 14:14:37

Słyszałem, że farby olicon delta są bardzo dobre i do samochodów i do maszyn rolniczych czy budowlanych. Teraz planuje pomalować traktor, mało rad na ten temat w internecie, ale skoro wszyscy polecają olicon delta to trzeba wypróbwać 

#8 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 14:44:14

Ja konserwowałem Opla Vectre 2006 r w Leżajsku. Jestem bardzo zadowolony

Wystarczy wpisać w google "konserwacja samochodów leżajsk" o po prawej stronie pokaże się reklama

#9 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 22:21:08

Ja tez robiłem konserwe u chłopaków z Jamradu w Krakowie. Drugi rok mam spokoj z korozja podwozia. Aczkolwiek wydawało mi się wtedy wcale nie tanio, jednak na dłuższa mete nie żałuję

#10 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 00:06:39

Konserwacja podwozia za 550 czy 750 zł? To pewnie fuszerka 1 dniowa najtanszymi srodkami, heh. Panowie bez jaj. Demontaz baku, wydechu, nadkoli i innych elementów. Czyszczenie podwozia, ewentualne piaskowanie, polozenie 3 warst ochronnych minimum, a gdzie czas schnięcia? 2 do 3 dni roboczych z drogimi dobrymi srodkiami, ochroną na dlugie lata. 1500zł to normalna cena przy aucie osobowym.

#11 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:57:07

Ja konserwowałem Opla Vectre 2006 r w Leżajsku. Jestem bardzo zadowolony

Wystarczy wpisać w google "konserwacja samochodów leżajsk" o po prawej stronie pokaże się reklama

Panie Piotrze zakład ten znajduje się  w Sigiełkach a nie Leżajsku również byłem ich klientem i czego bardzo żałuję , po odebraniu auta od nich przejechałem 13 km i auto stanęło ,po odstawieniu auta do mechanika okazało się że są zalane świece ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych