Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kontrowersyjne rozpoczęcie kampanii wyborczej przez Jerzego Paula.

Jerzy Paul.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 05:49:53

Panie Pośle Kochany Nasz.

Po wczorajszym dniu jestem pewien, że wywołana przez Pana "awantura" z blokowaniem podjazdu dla rzeszowskich karetek do oddziału SOR Leżajskiego Szpitala, to najzwyklejsza prowokacja mająca na celu

- polityczne pogrążenie Pana Marka Śliża, za jego zwycięstwo w wyborach na stanowisko Starosty Leżajskiego z Pana NOMINATOM.

- populistyczne "zatopienie" Dyrektora Furmanka, osoby kontrowersyjnej w oczach swoich pracowników,  Pana potencjalnego elektoratu",  ale świetnego menadżera, który ratując przed bankructwem  największy zakład w Powiecie Leżajskim, uratował 700 miejsc pracy.

- "efektowne" !!!??? swojej własnej kampanii wyborczej.

Szanowny Panie !!!

To dwie karetki Pogotowia Rzeszowskiego po blokowały się na wzajem, a karetki szpitalne nie brały w tym zajściu żadnego udziału.

Dobrze, że ze sprawy wyłączyła się Prokuratura Rejonowa w Leżajsku, a sprawa została przekazana do Łańcuta. Zapewne stało się tak po traumie spowodowanej wcześniejszą, szeroko opisywaną przez internautów, aferą z prawdopodobnym Pana udziałem.

Należy liczyć, że Prokuratura w Łańcucie, bez żadnych politycznych nacisków, zajmie się istotą sprawy, a przede wszystkim, dlaczego lekarz karetki Pogotowia Ratunkowego:

-  pozostawił osobę z podejrzeniem zawału serca na dwadzieścia minut w karetce, mimo że zarówno wjazd jak i wejście dla pieszych były całkowicie drożne dla noszy transportowych chorego.

- osobę ze zdiagnozowanym zawałem serca przywiózł  do Szpitala Leżajskiego, skoro procedury w takich przypadkach przewidują Rzeszów, lub Stalową Wolę.

- źle zdiagnozował pacjenta. "Zawałowicz" już o godz. 22:00 został wypisany do domu. 

Osobną kwestą pozostaje, jak

POSEŁ NA SEJM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

na podstawie paszkwili i donosów, bez zapoznania się z nagraniem z monitoringu, może fałszywie oskarżać.

Liczę, że ta ostatnia kwestia zostanie wyjaśniona przed wyborami, jak nie przez prokuraturę, to przez, szeroko pojętą opinię publiczną. co skutecznie zablokuje Panu Jerzemu Paulowi jego reelekcje

Krzysztof Brenda

#2 geniusz

geniusz

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 15:32:29

hahahah

Użytkownik geniusz edytował ten post 02 sierpień 2019 - 15:38:42

#3 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:37:00

Panie Pośle Kochany Nasz.

Po wczorajszym dniu jestem pewien, że wywołana przez Pana "awantura" z blokowaniem podjazdu dla rzeszowskich karetek do oddziału SOR Leżajskiego Szpitala, to najzwyklejsza prowokacja mająca na celu

- polityczne pogrążenie Pana Marka Śliża, za jego zwycięstwo w wyborach na stanowisko Starosty Leżajskiego z Pana NOMINATOM.

- populistyczne "zatopienie" Dyrektora Furmanka, osoby kontrowersyjnej w oczach swoich pracowników,  Pana potencjalnego elektoratu",  ale świetnego menadżera, który ratując przed bankructwem  największy zakład w Powiecie Leżajskim, uratował 700 miejsc pracy.

- "efektowne" !!!??? swojej własnej kampanii wyborczej.

Szanowny Panie !!!

To dwie karetki Pogotowia Rzeszowskiego po blokowały się na wzajem, a karetki szpitalne nie brały w tym zajściu żadnego udziału.

Dobrze, że ze sprawy wyłączyła się Prokuratura Rejonowa w Leżajsku, a sprawa została przekazana do Łańcuta. Zapewne stało się tak po traumie spowodowanej wcześniejszą, szeroko opisywaną przez internautów, aferą z prawdopodobnym Pana udziałem.

Należy liczyć, że Prokuratura w Łańcucie, bez żadnych politycznych nacisków, zajmie się istotą sprawy, a przede wszystkim, dlaczego lekarz karetki Pogotowia Ratunkowego:

-  pozostawił osobę z podejrzeniem zawału serca na dwadzieścia minut w karetce, mimo że zarówno wjazd jak i wejście dla pieszych były całkowicie drożne dla noszy transportowych chorego.

- osobę ze zdiagnozowanym zawałem serca przywiózł  do Szpitala Leżajskiego, skoro procedury w takich przypadkach przewidują Rzeszów, lub Stalową Wolę.

- źle zdiagnozował pacjenta. "Zawałowicz" już o godz. 22:00 został wypisany do domu. 

Osobną kwestą pozostaje, jak

POSEŁ NA SEJM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

na podstawie paszkwili i donosów, bez zapoznania się z nagraniem z monitoringu, może fałszywie oskarżać.

Liczę, że ta ostatnia kwestia zostanie wyjaśniona przed wyborami, jak nie przez prokuraturę, to przez, szeroko pojętą opinię publiczną. co skutecznie zablokuje Panu Jerzemu Paulowi jego reelekcje

Krzysztof Brenda

Panie Krzysztofie miałem Pana za poważnego człowieka, który walczy o dobro mieszkancow a nie prowadzi Pan krucjaty osobistej. Uwazalem tak do tej pory i zmieniam zdanie.
Z Panskiej obecnej wypowiedzi zieje "siarka" i "jadem".
Albo nie zapoznal sie Pan z tematem insynuując ze winni sa RM i karetki WSPR. 
Jak wszystkim wiadomo to na polecenie tak wychwalanego przez Pana Furmanka zastawiane były wiazdy karetkami transportowymi które traktowaly wiaty jako garaz., aby utrudnić wjazd. A noszenie pacjenta przez drzwi glowne uwłacza również pacjentowi, który wystawiony jest na gapiów.
Gdyby zas miał Pan wątpliwości to proponuje by zglosil sie Pan do swego pupila dyrektora i poprosil o nagranie z kamer a zwłaszcza z tej od dyrekcji. Może wtedy zrozumie Pan swój blad i przeprosi innych za pomowienia. 
Choc sadzac z krazacych opinii to raczej nie potrafi sie Pan przyznać do bledu. 
Na rozwiązanie sprawy przyjdzie Nam poczekać, ale powiem Panu w sekrecie, ze przed ostatni Panski post to również odgrzewany "schabowy" Jestes Pan wpuszczany w przysłowiowe maliny prze znajomych. Może mi Pan uwierzyć, nie mam zadnego prywatnego interesu w tym by pietnowac dzialalnosc tak wychwalanego DYREKTORA - OBOROWEGO.
Niech Pan z laski swojej wroci do moich postow i komentarzy i powie w którym wykazałem sie kłamstwem. 
Jeśli chce Pan pokazac klase to wystarczy powiedzieć PRZEPRASZAM, nie wszystko mi było wiadome. 
Licze na to ze rozważy to Pan na poważnie, a wtedy z checia skorzystam z zaproszenia na dzialke :-)) Pozdrawiam

#4 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 16:53:37

No właśnie wczoraj oglądnąłem nagranie z monitoringu szpitalnego. Nagranie z kamery, która swym zasięgiem obejmowała dwa wejścia . Te spod wiaty i to dla ogółu. Ok. 30 minut nagrania i napisałem, to co napisałem, biorąc za to stuprocentową odpowiedzialność.

#5 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 18:35:01

No właśnie wczoraj oglądnąłem nagranie z monitoringu szpitalnego. Nagranie z kamery, która swym zasięgiem obejmowała dwa wejścia . Te spod wiaty i to dla ogółu. Ok. 30 minut nagrania i napisałem, to co napisałem, biorąc za to stuprocentową odpowiedzialność.

Wyraznie napisalem Panu z ktorej kamery nalezy ogladac, widac ma Pan chody nie tam gdzie trzeba. A może to"koles" podrzucil na dzialke nagranie?
Wstawilem swojego czasu zdjęcia akurat z tego dnia i powinien Pan sam osadzic kto gdzie stoi i blokuje. Opisalem również dobitnie ze szpitalne  karetki transportowe traktują wiate jako garaz :_)) 
A tak poza protokolem to powiem Panu w sekrecie ze to tylko jeden przypadek , gdy wezwano Policje. Od kwietnia br od kiedy to "zdrajcy" zaczeli pracowac w WSPR takie zdarzenia byly normalnoscia. Skoro ma Pan takie wejscia to proponuje zapoznac sie z kartami w WSPR dot utrudnien ze strony Szpitala.
Widze jednak ze nie jesteś Pan ani obiektywny ani poważny. Koncze wiec te "jalowa" dysputę, bo do merytorycznego  dialogu potrzebne sa dwie strony, a klotni nie chce. NA koniec radze zapoznać sie z postem o powrocie do czasów UB w szpitalu. Milego weekendu

#6 dusiazul

dusiazul

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 04:47:13

Przecież PIS i tak tu nie,rządzi w Leżajsk jest w mniejszości to liberałowie i postkomuch rządzą i dziela od lattym miastem przez co upada każdego roku caraz bardzi i bardziej aż do upadku i odebrania praw miejskich zakończon

#7 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 06:09:07

Szanowny Panie Szpiegu !!!

I znowu mnie Pan rozgryzł:

"A może to"koles" podrzucil na dzialke nagranie?"

No. Zgadza się. Ma Pan tu całkowitą rację.Znalazłem nagranie w torebce z Biedronki zawieszonej na furtce mojej działeczki.

"A tak poza protokołem to powiem Panu w sekrecie ze" dzień, w którym dysponent tego nagrania /podrzuconego na moją działkę !!!???/ upubliczni je, może być dniem początku końca kariery politycznej NASZEGO PANA POSŁA KOCHANEGO.

Zaintrygowało mnie jeszcze jedno Pana stwierdzenie:

"Wyraznie napisalem Panu z ktorej kamery nalezy ogladac"

I tu też Pan trafia w sedno sprawy, bo wychodzi na to, że prawda zależy

OD KAMERY, Z KTÓREJ CHCE SIĘ ŚWIAT  OGLĄDAĆ.

#8 wtefko

wtefko

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 20:48:55

Nie wiem jaki ma Pan w tym interes ale widzę że jakiś Pan ma. Znam ludzi którzy pracują w obu miejscach (SOR i WSPR) i wiem że sprawa opisana w poście Pana posła ciągnęła się od 1 kwietnia 2019. Prokuratura wyjaśni!

#9 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:27:30

Nie wiem jaki ma Pan w tym interes ale widzę że jakiś Pan ma. Znam ludzi którzy pracują w obu miejscach (SOR i WSPR) i wiem że sprawa opisana w poście Pana posła ciągnęła się od 1 kwietnia 2019. Prokuratura wyjaśni!

po stokroc przyznaje racje. To jest osobista wendetta OBOROWEGO po tym jak pokazano mu jego miejsce w szyku. Szkoda tylko ze jakos wladze Powiatowe tego nie dostrzegaja, a maja wszystko jak na dloni. To przeciiez oni sa przedstawicielami WLACICIELA

#10 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:32:41

Szanowny Panie Szpiegu !!!

I znowu mnie Pan rozgryzł:

"A może to"koles" podrzucil na dzialke nagranie?"

No. Zgadza się. Ma Pan tu całkowitą rację.Znalazłem nagranie w torebce z Biedronki zawieszonej na furtce mojej działeczki.

"A tak poza protokołem to powiem Panu w sekrecie ze" dzień, w którym dysponent tego nagrania /podrzuconego na moją działkę !!!???/ upubliczni je, może być dniem początku końca kariery politycznej NASZEGO PANA POSŁA KOCHANEGO.

Zaintrygowało mnie jeszcze jedno Pana stwierdzenie:

"Wyraznie napisalem Panu z ktorej kamery nalezy ogladac"

I tu też Pan trafia w sedno sprawy, bo wychodzi na to, że prawda zależy

OD KAMERY, Z KTÓREJ CHCE SIĘ ŚWIAT  OGLĄDAĆ.

Żeby o czyms pisać trzeba sie na tym znac a nie opierać sie na opowiadaniu kolesi, kolesia. Jakos w ta cudowna torebke z supermarketu nie wierze, ale pozostawiam to Panskiemu sumieniu, o ile Pan takowe posiada. 
Przedstawiasz sie Pan w wielu postach jako obronca uciesnionych, atakując a to Posla RP, a to członka Rady a to Dyrektora szkoły. Cos mi sie widzi ze racje maja Ci którzy pisza ze w ramach czasu wolnego na działeczce zajmuje sie Pan sianiem fermentu w swojej miejscowości. 
Pan nie walczy ze zlem, a je w całej rozciaglosci popiera.
Gratuluje wiec takiej postawy. Niech jednak później niech Pan nie rozpisuje sie czy to na forum czy to na fb ze wszyscy Pana olewają i uwazaja za WARIATA.
Takimi działaniami zraza Pan sobie ludzi i zajmujesz niepotrzebnie czas.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych