Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Koronawirus w Giedlarowej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kul

Kul

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:40:01

Dzisiaj oglądaliśmy online mszę z Giedlarowej i mnie przeraziło ile jest ludzi na nabożeństwie, to co oni mogą a ja nie mogę do lasu rowerem się przejechać, gdzie policja !!! jestem człowiekiem wiedzącym oglądam msze przed telewizorem a tam taka masakra !!! Moje pytanie co zrobi policja jak mnie zatrzyma i powiem że jadę do kościoła bo msza jest!! Ale jutro pojadę albo jeszcze dzisiaj do lasu będę chodził i czekał na policję ciekawe co mi powiedzą, 500zł w życiu nie przyjmę mandatu niech skierują sprawę do sądu albo oglądną mszę na YouTube z Giedlarowej MASAKRA !!!!!!!!!!!

#2 Jane

Jane

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:46:07

Dzisiaj oglądaliśmy online mszę z Giedlarowej i mnie przeraziło ile jest ludzi na nabożeństwie, to co oni mogą a ja nie mogę do lasu rowerem się przejechać, gdzie policja !!! jestem człowiekiem wiedzącym oglądam msze przed telewizorem a tam taka masakra !!! Moje pytanie co zrobi policja jak mnie zatrzyma i powiem że jadę do kościoła bo msza jest!! Ale jutro pojadę albo jeszcze dzisiaj do lasu będę chodził i czekał na policję ciekawe co mi powiedzą, 500zł w życiu nie przyjmę mandatu niech skierują sprawę do sądu albo oglądną mszę na YouTube z Giedlarowej MASAKRA !!!!!!!!!!!

Zadzwoń do Putina

#3 Kul

Kul

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:47:00

Kolejny mądry się wypowiedział i odezwał

#4 Adam

Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 21:59:45

Zadzwoń do Putina

Tradycyjnie zgodnie z polską gościnnością - spiepszaj dziadu!

#5 Obserwator Leżajski

Obserwator Leżajski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 07:49:48

Daj link do tego nagrania.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych