Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kościół w Głogowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1094 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~eryk~

~eryk~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 17:16:47

Proszę - nie dyskutujcie z idiotą, człowiekiem który tylko obraża. Chrystus wybaczył łotrowi na krzyżu, rozmawiał z dobrymi i złymi. Wszystkich szanował i im pomagał. Każdy jest stworzony do zbawienia. W każdym jest dobro. Miejmy nadzieje, że Ten "Gość" będzie miłował bliźniego swego jak siebie samego. KTOŚ powiedział - miłujcie nieprzyjaciół swoich !
Może Ten "Gość" jest chory, a może zajarał zioło i dlatego bije z niego taka nienawiść do wszystkiego i wszystkich, A może dostrzegł wreszcie,że Wszyscy są lepsi we wszystkim od niego? Dajmy spokój z nim.

Masz rację! Niedługo święta i szkoda sobie z strzępić języka:) A kościół główny mamy bardzo ładny oprócz tej złotej plamy na głównym ontarzu.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 22:22:57

Masz rację! Niedługo święta i szkoda sobie z strzępić języka:) A kościół główny mamy bardzo ładny oprócz tej złotej plamy na głównym ontarzu.

AMENT!

#43 ~qxv~

~qxv~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 12:25:48

Kościół mamy ładny ale księża mało postępowi.Jedynie w sprawie pieniędzy aktywni.
Proboszcz z Legionowa /k.Warszawy/ks.Tomasz Chciałowski,parafia Matki Bożej Fatimskiej wysyła do domów swoich parafian /na dobę/ relikwiarz z zębem błogosławionego Jana Pawła II."Chcę aby papież zobaczył jak wygląda życie zwykłych ludzi i wiedział o jaki cud prosić przed Bogiem - mówi".
W naszym kościele są relikwie,może by proboszcz też zaczął je wysyłać po domach wiernych.Niech się serce Jezusa otworzy na ludzkie błagania.

#44 ~y~

~y~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:18:38

Kościół mamy ładny ale księża mało postępowi.Jedynie w sprawie pieniędzy aktywni.
Proboszcz z Legionowa /k.Warszawy/ks.Tomasz Chciałowski,parafia Matki Bożej Fatimskiej wysyła do domów swoich parafian /na dobę/ relikwiarz z zębem błogosławionego Jana Pawła II."Chcę aby papież zobaczył jak wygląda życie zwykłych ludzi i wiedział o jaki cud prosić przed Bogiem - mówi".
W naszym kościele są relikwie,może by proboszcz też zaczął je wysyłać po domach wiernych.Niech się serce Jezusa otworzy na ludzkie błagania.

CIEMNOGRÓD!

#45 ~Ćśog~

~Ćśog~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 15:39:29

Aleś wymyślił. Weź przestań. Porażka.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 18:07:07

Poczytaj co to są relikwie :) Serce Jezusa hehehehe a kiedy mu wykroili, że jest w Głogowie?

#47 ~Konan~

~Konan~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 20:07:35

Bezmózgowcy, tak jak ten, powinni być ciągle i nieprzerwanie bici pałami po głowie dla poprawy ich własnego zdrowia. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Porównajmy mózg normalnego człowieka i mózg troglodyty. U tego pierwszego puszka mózgowa jest całkowicie wypełniona i zajmuje znaczną część czaszki. Mózg jest prawidłowo pofałdowany. Natomiast u bezmózgowca tzw. „mózg” jest niewielkich rozmiarów i jest gładki jak twarz po goleniu. Jak wyrównywać tę różnicę? Otóż przez bicie pałką takiego delikwenta po głowie. Tak drodzy licealni i gimnazjalni forumowicze, jest to jedyny sposób na przyrost masy mózgowej (bo wielu z nich zajmuje się wyłącznie powiększaniem masy mięśniowej do nadmiernych rozmiarów, uniemożliwiając później chociażby podrapanie się po plecach). W tym momencie wypada wyjaśnić, jak to działa Otóż tzw. „mózg” troglodyty, obijając się po ścianach czaszki w trakcie bicia, ulega uszkodzeniom. Jak wiadomo, organ uszkodzony ma naturalne właściwości regeneracyjne i taki mózg regeneruje się, zwiększając swoje rozmiary (podobnie jak ma to miejsce w przypadku zwiększania masy mięśniowej u bywalców siłowni w trakcie ćwiczeń). Zatem bicie pałką przyczynia się do właściwego pofałdowania mózgu takiego troglodyty. Podsumowując należy stwierdzić, iż regularne powtarzanie zabiegu przyczynia się do wzrostu sprawności umysłowej troglodytów, czyniąc z nich w efekcie normalnych ludzi. W wyniku takich akcji kraj stawałby się z każdym dniem bardziej normalny. Mili forumowicze, dziękuję za uwagę.

doskonała teoria fenomen wiedzy genisz wirtuoz znachor filozof anatom tak mi cię żal tatuś nie miał litości dla ciebie ale wyszło ci to na dobre narnujesz się Gościu na tym forum o Głogowie :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 10:23:59

doskonała teoria fenomen wiedzy genisz wirtuoz znachor filozof anatom tak mi cię żal tatuś nie miał litości dla ciebie ale wyszło ci to na dobre narnujesz się Gościu na tym forum o Głogowie :)

synu wybacz im, bo nie wiedzą co czynią!

#49 ~qxv~

~qxv~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 17:49:56

Poczytaj co to są relikwie :) Serce Jezusa hehehehe a kiedy mu wykroili, że jest w Głogowie?

Człowiecze małej wiary i rozpustnych myśli,skoro masz podane,że to serce musisz wierzyć na słowo.Ktoś ważniejszy i dostojniejszy od Ciebie to sprawdził i zaręcza własnym autorytetem.Podważanie głoszonego słowa pachnie herezją i grzechem ciężkim.A grzechu należy unikać.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 20:24:26

Przecież wniebowstąpienie było... Jednak ciemnota straszna w tym Głogowie aż wstyd komentować takie posty.

#51 ~cycu~

~cycu~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 21:04:25

Przecież wniebowstąpienie było... Jednak ciemnota straszna w tym Głogowie aż wstyd komentować takie posty.

zwłaszcza twoje

#52 ~ks~

~ks~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 21:09:04

Niestety niektórzy wierzą w księdza a nie w Boga. Nie maja nawet fundamentalnego pojęcia o tym, że wiara to nie klepanie bezmyślne paciorków im bliżej księdza tym lepiej. To raczej poprawa samopoczucia i zagłuszenie wyrzutów sumienia. Im człowiek starszy tym bardziej obawia się tego co będzie po śmierci i z tego strachu, obawy korzystają księża.Wspominając słowa Chrystusa: „Tam, gdzie dwóch lub trzech zbierze się w moim imieniu, tam Ja jestem między nimi”. Wolna wola i własny rozum...a wiara was znajdzie.

#53 ~romb~

~romb~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 21:33:55

„Tam, gdzie dwóch lub trzech zbierze się w moim imieniu, tam Ja jestem między nimi”. Wolna wola i własny rozum...a wiara was znajdzie.

Tam,gdzie 3 się zbierze bez zezwolenia powinna interweniować policja /może to być nielegalne zgromadzenie/.Żadna religia /wiara/ nie dopuszcza rozumu.Dlatego się nazywa WIARA.Jej założenia nie są sprawdzalne.Wszystko jest "nauczane" czyli głoszone przez kler.
Zauważ,ile tylko w samej Europie jest różnych wiar,religii,sekt,wyznań,guseł,szamanizmów i td.Pełny wybór dla każdego,kto zechce wierzyć.I to wcale nie jest zagrożeniem.One powstają wówczas,kiedy wierzący chce swoje religijne zasady narzucać tym,którzy mają inne.Np.wierzący aptekarz nie sprzedaje środków antykoncepcyjnych,czy prezerwatyw, mocno wierzący lekarz nie udziela pomocy choremu bezwyznaniowcowi,albo nie wykonuje zabiegu przrwania patologicznej ciąży.Lub zaczynają się religijnie motywowane naciski na stanowienie prawa w kraju.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 22:27:20

Niestety niektórzy wierzą w księdza a nie w Boga. Nie maja nawet fundamentalnego pojęcia o tym, że wiara to nie klepanie bezmyślne paciorków im bliżej księdza tym lepiej. To raczej poprawa samopoczucia i zagłuszenie wyrzutów sumienia. Im człowiek starszy tym bardziej obawia się tego co będzie po śmierci i z tego strachu, obawy korzystają księża.Wspominając słowa Chrystusa: „Tam, gdzie dwóch lub trzech zbierze się w moim imieniu, tam Ja jestem między nimi”. Wolna wola i własny rozum...a wiara was znajdzie.

Wreszcie coś mądrego a myślełem, że same mohery w tym Głogowie niezależnie od wieku.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2011 - 18:21:49

Wreszcie coś mądrego a myślełem, że same mohery w tym Głogowie niezależnie od wieku.

A tu same jełopy niezależnie od wieku.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 22:20:55

Polskie drobnomieszczańskie piekiełko...

#57 ~czytelnik Nowin~

~czytelnik Nowin~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 12:45:26

Polskie drobnomieszczańskie piekiełko...

I narodowy różaniec !

#58 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 14:06:22

I narodowy różaniec !

I nawiedzone margaretki , które chcą Chrystusa i jego Serce intronizować! :D :D

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 21:04:01

I nawiedzone margaretki , które chcą Chrystusa i jego Serce intronizować! :D :D

k(omunalka) wypowiada się już w sprawach kościoła?

#60 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 14:49:52

k(omunalka) wypowiada się już w sprawach kościoła?

Żadna komunalka a co wierzący to nie może nic mówić ?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych