Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

koszenie trawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 gość12345

gość12345

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:05:18

Czy ktoś miał do czynienia z firmą K.Klisko reklamującą się w internecie  jako profesjonalna wykonująca prace ogrodnicze? Okazuje się, że są to ludzie niepoważni , nieuczciwi i nierzetelni. Najpierw sami napraszają się i uzgadniają termin wykonania prac, a potem kiedy termin mija, nie odbierają telefonu ani nie odpowiadają na sms-y. Elementarna przyzwoitość nakazuje, aby odpowiedzieć, że nie będą uzgodnionej pracy wykonywać, wtedy można szukać kogoś innego.

#2 tadeuszt

tadeuszt

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 19:47:10

Czy ktoś miał do czynienia z firmą K.Klisko reklamującą się w internecie  jako profesjonalna wykonująca prace ogrodnicze? Okazuje się, że są to ludzie niepoważni , nieuczciwi i nierzetelni. Najpierw sami napraszają się i uzgadniają termin wykonania prac, a potem kiedy termin mija, nie odbierają telefonu ani nie odpowiadają na sms-y. Elementarna przyzwoitość nakazuje, aby odpowiedzieć, że nie będą uzgodnionej pracy wykonywać, wtedy można szukać kogoś innego.

Nie wiem po co drążysz temat? Nie zjawili sie w wyznaczonym terminie i nie odbieraja tel. to szukaj innej firmy. 

#3 gość12345

gość12345

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 21:19:29

Nie wiem po co drążysz temat? Nie zjawili sie w wyznaczonym terminie i nie odbieraja tel. to szukaj innej firmy. 

#4 gość12345

gość12345

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 21:27:25

Po to, by innych przestrzec przed nieuczciwymi firmami, których reklamy nie mają nic wspólnego z prawdą .

#5 gość12345

gość12345

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 21:31:02

Po to, by innych przestrzec przed nieuczciwymi firmami, których reklamy nie mają nic wspólnego z prawdą .

#6 Adam

Adam

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:06:34

Masakra. Ludzie macie nierówno pod deklem? Elyta, niedawno obsrywaliście się anonimowo na wszelkie możliwe tematy a teraz piszecie bzdury.

#7 tadeuszt

tadeuszt

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:03:22

Adam, nie można wyrazić opinię na temat usługi, która nie została wykonana. Zleceniobiorca nie odbiera tel. więc rusz dupsko do siedziby i sprawdz co się naprawdę dzieje. 

#8 gość12345

gość12345

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:11:10

oczywiscie byłem, firma zamknieta, wszyscy w terenie :D

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych