Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wer~

~wer~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 14:58:35

Niekoniecznie osoba bezrobotna musi brać kredyt w banku. Trzeba pytać o możliwość dotacji z Urzędu Pracy albo z funduszy unijnych.  Informacji udzielają urzędnicy samorządowi,zajmujący się problemami bezrobocia,najczęściej w Urzędach Pracy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:12:01

Oferta psu na budę !!!!

A psie budy to dobry biznes?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:15:54

++++++

#4 ~Laura Silos~

~Laura Silos~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 19:04:08

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Warszawy, nazywam się silosami Laury i przyjechałem stąd w Polsce, chcę zaświadczyć o tym, co zrobiła pani Stella dla mnie i mojej rodziny, mieszkam w Warszawie, aw zeszłym tygodniu mój dom się zepsuł, a potem ja Będę potrzebował pilnej pożyczki na remont moich budynków, więc przeszukuję stronę i zobaczyłem post, który został wysłany przez Barbrę, jak ona dostała pożyczkę w wysokości 85 000 euro, więc dostaję połączenie z panią Stellą i złożyłem wniosek o pożyczkę 60 000,00 euro na remont moich budynków i wreszcie otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000,00 euro bez żadnego stresu, a ja dostałem pożyczkę w ciągu 40 minut i chcę powiedzieć moim dobrym ludziom z Warszawy, że Stella jest prawdziwa, więc każdy ma problemy finansowe powinienem połączyć się z panią Stellą pod linkiem poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} i zapewniam, że pani Stella jest prawdziwa i nie ma wątpliwości, a teraz ja i moja rodzina nie zaczynamy żyć w spokojnym zwycięstwie i sukcesie i nawiązać kontakt z panią Stellą Stella i załatw swój własny problem za darmo, a tutaj w pani Stella, więc moi dobrzy ludzie z Warszawy pozostają w kontakcie i niech Bóg błogosławi nasz kraj, ponieważ jeśli jest jakaś dobra osoba, która pomoże nam wszystkim, co będzie panią Stellą i jesteśmy wolni od biedy, jesteśmy wolni od głodu i dostaniemy pochodnie ze Stellą Niech Bóg błogosławi i ja tu czekam na twoje własne świadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Warszawie Polska. Niech ci Bóg błogosławi wszystkich, kocham was wszystkich.
Laura Silos

#5 ~robol z fabryki~

~robol z fabryki~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 08:13:01

Trzeba najpierw być osobą, która posiada zdolność kredytową. Dzięki temu będziesz w stanie zaaplikować wniosek o pożyczkę. Niestety, może się zdarzyć, że kredyt nie zostanie tobie przyznany z różnych względów.

Jak sie nie ma miedzi to sie na d*upie siedzi !

#6 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 12:38:03

Pozyczysz dziadowi kase na otwarcie biznesu, a ten wkrotce zbankrutuje.

Oczywiscie oglosi bankructwo aby byl w porzadku z PRAWEM, a ty pozyczkodawco szukaj swojej kasy jak wiatru w polu.

Kasa d*pe pokazala a ty bedziesz szczesliwy i osrany ze szczescia.

#7 ~harry sean~

~harry sean~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 14:16:19

Ma to na celu poinformowanie wszystkich, że obecnie oferujemy pożyczki dla przedsiębiorstw i osób o bardzo niskich stopach procentowych. Naszym pragnieniem jest pozwolić ludziom rozpocząć własną działalność. Nasza procedura wypożyczenia jest bardzo prosta i szybka. Nasz limit kredytowy wynosi od 1000 do 500 milionów dolarów. Skontaktuj się z nami już dziś na stronie Harryseanloanfirm@yahoo.com, a my uśmiechniemy się do Ciebie.

#8 ~Sajal~

~Sajal~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 12:13:28

Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dzisiaj po prostu dostaję swój kredyt w wysokości 900 000 i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} Jest bezpieczny i bezpieczny dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia. odpowiedzieć na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tu czekał, aby usłyszeć, że masz dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś skierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stelli Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj.
Sajal

#9 ogrodkowo

ogrodkowo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:44:48

Nie polecam kredytów, lepiej jest sobie np  wyjechać za ganicę, zarobić i odłożyć większą część pieniędzy, a następnie w Polsce starać się o dofinansowanie  np ;)

#10 ~mieszkaniec z Kmity~

~mieszkaniec z Kmity~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 04:14:15

A co bedzie za DEPOZYT ?

Moj sasiad zostal zyrantem to musial sprzedac miszkanie.

#11 ~członek PiS-u~

~członek PiS-u~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:06:35

Hmm... a może wziąć taki kredyt w jakiejś instytucji pozabankowej? Przecież w nich też można dostać całkiem korzystne warunki. Mam tutaj na myśli na przykład aasa , z tego co widzę można u nich pożyczyć nawet aż 10 tysięcy złotych rozłożone na 24 raty. Wydaje mi się, że to całkiem korzystne rozwiązanie? 

A bez spłat nie można ?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych