Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:32:45

A w zamian będziemy musieli wybudować meczet w Jarosławiu.

#22 ~Jon~

~Jon~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 08:05:52

Nie wiem po co płacimy ciężkie pieniądze na ZUSy i tak chodzimy wszędzie prywatnie niech to w końcu KTOS zlikwiduje.

#23 ~ewery~

~ewery~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 08:24:57

Po co modlitwa była operacja i wyzdrowieje Bóg go nie uzdrowił!

Gdyby Bóg był taki wspaniały i sprawiedliwy to nie skrzywdziłby go na samym początku życia. Co takie dziecko winne ? drugi menel pod sklepem pije dzień w dzień i jemu nic nie jest, innym przypadkiem złodzieje mordercy pedofile gwałciciele chodzą po świecie i sie śmieją i ze zdrowie wszystko w porządku a małe dziecko choruje na takie choroby albo raki i inne obrzydliwe choroby. Taki właśnie BÓG sprawiedliwy, Jeżeli taki Bóg ma być sprawiedliwy to ja nie chce mieć z nim nic wspólnego. 

Lepiej być złym człowiekiem i nie mieć serca wtedy "Bóg" nie krzywdzi ludzi.

a od kiedy to polski kler ma robić za nfz? z tego co ja wiem kler jest od czegos innego niz opłacanie lekarzy. Od tego jest nfz, ale jak widac w kraju zwanym polsza, nfz nie wywiazuje sie ze swoich zadan i trzeba zbierac kase na leczenie.

Najpierw zapytaj sie nfz dlaczego nie zafiniszowali tej operacji, potem jezdzij po klerze kolego.

Jestes taki hojrak to wystap z oficjalnym pismem do nfz, bo po klerze, ktory nic ci nie zrobi to kazdy byle cwaniaczek moze jezdzic.

Dokładnie, ale teraz jest moda żeby robić nagonkę na księży i Kościół. Jak ktoś nie wierzy, nie daje na tacę niech milczy i nie wypomina. Ciekawe czy pomogli ci, którzy tak krytykują Kościół , księży i Boga. Jak nie mam nic mądrego do powiedzenia to milczę....

#24 ~Baba Jaga~

~Baba Jaga~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:27:32

Dobrze, ze znalezli sie ludzie dobrej woli i Bog zaplac im za to.

Niech Kubus wraca do zdrowia i cieszy sie zyciem.

Niestety jak do tej pory PiS sie nie popisalo. Ich celem jest tylko

otumaniac ciemny narod i mscic sie. Boze ratuj nasza Ojczyzne!

Nie popisało? PO miała 8 lat, a PiS rządzi od kilku tygodni a już większe wymagania. Trochę cierpliwości, jeśli nie wywiążą się z obietnic nikt nie będzie na nich głosował za 4 lata, więc w czym problem, a na razie dajcie im żyć i działać.

#25 ~500+ to głupota~

~500+ to głupota~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:06:54

Ten program 500+ to jedno wielkie oszustwo i rozdawnictwo publicznych pieniędzy. Lepiej dofinansowaliby żłobki, przedszkola, świetlice i inne placówki opiekuńczo-wychowawcze, lepiej dać chorującym na rzadkie choroby niż dawać "żywą" gotówkę bez żadnych kryteriów. Niektórym przestało opłacać się pracować, a niektórzy mimo gigantycznych dochodów 500+ biorą bo im przysługuje (i mają w tym przypadku rację).

#26 ~bloger~

~bloger~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 18:47:16

jak miło byłoby przeczytac,że operację tego katolickiego chlopca sfinansował jakiś katolicki biskup ,a nie arab.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych