Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Krytykujcie! ;-)


78 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Nowy portal nowiny24.pl (9 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 ~czytacz~

~czytacz~
 • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 11:08:36

Reklam zdecydowanie za dużo, zamykam jedno okienko z trudem i pojawia się następnych 3 .. i tak ciągle... nie można przeczytać artykułu spokojnie.. przyznaję że rzadziej przez to zaglądam na waszą stronę. Zmieńcie to .. to naprade denerwujące.

#62 Katarzyna Mularz

Katarzyna Mularz

  Moderator portalu nowiny24.pl

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 161 postów

Napisano 07 luty 2011 - 16:51:27

Szablon strony kupiliście chyba na bazarze. Kto Wam to wcisnął.
Sprawdźcie adresy innych tygodników np.
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/frontpage
Ciekawe ile jeszcze takich szablonów w kraju...
Żenada.


Nowiny24 są częścią grupy, do której należy m.in. portal TO, stąd podobieństwo :)

#63 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 12:15:50

Kiedyś bardzo lubiłem Nowiny , teraz zaglądam tylko z przyzwyczajenia , ale coraz rzadziej. Beznadziejny ten nowy układ , niczego znaleźć nie można , wszystko skacze, mieni się w oczach i rozprasza!!! Cała masa denerwujących reklam. Reklamy chyba dla idiotów są zrobione!

#64 zomol

zomol

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 551 postów

Napisano 23 luty 2011 - 16:33:27

Czy news na pierwsza strone to tylko kurna wiad. sportowe i pogoda dla narciarzy ? Gazeta zeszla na psy. Amatorszczyzna,tumiwisizm i brak pomyslow /checi/ na poprawe wizerunku. Dno. :mellow:

#65 ~Arek~

~Arek~
 • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 21:38:12

Kiedyś bardzo lubiłem Nowiny , teraz zaglądam tylko z przyzwyczajenia , ale coraz rzadziej. Beznadziejny ten nowy układ , niczego znaleźć nie można , wszystko skacze, mieni się w oczach i rozprasza!!! Cała masa denerwujących reklam. Reklamy chyba dla idiotów są zrobione!


Jeśli chodzi o namolne reklamy to jestem w stanie je zaakceptować bo z czegoś utrzymać się trzeba :-) Ale z całą resztą opisaną przez Marcina zdecydowanie się zgadzam. Niby nowocześniejsza szata graficzna, ale jednak chaotyczna. W porównaniu do poprzedniej ta strona wolno się wczytuje, co chwile coś się na niej uzupełnia, wczytuje, przez co stronka skacze na ekranie. To jest irytujące i sprawia, że nie chce się jej czytać. Przykre, ale prawdziwe.

#66 ~wit~

~wit~
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2011 - 20:01:04

kiedyś strona byla bardziej czytelna
teraz trochę "wp trochę "interi" a konkurencja zrobila nowy portal !!!

#67 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 22:49:50

dlaczego nie działa skrót do wklejania zdjęć itp. Chodzi mi o - używając tego zostaje sam link, a zdjęcia czy jakiejś grafiki nie widać. Przykład poniżej.

Dołączona grafika

#68 ~Max~

~Max~
 • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 11:36:29

Mało czytelny uklad i zdecydowanie za dużo reklam ogladając galerie trzeba za karzdym zdjęciem wyłączać kilka reklam a to jest bardzo irytujące.

#69 ~slawek~

~slawek~
 • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 09:31:53

Mało czytelny uklad i zdecydowanie za dużo reklam ogladając galerie trzeba za karzdym zdjęciem wyłączać kilka reklam a to jest bardzo irytujące.#70 ~slawek~

~slawek~
 • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 09:36:06

Ja zgadzan się z moim poprzednikiem co do reklam pojawiających się zarówno podczas przeglądania galerii zdjęć jak i przeglądania całego portalu. Bardzo często przeglądam ten portal jest dla mnie bardzo dobrym zródłem informacji ale ilość reklam jest dla mnie irytująca.

#71 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 09:44:33

Ja zgadzan się z moim poprzednikiem co do reklam pojawiających się zarówno podczas przeglądania galerii zdjęć jak i przeglądania całego portalu. Bardzo często przeglądam ten portal jest dla mnie bardzo dobrym zródłem informacji ale ilość reklam jest dla mnie irytująca.

polecam Adblock Plus - Z-E-R-O reklam !

#72 ~rallyba paul~

~rallyba paul~
 • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 15:55:12

zmiencie kolor czcionki na głównej bo białe na jasnym sie cieżko czyta :/...

#73 o:) Onufry

o:) Onufry

  Swojak

 • Zbanowani
 • PipPipPipPip
 • 1651 postów

Napisano 01 marzec 2012 - 11:11:55

Wysoka Administracjo!

Czuje się w gronie niedowartosciowanych albowiem brak na tym portalu tak istotnego tematu-działu jak: Kościoły i religie. W państwie tak wysoce sklerykalizowanym taki brak to policzek dla wiernych, wręcz lekceważenie a nawet obraza ich uczuć.
Czas by to niedopatrzenie wyeliminować - zaś z działu "O wszystkim" wydzielić do "Kościoly i religie" trwające tam w wielu już tematach dyskusje.
Oczekują tego również uczestniczący w tych jakże owocnych ewangelizacyjnie homiliach czy adhortacjach apologeci i inni ministranci.
#74 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 10:57:30

Wysoka Administracjo!
Czuje się w gronie niedowartościowanych albowiem brak na tym portalu tak istotnego tematu-działu jak: Kościoły i religie. W państwie tak wysoce sklerykalizowanym taki brak to policzek dla wiernych, wręcz lekceważenie a nawet obraza ich uczuć. Czas by to niedopatrzenie wyeliminować - zaś z działu "O wszystkim" wydzielić do "Kościoły i religie" trwające tam w wielu już tematach dyskusje. Oczekują tego również uczestniczący w tych jakże owocnych ewangelizacyjnie homiliach czy adhortacjach apologeci i inni ministranci.

Szanowni Państwo!
Proszę uważać na forumowicza (formy „forowicza”, czy „forowca” są używane wyłącznie przez komunistów, jak też libertynów i nihilistów celowo kaleczących nasz język ojczysty) o nickach „o:) onufry”, „janodkrzyża”, „jan co go jebie w krzyżu”, „uncle bens”, „benio”, „pontymajton”, czy „racjonalny”. Pod tym nickami ukrywa się pracownik polskojęzycznego szmatławca „fakty i mity”, sympatyk, a może i członek, sekty tzw. „świadków jehowy”, nie mającej nic wspólnego z chrześcijaństwem. Jest to dawny etatowy funkcjonariusz komunistycznej służby bezpieczeństwa PRL, rozpracowujący Kościół Katolicki, tak jak jego szef o esbeckim kryptonimie operacyjnym „janusz”. Świadczy o tym pewna wiedza o funkcjonowaniu naszego Kościoła, o Jego nauce i dogmatach naszej Świętej Wiary oraz wiedza o zainstalowanej komunistycznej agenturze, działającej w Hierarchicznym Kościele Katolickim w Polsce w okresie rządów sowieckiej przybudówki nazywanej w skrócie „PZPR”. Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, ich po prostu się ignoruje. Dyskusja z tego rodzaju odmieńcami o rozdwojonych, niczym u żmii, językach jest płonna, prowadzi donikąd i nie przyniesie oczekiwanych przez Was, Drodzy Państwo, rezultatów, a wywoła jedynie zamęt i nienawiść.
Na marginesie należy dodać, iż w wyżej wymienionym, antypolskim i antykatolickim szmatławcu (z którego tak obficie korzysta ten esbecki bękart, zagubiony czerwony odpad historii) publikuje komunistyczny zbrodniarz - niejaki Grzegorz P. Swoje paszkwile pisze pod dwoma pseudonimami: Dominika Nagel i Anna Tarczyńska. Ujawnili to dwaj byli pracownicy tego brukowca, ale nie chcieli podać swoich nazwisk. Jak wyznali, „Grzegorz P. co wtorek pojawia się w redakcji, gdzie przygotowuje swoje teksty do druku. Praca dla tygodnika jest natomiast ukrywana przed osobami postronnymi. Pieniądze za artykuły nie są przesyłane na konto byłego esbeka, ale na konto jego żony Janiny P. (nie nosi nazwiska męża, znajomi nazywają ją Niną)”. Jednak dla pracowników redakcji nie stanowi to tajemnicy, że ich współpracownikiem jest morderca Sługi Bożego śp. Księdza Jerzego Popiełuszki.
Komunistyczny morderca Grzegorz P. w swojej pracy korzysta ze służbowego samochodu spółki Błaja News wydającej to paszkwilanckie pismo oraz telefonu komórkowego, zarejestrowanego na tę spółkę. Były esbek teraz zmienił swój wygląd. Zwykle przedstawia się jako asystent Anny Tarczyńskiej. Z kolei tym pseudonimem posługiwał się Marek Sz., zastępca Marka K. Ta sprawa wyszła na jaw w 2008 roku po głośnej sprawie mordu dokonanego na jednym z Kapłanów Katolickich w Blachowni (diecezja częstochowska). Teksty tego czerwonego degenerata i bandyty Grzegorza P. wymierzone są w działalność Kościoła Katolickiego. Podżegają do nienawiści, oskarżają o niejasne powiązania finansowe, zarzucają niemoralne prowadzenie się duchownych, w tym wysokich rangą. Oto najsłynniejsze publikacje: „Macharski cappo di tutti capi”, „Kuria twoja mać”, „Stan wysokiego Rydzyka”, „Ksiądz żywemu nie przepuści”, „Biskup w zalotach”. Warto nadmienić, że osiem lat temu Grzegorz P. na łamach tej esbeckiej gadzinówki, w tekście „Zabić księdza II” próbował także zniesławić Instytut Pamięci Narodowej. Pisał więc o śledztwie IPN w sprawie mordu na księdzu Jerzym Popiełuszce. Tekst miał nadtytuł „Instytut pier..nia o niczym”. Bracia Polacy Katolicy, sami zatem widzicie w jakim to kraju żyjemy, gdzie komunistyczni zbrodniarze żyją sobie spokojnie na wolności, zamiast gnić w więzieniach i korzystają z takich samych praw co uczciwi Polacy. Nie traćmy jednak nadziei, na pewno doczekamy się Prawdziwie Wolnej (od komunistów) Polski.

#75 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 12:04:33

Szanowni Państwo!
Proszę uważać na forumowicza (formy „forowicza”, czy „forowca” są używane wyłącznie przez komunistów, jak też libertynów i nihilistów celowo kaleczących nasz język ojczysty) o nickach „o:) onufry”, „janodkrzyża”, „jan co go jebie w krzyżu”, „uncle bens”, „benio”, „pontymajton”, czy „racjonalny”. Pod tym nickami ukrywa się pracownik polskojęzycznego szmatławca „fakty i mity”, sympatyk, a może i członek, sekty tzw. „świadków jehowy”, nie mającej nic wspólnego z chrześcijaństwem. Jest to dawny etatowy funkcjonariusz komunistycznej służby bezpieczeństwa PRL, rozpracowujący Kościół Katolicki, tak jak jego szef o esbeckim kryptonimie operacyjnym „janusz”. Świadczy o tym pewna wiedza o funkcjonowaniu naszego Kościoła, o Jego nauce i dogmatach naszej Świętej Wiary oraz wiedza o zainstalowanej komunistycznej agenturze, działającej w Hierarchicznym Kościele Katolickim w Polsce w okresie rządów sowieckiej przybudówki nazywanej w skrócie „PZPR”. Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, ich po prostu się ignoruje. Dyskusja z tego rodzaju odmieńcami o rozdwojonych, niczym u żmii, językach jest płonna, prowadzi donikąd i nie przyniesie oczekiwanych przez Was, Drodzy Państwo, rezultatów, a wywoła jedynie zamęt i nienawiść.
Na marginesie należy dodać, iż w wyżej wymienionym, antypolskim i antykatolickim szmatławcu (z którego tak obficie korzysta ten esbecki bękart, zagubiony czerwony odpad historii) publikuje komunistyczny zbrodniarz - niejaki Grzegorz P. Swoje paszkwile pisze pod dwoma pseudonimami: Dominika Nagel i Anna Tarczyńska. Ujawnili to dwaj byli pracownicy tego brukowca, ale nie chcieli podać swoich nazwisk. Jak wyznali, „Grzegorz P. co wtorek pojawia się w redakcji, gdzie przygotowuje swoje teksty do druku. Praca dla tygodnika jest natomiast ukrywana przed osobami postronnymi. Pieniądze za artykuły nie są przesyłane na konto byłego esbeka, ale na konto jego żony Janiny P. (nie nosi nazwiska męża, znajomi nazywają ją Niną)”. Jednak dla pracowników redakcji nie stanowi to tajemnicy, że ich współpracownikiem jest morderca Sługi Bożego śp. Księdza Jerzego Popiełuszki.
Komunistyczny morderca Grzegorz P. w swojej pracy korzysta ze służbowego samochodu spółki Błaja News wydającej to paszkwilanckie pismo oraz telefonu komórkowego, zarejestrowanego na tę spółkę. Były esbek teraz zmienił swój wygląd. Zwykle przedstawia się jako asystent Anny Tarczyńskiej. Z kolei tym pseudonimem posługiwał się Marek Sz., zastępca Marka K. Ta sprawa wyszła na jaw w 2008 roku po głośnej sprawie mordu dokonanego na jednym z Kapłanów Katolickich w Blachowni (diecezja częstochowska). Teksty tego czerwonego degenerata i bandyty Grzegorza P. wymierzone są w działalność Kościoła Katolickiego. Podżegają do nienawiści, oskarżają o niejasne powiązania finansowe, zarzucają niemoralne prowadzenie się duchownych, w tym wysokich rangą. Oto najsłynniejsze publikacje: „Macharski cappo di tutti capi”, „Kuria twoja mać”, „Stan wysokiego Rydzyka”, „Ksiądz żywemu nie przepuści”, „Biskup w zalotach”. Warto nadmienić, że osiem lat temu Grzegorz P. na łamach tej esbeckiej gadzinówki, w tekście „Zabić księdza II” próbował także zniesławić Instytut Pamięci Narodowej. Pisał więc o śledztwie IPN w sprawie mordu na księdzu Jerzym Popiełuszce. Tekst miał nadtytuł „Instytut pier..nia o niczym”. Bracia Polacy Katolicy, sami zatem widzicie w jakim to kraju żyjemy, gdzie komunistyczni zbrodniarze żyją sobie spokojnie na wolności, zamiast gnić w więzieniach i korzystają z takich samych praw co uczciwi Polacy. Nie traćmy jednak nadziei, na pewno doczekamy się Prawdziwie Wolnej (od komunistów) Polski.

NOWINY A SZCZEGÓLNIE REPORTERZY SYMPATUZUJĄ Z SEKTĄ JECHOWYCH POPRZEZ SWOICH ZNAJOMYCH SZYMON T. KAROLINA J.ITD łATWO SPRAWDZIĆ !!!!!!!

#76 trup smoleński.

trup smoleński.

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 430 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 04:21:46

Nowiny24 są częścią grupy, do której należy m.in. portal TO, stąd podobieństwo smile.gif

ja lubie grupe co nowiny napiszom bo lubie czytac nowiny i inne czasopisma#77 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 20:47:03

dlaczego nie można dodawać zdjęć i gif-ów???#78 Joleczka

Joleczka

  twarda zawodniczka

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 118 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:46:03

Dzień dobry. 

Ja korzystam z dostępnej, szybkiej przeglądarki która na życzenie blokuje reklamy.  Przy małych wyświetlaczach mogą przeszkadzać. 

 

Bardzo pozytywnym jest  bezpośredni kontakt z Szefem Portalu i jednocześnie z Moderatorem, który wręcz zachęca do krytyki. 

Zdrowa krytyka jest zjawiskiem bardzo pozytywnym. Krytyka wcale nie musi być negatywna. 

 

Cieszę się, że mogę dzielić się swoją amatorską twórczością w dziale Video bez zarzutów że stanowi bezwartościowy spam. 

 

Serdecznie pozdrawiam.   :)#79 Winnetou

Winnetou

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 10 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 07:45:55

dlaczego nie można dodawać zdjęć i gif-ów???

Pytanie z 2014 roku.  Goście nie posiadają przywileju umieszczania  grafiki, linków oraz brać udziału w ankietach.  Należy dokonać rejestracji. 

 

Ankieta w tym temacie nie jest dostępna również dla zarejestrowanych. Prawdopodobnie po kilku latach utraciła aktualność. 

 

W sumie Forum stoi na wysokim poziomie. Na razie tylko czytam. Dyskusje są niekiedy ostre ale nie naruszają zasad.

 

Na Forum można dzielić się swoimi poglądami nieco odmiennymi od tych jedynie słusznych. 

Umiarkowana krytyka też jest potrzebna nawet bardziej potrzebna jak przytakiwanie 

 

Nie używajmy bez wyraźnej potrzeby wielkich liter w kolorze czerwieni. Ten kolor zastrzeżony jest  dla Moderatorów.

 

Howgh


Użytkownik Winnetou edytował ten post 27 wrzesień 2018 - 07:47:05
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych