Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Ksiądz Józefczyk buduje bez pozwolenia :: zobacz komentowany artykuł


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~dyplomowany deptacz gnoju~

~dyplomowany deptacz gnoju~
 • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 09:07:43

Wolne żarty.....

A w jakiej to innej dziedzinie życia kler przejmuje się polskim prawem.

Oni podlegają jurysdykcji watykańskiej a sądzeni będą jakoby na sądzie ostatecznym.

Pozwolenie na budowę to mały pikuś wobec pozwolenia na prace w szkole bez elementarnego przygotowania pedagogicznego które kuratorium wymaga od wszystkich tylko nie od księży.#42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 17:29:35

Wolne żarty.....

A w jakiej to innej dziedzinie życia kler przejmuje się polskim prawem.

Oni podlegają jurysdykcji watykańskiej a sądzeni będą jakoby na sądzie ostatecznym.

Pozwolenie na budowę to mały pikuś wobec pozwolenia na prace w szkole bez elementarnego przygotowania pedagogicznego które kuratorium wymaga od wszystkich tylko nie od księży.

Nauczanie prostego ludu jest misją Kościoła Przenajświętszego. W seminariach nie zaniedbuje się przygotowania przyszłych księży w dziele pedagogiki.#43 ~dyplomowany deptacz gnoju.~

~dyplomowany deptacz gnoju.~
 • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 19:15:29

Sorry ale już nie wszystkie wierne na podkarpaciu wierzą  ze jak ją ksiądz dobrodziej obłapia powyżej kolana to łaski boże na nią spłyną.

Inne czasy i inne wykształcenie pedagogiczne jest wymagane.

Seminaryjne preferencje nawet w wojsku już nie zdają egzaminu.#44 ~Byly alumn.~

~Byly alumn.~
 • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 05:58:43

Nauczanie prostego ludu jest misją Kościoła Przenajświętszego. W seminariach nie zaniedbuje się przygotowania przyszłych księży w dziele pedagogiki.

Seminania Duchowne sa wylegarnia wszelkich zaburzen seksualnych wsrod ktorych pederasci stanowia olbrzymia wiekszosc. Wiaze sie to z tym ze BIERNI pederasci uciekaja przed plcia zenska szukajac odosobnienia. Niestety wpadaja z deszczu pod rynne bo OFENSYWNI pederasci znajduja wtedy swoje "ofiary". Jezeli "bierny" sie upokorzy ma czesciowo swoje zadowolenie lecz najczesciej staje sie PROSTYTUTKA w Seminarium ktora jest wykorzystywana poprzez wiekszosc PEDERASTOW dla ktorych zniewolenie jest jedyna forma seksu jaka uznaja za rytualny.

Alkoholizm i wszelkie dewiacje seksualne sa siedliskiem Seminariow Duchownych i kasztorow. To dlatego w Kosciele Katolickim trafiaja sie ucieczki z Seminarium Duchownego lub klasztoru ktorych dokonuja BIERNI pederasci nie akceptujacy zniewolenia. Pozostaja za to OFENSYWNI dla ktorych srodowisko 50/50 staje sie zywiolem. Ja ciebie a ty mnie staje sie zasada dnia codziennego i taki wlasnie ELEMENT obecnie opuszcza SEMINARIUM DUCHOWNE jako kaplan w Polsce. Biora swiecenia kaplanskie choc wiedza ze te swiecenia nie sa wazne, ale bedac za zaslona Kosciola maja oslone jaka im daje inny pederasta wczesniej juz zadomowiony w Koscielnych Urzedach. Czesc z tych "niby kaplanow" biseksualnych nagle wykorzystuje swoj status "spowiednika" do uprawiania seksu we wszelkiej postaci zwlaszcza z kobietami opowiadajac im niestworzone historie o odpuszczaniu grzechow jakich doznaja poswiecajac sie dla Kosciola. Dlatego mamy tyle dzieci jakie sa poczete przez "niby kaplana" z dobrej woli lub w wyniku nacisku jaki  czyni pracodawca (ksiadz) w stosunku do gospodyni gdzie dochodzi do wyuzdanych form seksu we wszelkich sposobach, a nawet z gwaltu w zakonach zenskich lub nawet najbardziej dzikich seksualnych zblizen przez nagle doznajacych orgazmow kobiety bedace w odosobnieniu i nie znajace ludzkiego ciepla. Takie wlasnie "spotkania" sa wylegarnia najgorszych wyuzdanych form seksu w najbardziej ordynarnych sposobach.#45 ~PiS wspiera pedofilię~

~PiS wspiera pedofilię~
 • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 11:00:21

Wartości w PiS-e, posłanka Krynicka: bo księdza pedofila trzeba zrozumieć, też jest człowiekiem

#46 ~bloger~

~bloger~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:44:36

Nauczanie prostego ludu jest misją Kościoła Przenajświętszego. W seminariach nie zaniedbuje się przygotowania przyszłych księży w dziele pedagogiki.

chciales powiedziec ,że seminaria przygotowuja do rozpasanego i kurewskiego stylu życia.Najnowsze niusy doniosly,że bożyszcze tłumów i stoczniowcow,klecha Jankowski  to takze zwyrodnialł pedofil.#47 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:57:16

chciales powiedziec ,że seminaria przygotowuja do rozpasanego i kurewskiego stylu życia.Najnowsze niusy doniosly,że bożyszcze tłumów i stoczniowcow,klecha Jankowski  to takze zwyrodnialł pedofil.

Seminaria przygotowują wybranych przez Ducha Świętego ludzi do przewodzenia społeczeństwu na drodze do życia wiecznego. Natomiast plotki i pomówienia,jakie rozpowszechniają słudzy szatana,tylko wzmacniają wśród wiernych poczucie więzi z kapłanem.#48 ~bloger~

~bloger~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 11:02:00

ZŁE MOCE ZAPANOWAŁY NAD TARNOBRZEGIEM.Moze trzeba sprowadzić jakiegoś uznanego egzorcystę.Ale njwiekszego smaczku dodają sugestie ratuszowych urzędasow ,żeby nie ruszać tego śmierdzącego gowna ,jakim są poczynania tego zapyziałego klechy.CO ROBI MIEJSCOWA PROKURATURA ,kim jest miejski inspektor budowlany.Miejmy nadzieje ,że dziennikarze tak zacnej gazety przypatrzą sie wnikliwie tej sprawie, zamiast kontynuować temat "Jak oni parkują".#49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:32:35

ZŁE MOCE ZAPANOWAŁY NAD TARNOBRZEGIEM.Moze trzeba sprowadzić jakiegoś uznanego egzorcystę.Ale njwiekszego smaczku dodają sugestie ratuszowych urzędasow ,żeby nie ruszać tego śmierdzącego gowna ,jakim są poczynania tego zapyziałego klechy.CO ROBI MIEJSCOWA PROKURATURA ,kim jest miejski inspektor budowlany.Miejmy nadzieje ,że dziennikarze tak zacnej gazety przypatrzą sie wnikliwie tej sprawie, zamiast kontynuować temat "Jak oni parkują".

Żadne złe moce ale realizacja tego,co Bóg oczekuje. Trudno, aby to urzędnik decydował o umiejscowieniu obiektu sakralnego, na który oczekuje lud boży i nieustannie prosi w modlitwach.#50 ~wyznawca Boga~

~wyznawca Boga~
 • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:50:10

Żadne złe moce ale realizacja tego,co Bóg oczekuje. Trudno, aby to urzędnik decydował o umiejscowieniu obiektu sakralnego, na który oczekuje lud boży i nieustannie prosi w modlitwach.

Lud boży czy namiestnik zbierający kase, aby miał gdzie zbierać kase i aby się mu dobrze powodziło ?

Panu Bogu żadnych BUDEK nie potrzeba bo wszystko jest BOGA.

Te BUDKI budują ci którzy pragną WŁADAĆ ŚWIATEM i właśnie w ten sposób pokazują swoją potegę i siłę aby gnębić ludzi.#51 ~bloger~

~bloger~
 • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:58:06

 

 

Seminaria przygotowują wybranych przez Ducha Świętego ludzi do przewodzenia społeczeństwu na drodze do życia wiecznego. Natomiast plotki i pomówienia,jakie rozpowszechniają słudzy szatana,tylko wzmacniają wśród wiernych poczucie więzi z kapłanem.

Powiadam ci abyś ze swojego łba wybił sobie zycie wieczne,bez względu ile dajesz co niedzielę na tacę,acz po twojej smierci ,za twoje truchło zaraz wezmą się bakterie i robaki ,i zostanie po tobie tylko smród i kalosze.Amen.#52 ~kler+PiS=Targowica~

~kler+PiS=Targowica~
 • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 19:45:43

 

Kościół katolicki i Watykan zwalczał Polskę i Polskość przez wieki. 

Oto kilka przykładów:

 

1/ rok 1791 - KONSTYTUCJA 3 MAJA. Kościół katolicki uznaje ją za ZAMACH STANU 

 

2/ rok 1792 - TARGOWICA. Prymas Polski i biskupi wzywają Rosję do interwencji w Polsce. 

 

3/ rok 1794 - Kościuszkowcy wieszają biskupów i księży zdrajców. Prymasowi Poniatowskiemu pozwalają wypić truciznę.

 

4/ rok 1832 - POWSTANIE LISTOPADOWE papież Grzegorz XVI potępia Polaków i powstanie 

 

5/ rok 1863 - POWSTANIE STYCZNIOWE papież Pius IX potępia Polaków i powstanie

 

6/  rok 1894 - papież Leon XII nakazuje polskim biskupom i wszystkim Polakom posłuszeństwo zaborcom.

 

7/ marzec 1919 - dopiero pod naciskiem państw zachodnich (USA, Wlk Brytania, Francja) Watykan uznaje polską niepodległość. Zajmuje mu to niemal 6 miesięcy.

 

8/ październik 1939 - Watykan ustanawia niemieckich biskupów na okupowanych ziemiach polskich, łamiąc tym konkordat z Polską.

 

Biskup Wiesław Mering podsumowując konferencję „Być Polakiem – duma i powinność”, postanowił zaprezentować swoją czołobitną postawę wobec prezesa PiS. – Pańskie sukcesy są naszymi sukcesami – tymi słowami zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Biskup jest zdania, że wsparcie Kościoła wobec lidera PiS jest „czymś zupełnie naturalnym”. Kaczyński nie pozostał dłużny.
– Bardzo bym chciał, panie premierze, żeby czuł się pan tu, między nami, człowiekiem nie tylko akceptowanym, ale podziwianym. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co pan robi i robił dla Polski, razem ze swoim bratem prof. Lechem Kaczyńskim. Pańskie sukcesy są naszymi sukcesami – tymi słowami biskup Wiesław Mering zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. 
Wypowiedź zacytowało Radio Maryja. Ordynariusz wrocławski miał wygłosić pean na cześć prezesa PiS w środę, podczas konferencji „Być Polakiem – duma i powinność” w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku.
Prezes PiS nie pozostał dłużny i opowiadał o tym, że Kościół w Polsce jest atakowany. – Do tego dochodzi ruch LGBT. Dżender, jak niektórzy mówią, albo gender, jak się czyta po polsku, cały ten ruch kwestionujący wszystkie przynależności. To ma związek z ideologią, filozofią, która w zachodniej Europie narodziła się wcześniej, to jest, można powiedzieć, importowane do Polski – mówił.
Kaczyński odniósł się także do nadchodzących wyborów. – Ja uważam, że my wygramy – obwieścił triumfalnie. – My prowadzimy politykę nieporównanie efektywniejszą, sprawniejszą, dającą lepsze wyniki ekonomiczne i finansowe niż nasi przeciwnicy. Gdyby tylko te względy wchodziły w grę, to praktycznie rzecz biorąc, wybory byłby niemalże formalnością. Jedyną metodą, by utrzymać część społeczeństwa po drugiej stronie, jest budowanie tego muru nienawiści – uważa prezes PiS. #53 ~ooo~

~ooo~
 • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 19:39:54

po co odgrzebywać takie tematy archiwalne...ten ksiądz od dawna nie żyje...jaki to ma sens...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych