Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Księgowość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 13:56:08

Zastanawiam się, czy dalej korzystać z biura rachunkowego i ktoś mi polecił usługi tej firmy. Podobno księgowość online, to wygodna i coraz częstsza forma prowadzenia księgowości. Chciałabym dowiedzieć się czgoś o tej firmie, a także o księgowości online, bo pewnie ktoś już to zna.

#2 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 21:22:34

Zgadza się, księgowośc online jest wygodna. A szybkafaktura.pl jest dobrą platformą, korzystałem gdy miałem działalność gospodarczą. Przede wszystkim aplikacja jest bardzo prosta i przyjazna, nie trzeba czytać podręcznika aby ja poznać. Proponuję przetestować przez miesiąc a potem się przesiąśc i używać tylko online. Sama się przekonasz.

#3 weronika.lebikowska

weronika.lebikowska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2013 - 09:13:10

Witajcie

Prowadzę działalność gospodarcza. Korzystam z usług jest to księgowość online. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, biorąc pod uwagę sam fakt, tego że wszystkie informacje na bieżąco są uaktualniane w aplikacjach online.

#4 czarnakawa

czarnakawa

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 16:00:23

A ja jednak lepiej czuję się jak mogę skorzystać z usług księgowych na miejscu i spotkać się z pracownikami, żeby dobrze wiedzieli czego oczekuję.Dlatego zawsze wybieram usługi księgowe

stacjonarne, a nie internetowe. Chyba lepiej jest zatroszczyć się o swoje finanse bezpośrednio :)

#5 ~miko~

~miko~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:19:24

Być może masz rację ale księgowość online jest tańsza. Poza tym księgowe wcale nie pracują gorzej niż te "stacjonarne" momentami mam wrażenie że o wiele lepiej. Mój znajomy korzysta z biura rachunkowego Infakt i jest bardzo zadowolony, wszystkie papiery ma dostarczone przez kuriera na czas. Ja również myślę nad korzystaniem z ich usług. Póki co jednak chcę spróbować swoich sił w programie do księgowości który znalazłem na http://www.infakt.pl/gmw/pra

#6 nowinek

nowinek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 10:34:33

Przecież masz masę biur księgowych w kraju. Tak ciężko wybrać? :)

#7 ~Audi~

~Audi~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 19:21:31

Jeśli jesteś osobą solidną i obowiązkową to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystała z księgowości internetowej. Wspomniana przez Ciebie szybkafaktura.pl będzie bardzo dobrym wyborem, jeśli wcześniej nie miałaś okazji pracować w ten sposób, jest bowiem łatwa w obsłudze i dostosowana do potrzeb początkujących przedsiębiorców. Porogram ma nie tylko solidną i dostępną w każdej chwili instrukcję użytkowania, ale w ramach usługi otrzymujesz też wsparcie żywych, profesjinalnych księgowych, którzy odpowieadają na Twoje pytania.

#8 ~Qamil~

~Qamil~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 23:20:49

Mi opłaca się korzystać z księgowości online. Mam praktycznie wykupioną pełną księgowość http://taxcare.pl/ks...ksiegi-handlowe i wszystko załatwiane jest przez internet. Wychodzi znacznie korzystniej niż zatrudnienie księgowej na etat. Ogólnie kontakt z takimi firmami jest bardzo szybki, jak dla mnie to duży atut, że wszystko załatwiane jest przez internet.

#9 ~Arab~

~Arab~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 10:15:52

Jeśli jesteś osobą solidną i obowiązkową to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś skorzystała z księgowości internetowej. Wspomniana przez Ciebie szybkafaktura.pl będzie bardzo dobrym wyborem, jeśli wcześniej nie miałaś okazji pracować w ten sposób, jest bowiem łatwa w obsłudze i dostosowana do potrzeb początkujących przedsiębiorców. Porogram ma nie tylko solidną i dostępną w każdej chwili instrukcję użytkowania, ale w ramach usługi otrzymujesz też wsparcie żywych, profesjinalnych księgowych, którzy odpowieadają na Twoje pytania.

Do Audi. Potwierdzam. Mam miłe doświadczenia z księgowymi z szybkafaktura.pl. Wpisywałem w koszty swoje rachunki za prąd, internet i mieszkanie bo mam biuro w domu. Podesłali mi wszystkie dokumenty potrzebne do tego by wydzielić przestrzeń firmową od domowej żeby w razie kontroli nie było kłopotów. Teraz wiliczam sobie z opłat za mieszkanie procent jaki stanowi w całej powieżchni moje biuro i to wpisuję w koszty.

#10 KatarzynaCzaj

KatarzynaCzaj

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 luty 2014 - 20:20:04

A może lepszą alternatywą będzie zakup programu księgowego? Od kilku lat korzystam z pakietu LeftHandu Księgowo-kadrowego i cenie sobie z nimi współpracę. Podoba mi się to, że mam z nimi stały kontakt. Dzwonie do nich i wyjaśniają mi wszystkie istotne kwestie. Jeśli zależy Ci na czasie możesz zadzwonić bezpośrednio do nich i zobaczyć co ci zaproponują lub przetestować sobie za darmo przez ponad miesiąc program, który będzie dla ciebie najodpowiedniejszy. Ogólnie najlepiej przetestować sobie kilka opcji i zdecydować, która będzie dla ciebie najlepsza :)

#11 ~Arab~

~Arab~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 03:01:27

Zgadzam się, że najlepiej przetestować, co komu pasuje, ale nigdy nie zdecydowałbym się na program instalowany w moim komputerze - choćby najlepszy. Po pierwsze zabezpieczenie danych przed kradzieżą i zniszczeniem - szybkafaktura robi to za mnie. Współpracują z wieloma biurami rachunkowymi a nawet bankiem, więc raczej można im zaufać. Zresztą mają od tego sztab informatyków - ja na kopmuterze znam się jak większość ludzi - podstawowe funkcje i tyle. Po drugie jeśli coś fizycznie stanie się ze sprzętem jest to ogromny kłopot. Tracę dostęp do danych, a z kopiami zapasowymi przechowywanymi na płytkach czy na pendrivach jest tak, że nigdy nie wiesz, kiedy przestaną istnieć. Zeżarło mi w życiu dane z trzech pendrivów. Płytki mają trwałość jeszcze mniejszą. Pozostaje jeszcze dysk zewnętrzny, ale to wszystko robi się za skomplikowane. Wolę jak oni tego pilnują, wysyłają backup na zewnętrzne serwery i spokój.

#12 kama

kama

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 08:39:07

Wszystkim, którzy nie są przekonani do księgowości on-line polecam oprogramowanie Left Hand. Też jestem sceptyczna co do danych w chumrze, a ten program to taki złoty środek. Praca idzie teraz o wiele sprawniej.

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 22:58:37

Prowadzę sklep internetowy całkowicie sama. Z księgami radze sobie dzięki programowi Left Hand. To wielka wygoda uzupełniać faktury wtedy kiedy potrzebuję to zrobić a nie kiedy moja księgowa ma czas.

#14 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 09:30:41

W przypadku działu kadr i płac bardzo ważne jest, aby znać najważniejsze programy takie jak Optima, Comarch, Symfonia czy Płatnik. Mało kto potrafi w pełni z nich korzystać. 

Warto przejść się na szkolenie, na którym uczą tych programów, z bezpłatnych pozostało chyba jeszcze tylko Stowarzyszenie B-4 (audyt.b4ngo.pl) zostały jeszcze jakies dofinansowania z tamtego roku.

#15 sonora

sonora

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 19:51:13

Ja ze swojej strony poleca serwis biuro24.pl, przez 3 miesiące będziemy mogli wystawiać faktury on-line bez żadnych kosztów, o ile podczas rejestracji wpiszemy ten kod PFHYHB.

#16 Vigos

Vigos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2014 - 21:41:20

No to ja polecę Biuro rachunkowe z Brzezin koło Łodzi  naprawdę profesjonalnie i szybko załatwiają sprawy!

#17 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 09:59:40

Moja firma korzysta już trochę z mojksiegowy24.pl, jest to też księgowość online. Jednym z komfortów jakie oferuje nam platforma to, to, że możemy sobie wybrać biuro, które nas będzie obsługiwać, a fakturowanie online mamy całkowicie za darmo :) Jest to bardzo wygodna forma księgowości i przede wszystkim tania :) polecam :)

#18 ~Koral~

~Koral~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 12:10:48

niektóre kwestie związane z księgowością można wykonać samemu :) ja korzystam z BizIn, czyli programu do wystawiana faktur online. w tym zakresie jest bezpłatny, a jakby ktoś dodatkowo zaczać zajmować się w firmie kwestią crm to można wykupić licencję. u mnie to wychodzi jakieś 10 zł miesięcznie :)

#19 ~Wisonicki~

~Wisonicki~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 10:29:24

Popieram, księgowość internetoa to dobrodziejstwo naszych czasów. Trzeba namawiać do tego nasze ksiegowe, bo wcale nie muszą zmieniać całego profilu swojej działalności. Wystarczy, że zarówno one, jak i klienci będą korzystać z systemu takiego jak mojebiuro24.pl, na którym przedsiębiorca samodzielnie księguje. To się naprawdę opłaca.

#20 ~kkeo~

~kkeo~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 21:02:34

księgowość online jest bardzo wygodna, to muszę przyznać - mam księgowość w Tax Care i oni własnie udostępniają platformę online do podglądu księgowości. samodzielnie natomiast nie polecam rozliczać, chyba, że ktoś naprawdę się w tym orientuje, ja sobie tylko tym błędów narobiłem.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych