Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Księgowość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 14:56:07

To zapewne zależy do tego ile roboty ma twoja księgowa i ile jej płacisz, ale w moim przypadku - prowadzę niewielką spółkę z o.o., to były spore kwoty, które teraz mogę zainwestować w innym kierunku. Korzystam z mksiegowa i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów, a zaletą jest mobilność usługi, bo nawet w podróży kiedy mam wolna chwilę mogę działać na tablecie, czy telefonie (wiem, że nie wszystkie programy są do tego przystosowane, więc proponuję przy decyzji zwrócić na to uwagę). Cena jest również przystępna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość funkcji którymi możemy się posługiwać i wsparcie ze strony producenta - wniosek jest prosty, księgowość online zawsze się opłaca. 

#42 ~Winston~

~Winston~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 20:15:42

Krystian dobrze prawi, księgowość online jest na prawdę wygodnym rozwiązaniem. Zresztą sam zastosowałem u siebie to rozwiązanie i czuję się mocno odciążony. Bo to nie tylko oszczędność kasy, ale również cennego czasu. W Tax Care mam wgląd do wszystkich dokumentów, nic nie przechodzi, że tak powiem obok mnie. Mogę też liczyć na wsparcie w przypadku kontroli skarbowej.

#43 ~hurikan~

~hurikan~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 20:20:01

Winston, a ile cię wynosi prowadzenie księgowości w tej firmie? Ciekawie to wygląda, naprawdę wygodne rozwiązanie.

#44 ~Winston~

~Winston~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 19:48:17

@hurikan, z Tax Care to jest tak, że płacisz miesięczny abonament, nie są to wysokie koszty. U mnie jest trochę więcej rozliczania wobec czego co miesiąc płacę trochę ponad 200 złotych, ale sam widzisz, że to nadal taniej niż ksiegowa na etacie. Gdybyś chciał sobie oszacować koszt, to mają tam taki kalkulator na stronie i możesz sobie wyliczyć orientacyjnie, ile by Cię kosztowała obsługa. Bardzo wygodne.

#45 ~olson~

~olson~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 23:05:33

Właśnie słyszałem, że taka opcja z biurem rachunkowym prowadzącym zdalnie księgowość jest bardzo wygodna. Znajomy mi to mówił, bo współpracuje z takim biurem i jeśli dobrze pamiętam to jest to właśnie Tax Care. Jest zadowolony, bo jednak samodzielne rozliczanie pochłania dużo czasu. Teraz faktury dosyła pocztą lub mailem, a abonament nie kosztuje go dużo.

#46 ~przemos~

~przemos~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:20:35

Hmmm, też mamy własny program księgowy w firmie 

#47 grzegorz99

grzegorz99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:23:28

Czy własny program, czy księgowość on line i tak mogą się pojawić dodatkowe koszty. Np. miałem tak, że program księgowy importuje wyciągi bankowe tylko w formacie MT940. mBank chce za prawo pobrania raportu MT940 50 zł za każdy rachunek miesięcznie! Ostatecznie udało mi się znaleźć bezpłatny konwerter on-line www.mt940.eu, który przerabia plik CSV z mBanku na format MT940.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych