Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Która apteka w Leżajsku ma najtańsze leki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 11:50:54

Nie polecam apteki u Kamińskiej.

Z taką arogancją i brakiem kultury jak u jednej ze sprzedających jeszcze się nie spotkałam.
Nigdy niczego tam już nie kupię!

Hmm a ja wręcz przeciwnie Zawsze miłe panie Doradzą Zaproponują tańszy zamiennik

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:32:40

Tania apteka dobre sobie. Dzisiaj ołtarzyk, to apteczka z tabletkami na wszystkie choroby. A ja Wam mówię: dieta bogata w witaminy i białko tylko nie zwierzęce. 

#23 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 21:27:28

Niebawem w Leżajsku otwiera się niezapominajka tam w akwarium, podobno ma być najtaniej.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 09:28:30

Niebawem w Leżajsku otwiera się niezapominajka tam w akwarium, podobno ma być najtaniej.

A kto jest właścicielem? Może kolejna apteka jednego z lezajskich aptekarzy?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 09:28:45

A kto jest właścicielem? Może kolejna apteka jednego z lezajskich aptekarzy?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 12:51:22

I nie ma żadnej apteki tam

#27 ~Elmbridge 4289~

~Elmbridge 4289~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 17:57:45

Hmm a ja wręcz przeciwnie Zawsze miłe panie Doradzą Zaproponują tańszy zamiennik

U Lorfinga jest tanio

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:18:00

Najdroższa na pewno jest ZDROVILA na Rynku. Byle paracetamol i pare złoty droższy. Tanio pod szpitalem i w tartaku. 

U Araba?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 13:56:54

U Araba?

KAżda apteka ma jedne lekarstwa taniej a drugie drożej trzeba chodzic i się pytac

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 16:15:48

KAżda apteka ma jedne lekarstwa taniej a drugie drożej trzeba chodzic i się pytac

Trzeba mieć czas

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:25:38

Zgodnie z pomysłem grupy posłów PiS nowe apteki będą mogli prowadzić jedynie dyplomowani farmaceuci, którzy w dodatku dostaną zakaz tworzenia wielkich sieci. Jedna osoba czy też spółka będzie mogła być właścicielem maksymalnie czterech aptek. 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:08:02

Zgodnie z pomysłem grupy posłów PiS nowe apteki będą mogli prowadzić jedynie dyplomowani farmaceuci, którzy w dodatku dostaną zakaz tworzenia wielkich sieci. Jedna osoba czy też spółka będzie mogła być właścicielem maksymalnie czterech aptek. 

Takie regulacje trzeba było wprowadzić 25 lat temu. Co wtedy robił "odrodzony samorząd aptekarski"? Spał. Aptekarze "prywatni" liczyli zyski przy marży sięgającej 30% i "w poważaniu" mieli lobbowanie na rzecz swego zawodu i biznesu.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 19:01:35

Ograniczenie sprzedaży leków w sklepach i na stacjach benzynowych. Kto na tym zyska a kto straci?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:05:28

Projekt nowelizacji ustawy Prawo farmaceutyczne, potocznie nazywany "apteką dla aptekarza", przyznaje prawo prowadzenia aptek wyłącznie farmaceutom, ogranicza liczbę aptek posiadanych przez jeden podmiot i wprowadza kryterium liczby mieszkańców przypadających na aptekę.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 10:44:28

Tania apteka dobre sobie. Dzisiaj ołtarzyk, to apteczka z tabletkami na wszystkie choroby. A ja Wam mówię: dieta bogata w witaminy i białko tylko nie zwierzęce. 

Drożyzna wszędzie

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:05:41

Projekt nowelizacji ustawy Prawo farmaceutyczne, potocznie nazywany "apteką dla aptekarza", przyznaje prawo prowadzenia aptek wyłącznie farmaceutom, ogranicza liczbę aptek posiadanych przez jeden podmiot i wprowadza kryterium liczby mieszkańców przypadających na aptekę.

zamiast debatowac ile aptek moze byc na miasteczko, czy jak daleko musza byc od siebie, lepiej zakazac reklamowania farmaceutykow, a rozwiaze to cala mase problemow. Ceny lekow drastycznie spadna (75% reklam TV to medykamenty), 

#37 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 00:57:29

No wiesz, ale nie kupujesz danego leku dlatego, że go reklamują w telewizji tylko dlatego, że jest Ci potrzebny. Myślę, że chyba najlepiej się wychodzi kupując w aptekach on line, ja zamawiam przez apkę doz i wydaje mi się, że niektóre leki i kosmetyki wychodza taniej, czasem jest promocja, ale najbardziej podoba mi się szybka dostawa i brak kolejek.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 12:37:59

Apteka po drugiej stronie księgarni w każdy czwartek ceny hurtowe.

czyli ktora to apteka

#39 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 13:08:31

Różana

#40 Lori

Lori

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:22:16

Już nawierzyliście się? Ceny normalne w jednym dniu a zawyżone w inne - jak w dyskoncie.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych