Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kuchciński i jego 135 lotów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

Adam

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 08:54:49

Prawdziwy lotnik, szkoda, że nie za swoje! 100 lotów wyceniono na 4 mln zł. A dodatkowe 37 które ujawniły się dzisiaj ile? Czyli ok 5 mln zł na wygibasy jednego człowieka. Ile za te pieniądze można uratować ludzkich żyć?

Użytkownik Adam edytował ten post 06 sierpień 2019 - 08:55:19

#2 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 21:09:54

Prawdziwy lotnik, szkoda, że nie za swoje! 100 lotów wyceniono na 4 mln zł. A dodatkowe 37 które ujawniły się dzisiaj ile? Czyli ok 5 mln zł na wygibasy jednego człowieka. Ile za te pieniądze można uratować ludzkich żyć?

Po co to piszesz i komu? Masz żal do Pana Marszałka, to napisz mu list. Sam tego nie wymyśliłeś, to się nazywa "Owczy pęd"albo "fala" Zrób coś od siebie dla ludzi. 

#3 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 05:04:55

"Po co to piszesz i komu?"

Panie tadeusztu.

Póki co, to w Polsce istnieje wolność pisania.

A strony Forum są miejscem do pisania. Taki jest ich urok.

Po co więc to naiwne pytanie ???

#4 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 18:47:20

Po co to piszesz i komu? Masz żal do Pana Marszałka, to napisz mu list. Sam tego nie wymyśliłeś, to się nazywa "Owczy pęd"albo "fala" Zrób coś od siebie dla ludzi.

Ooo wyrwałeś mi te słowa z ust. Nie mam żalu osobiście ale pieniądze te można lepiej wykorzystać np. na eksperymentalne terapie rzadkich chorób albo na bandaże dla chorych na pęcherzycę. Dopóki będę tutaj żył dopóty będę mówił co myślę. Tyle tytułem wyjaśnień. A co to Kuchcinskiego z każdym dniem coraz bardziej tonie w bagnie kłamstwa.

#5 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:07:00

W sobotę, 23 lutego 2019 roku na liście pasażerów samolotu CASA poza marszałkiem Sejmu są posłowie PiS z Podkarpacia: Krystyna Wróblewska, Bogdan Rzońca (od niedawna w europarlamencie), Jerzy Paul i Wojciech Buczak. 

#6 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:32:34

I jutro ma być ostatni lot Marszałka.

#7 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:00:52

Marszałek będzie kandydował do sejmu z Krosna więc na pewno wygra?!

#8 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 21:21:11

Marszałek będzie kandydował do sejmu z Krosna więc na pewno wygra?!

Marszałek będzie kandydował na Marszałka? Marszałek kandyduje do sejmu? Na pewno wygra?!

Jak mam zrozumieć znaki ?!. ? Rozdwojenie jaźni? A może za dużo freonu?

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 09 sierpień 2019 - 21:21:58

#9 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 12:27:31

Marszałek będzie kandydował na Marszałka? Marszałek kandyduje do sejmu? Na pewno wygra?!
Jak mam zrozumieć znaki ?!. ? Rozdwojenie jaźni? A może za dużo freonu?

Używasz pytajnika a nie wiesz co on znaczy? Piszesz a nie rozumiesz tekstu napisanego wyżej, gorzej nawet tego co sam napisałeś nie rozumiesz. Żyjesz ale nie wiesz dlaczego, co ty chłopie chcesz, czego tutaj szukasz? Idź walnij sobie kielicha.

#10 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:06:59

Używasz pytajnika a nie wiesz co on znaczy? Piszesz a nie rozumiesz tekstu napisanego wyżej, gorzej nawet tego co sam napisałeś nie rozumiesz. Żyjesz ale nie wiesz dlaczego, co ty chłopie chcesz, czego tutaj szukasz? Idź walnij sobie kielicha.

Za kielicha dziękuję. Ale ty sobie nie żałuj. Wal sobie ile chcesz ale po tem nie pisz, tylko idż spać i śnij jaki jak król. I na przyszłość nie stawiaj znaków ?! jednocześnie.

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 10 sierpień 2019 - 21:07:17

#11 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:19:14

Za kielicha dziękuję. Ale ty sobie nie żałuj. Wal sobie ile chcesz ale po tem nie pisz, tylko idż spać i śnij jaki jak król. I na przyszłość nie stawiaj znaków ?! jednocześnie.

Dziękuję że spaniem nie mam problemów. A co do znaków interpunkcyjnych to nie będę pouczał starszego faceta na ten temat. Poczytaj sobie coś na wujku google na ten temat.

#12 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:40:59

Dziękuję że spaniem nie mam problemów. A co do znaków interpunkcyjnych to nie będę pouczał starszego faceta na ten temat. Poczytaj sobie coś na wujku google na ten temat

Wiesz co? Mam tylko siedem klas szkoły podstawowej, ale nie widzę w Twoim zdaniu kilku przecinków. Ba, nawet masz duży problem w budowaniu zdań. Pisałem już, że jak pijesz, to nie pisz i co? "jak rzucać grochem o ścianę" cytat z Twojego wujka googla.

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 10 sierpień 2019 - 23:58:21

#13 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 05:48:26

Panie tadeuszt

A ile lat zajęło Panu  ukończenie tych siedmiu klas ???!!!

Bo były czasy, gdy z analfabetyzmem walczono z urzędy i każdy MUSIAŁ mieć ukończoną podstawówkę. Jak ktoś nie dawał sobie rady w systemie dziennym, to przenosili go do wieczorówki, przy okazji dostawa nakaz pracy, a w wieczorówce zaczynało się "przeciąganie", aż do siódmej klasy.

#14 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:27:00

Panie tadeuszt

A ile lat zajęło Panu  ukończenie tych siedmiu klas ???!!!

Bo były czasy, gdy z analfabetyzmem walczono z urzędy i każdy MUSIAŁ mieć ukończoną podstawówkę. Jak ktoś nie dawał sobie rady w systemie dziennym, to przenosili go do wieczorówki, przy okazji dostawa nakaz pracy, a w wieczorówce zaczynało się "przeciąganie", aż do siódmej klasy.

Panie Krzysztofie!

Drażni mnie osoba, która zwraca uwagę innej osobie na pisownię ortograficzną, interpunkcyjną, stylistyczną itp. A ta sama osoba popełnia tych błędów więcej. Panie Krzysztofie, jest Pana za dużo. Może przyszła pora na bloga, instagrama? 

#15 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:30:58

Panie Krzysztofie!

Proszę o skomentowanie tego wpisu.

Dziękuję że spaniem nie mam problemów. A co do znaków interpunkcyjnych to nie będę pouczał starszego faceta na ten temat. Poczytaj sobie coś na wujku google na ten temat.

#16 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 07:21:09

Wiesz co? Mam tylko siedem klas szkoły podstawowej, ale nie widzę w Twoim zdaniu kilku przecinków. Ba, nawet masz duży problem w budowaniu zdań. Pisałem już, że jak pijesz, to nie pisz i co? "jak rzucać grochem o ścianę" cytat z Twojego wujka googla.

Nikt już nie zwraca uwagi na znaki interpunkcyjne?! To oczywiście podkreślone pytanie z tezą. Dziękuję.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych