Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KURIER GŁOGOWSKI W RZESZOWIE CZY RZESZOWSKI W GŁOGOWIE.

AMATORKA OPINIE WIADMOŚCI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:25:39

Najgorsze jest jak ktoś s.... do swojego gniazda - jak to mówi stare powiedzenie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 14:59:51

Najgorsze jest jak ktoś s.... do swojego gniazda - jak to mówi stare powiedzenie.

Masz na myśli nielegalne wysypiska odpadów ?

#23 ~marianos~

~marianos~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:10:38

jest wolność słowa każdy może pisać w granicach prawa co mu się podoba. a co to tylko można pochwalne pieśni w stosunku do ratusza pisać i kupować ziemie głogowską?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:21:42

jest wolność słowa każdy może pisać w granicach prawa co mu się podoba. a co to tylko można pochwalne pieśni w stosunku do ratusza pisać i kupować ziemie głogowską?

Mówisz o tej ziemi za 2 zeta za kubik?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:45:27

Mówisz o tej ziemi za 2 zeta za kubik?

Piwosze pod sklepem mówią, że ziemia jest teraz za darmo, uzbrajanie się to tera nazywa.  W zbycie zaś 30 zeta za kubik. Bardzo ładna zresztą.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 23:55:18

Redaktor mosiężny? On sołtysem już tez chyba był.

Ty się Paweł od mosiężnego odwal

#27 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:39:43

Jak czytam i widzę te wpisy na fb rozwój Głogowa to żal bierze. Najbardziej dziwne jest to, że np. dzielić pieniadze za utrate Milocina chcą Ci co byli za jego odłaczeniem lub przyczynili sie do tego. Teraz chcą sie lansowac.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 07:58:11

Jak czytam i widzę te wpisy na fb rozwój Głogowa to żal bierze. Najbardziej dziwne jest to, że np. dzielić pieniadze za utrate Milocina chcą Ci co byli za jego odłaczeniem lub przyczynili sie do tego. Teraz chcą sie lansowac.

Masz racje jest rozwój taki ze żal bierze....

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:22:27

Masz racje jest rozwój taki ze żal bierze....

Hehe jak to wygląda :-) powstał "Ruch" są już stanowiska przydzielone, powstaje aplikacja alert żeby zgłaszać dziury w drodze :-), dzielą pieniądze których nie ma. Dla mnie jak to zobaczyłem to jedna wielka szopka pod publiczkę. 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:51:01

Hehe jak to wygląda :-) powstał "Ruch" są już stanowiska przydzielone, powstaje aplikacja alert żeby zgłaszać dziury w drodze :-), dzielą pieniądze których nie ma. Dla mnie jak to zobaczyłem to jedna wielka szopka pod publiczkę.

TBS tez wielka sciema. Burmistrz powołał tą spółkę w 2016 roku i juź trzeci rok TBS doi pieniądze PUBLICZNE, NASZE!

#31 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 12:26:30

Przynajmniej im się coś chce społecznie zrobić, albo starać się zrobić.A ,że zapewne wiele nie zdziałają to już inna sprawa...Niech próbują , niech inni też spróbują a nie tylko torpedują

#32 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 13:23:32

Przynajmniej im się coś chce społecznie zrobić, albo starać się zrobić.A ,że zapewne wiele nie zdziałają to już inna sprawa...Niech próbują , niech inni też spróbują a nie tylko torpedują

SPOŁECZNIE ...TO BYM NIE POWIEDZIAŁ ;) CZY REDAKTORZY Z KURIERA RZESZOWSKIEGO , I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓW MŁP.......A W SUMIE TO TO SAMO MOGLIBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ O FINANSOWANIU TEJ SPOŁECZNEJ DZIAŁALNOŚCI?......BO RÓŻNE INFORMACJE KRĄŻĄ.....

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 08:30:12

SPOŁECZNIE ...TO BYM NIE POWIEDZIAŁ ;) CZY REDAKTORZY Z KURIERA RZESZOWSKIEGO , I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓW MŁP.......A W SUMIE TO TO SAMO MOGLIBY SIĘ WYPOWIEDZIEĆ O FINANSOWANIU TEJ SPOŁECZNEJ DZIAŁALNOŚCI?......BO RÓŻNE INFORMACJE KRĄŻĄ.....

Ja też coś słyszałem, ale nikt ci prawdy nie powie, bo dzisiaj nie ma nic za darmo! albo kasa albo ogólny lans w sieci.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 08:09:54

A kto od 2018 r. finansuje  te symetryczne profile pro-urzędowe i udaje "zwykłych mieszkańców" - Izabela, Michał, Wojciech, Radzimir itd ?  Jest wiele pozytywnych stron.  Patrzą władzy na ręce. Organizują spotkania z posłami, radymi nadrzędnych samorządów. Może nawet przyśpieszyli  powołanie zastępcy. Pracownicy gminni będą bardziej wymagający wobec siebie aby nie dać okazji do nowych tematów. Po wyborach nic ciekawego się nie działo. Nawet Mietek przebudził się z zimowego snu jak zobaczył że coś się dzieje.  Dla mnie wszytko na plus.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 14:11:55

A kto od 2018 r. finansuje  te symetryczne profile pro-urzędowe i udaje "zwykłych mieszkańców" - Izabela, Michał, Wojciech, Radzimir itd ?  Jest wiele pozytywnych stron.  Patrzą władzy na ręce. Organizują spotkania z posłami, radymi nadrzędnych samorządów. Może nawet przyśpieszyli  powołanie zastępcy. Pracownicy gminni będą bardziej wymagający wobec siebie aby nie dać okazji do nowych tematów. Po wyborach nic ciekawego się nie działo. Nawet Mietek przebudził się z zimowego snu jak zobaczył że coś się dzieje.  Dla mnie wszytko na plus.

Fajnie tak samemu sobie napisać parę słów w ramach obrony swojego tyłka co ?

A jak to mówią sukces ma wielu ojców.

(przypisywanie sobie zasług że dzięki pseudo ruchowi burmistrz szybciej wybrał zastępce jest jak bicie brawa samemu sobie.

Pytanie było kto finansuje całą tą nagonkę na Głogów ???

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 14:40:52

Fajnie tak samemu sobie napisać parę słów w ramach obrony swojego tyłka co ?

A jak to mówią sukces ma wielu ojców.

(przypisywanie sobie zasług że dzięki pseudo ruchowi burmistrz szybciej wybrał zastępce jest jak bicie brawa samemu sobie.

Pytanie było kto finansuje całą tą nagonkę na Głogów ???

Skąd pomysł by opisywanie nieprawidłowości i prośby o interwencję nazywać atakiem na Głogów ? Może w niektórych przypadkach przerost formy nad treścią.  Głogów to mieszkańcy, to historia, tradycja, ich przyszłość. 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych