Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

kurs stylizacji paznokci

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 malina23

malina23

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 sierpień 2011 - 10:33:29

Czy ktoś sie orientuje, czy w Mielcu mozna zrobic sobie kurs stylizacji paznokci? bardzo prosze o pomoc :)

#2 trup smolanski

trup smolanski

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 sierpień 2014 - 04:12:00

ja bynm se tyz paznokcie pokolorowal - rozowe lubicie ?  fader

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 09:04:16

斯摩棱斯克是死蠢刺是把不同的玩具來吸。

#4 Buleczka

Buleczka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 09:28:43

Witam,

szukam osoby, która podszkoliłaby mnie w robieniu paznokci. Chodzi mi o początkowe etapy, od piłowania, nakładania żelu, po lakier hybrydowy. Nie mam za dużo kasy ale jestem w stanie zapłacić za kilka lekcji.

#5 ~twoja ostoja~

~twoja ostoja~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 12:02:35

Szparka sekretarka

Beze mnie byłbyś zbytkiem łaski, duchowo całkiem niezebranym
Niepewnym jak ruchome piaski, chudym jak klatka na bociany
To ja, to ja, to ja, przyłbica twoja i ostoja
Ja jestem czujna, ja jestem zwarta, ja jestem szparka, ja sekretarka a, a, a!

Gdy twoje córy gryzą pazury
Gdy twoje żony piłują szpony
Twoi rodzice trwonią krwawicę
Stroszą na głowie swoje sitowie twoi synowie

Gdy twoje córy gryzą pazury
Gdy twoje żony piłują szpony
Twoi rodzice trwonią krwawicę
Stroszą na głowie swoje sitowie twoi synowie

To ja zatwierdzam twoje premie, ja trzynastkami łatam kieszeń
Z drogi usuwam ci kamienie, oraczem jestem i lemieszem, hm, hm, hm
Ja jestem twoją krową mleczną, Temidą jetem w każdych sporach
Ja jestem władzą ostateczną, bo tu już nie ma dyrektora

................ itd

#6 drewby

drewby

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 09:09:28

Bardzo dobry kurs, może wiele nauczyć.

#7 ~szyba z wychodka~

~szyba z wychodka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 09:35:22

Zrobiłam w Beauty lux takie szkolenie. Było dosyć wymagające, pozwoliło mi się rozwinąć, ale przede wszystkim sprawiło, że zdobyłam ten zawód. Dodatkowo zrobiłam jeszcze wizaż - w sumie nauce poświęciłam kilka miesięcy. Moja baza klientek to w tym momencie przeszło 100 osób.

Wiele tam nie zarobisz. Klijentki to robia tylko paznokcie na Sylwestra i na wesele, a wiec masz srednio 1 klientke na dzien.

Dobre i to.

Starczy na mleko i suche bulki.

#8 ~szparka sekretarka~

~szparka sekretarka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 07:02:11

Potwierdzam. Wszystko do ogarnięcia zawodowymi szkoleniami. Dojście do zawodu to nie jest kwestia kilku minut, tylko miesięcy, a nawet lat. Każda czynność wykonywana przez kosmetyczkę wymaga po prostu wielokrotnego przećwiczenia.

Gdy twoje córy gryzą pazury,
gdy twoje żony piłują szpony,

ktore ja im przygotowalam

przylbica twoja i ostoja !

#9 ~nauczycielka zawodu~

~nauczycielka zawodu~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 09:41:09

Witam,

szukam osoby, która podszkoliłaby mnie w robieniu paznokci. Chodzi mi o początkowe etapy, od piłowania, nakładania żelu, po lakier hybrydowy. Nie mam za dużo kasy ale jestem w stanie zapłacić za kilka lekcji.

w parę godzin ,to możesz nauczyć się strzyżenia trawnika

#10 ~forumiak~

~forumiak~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 06:23:20

Może i to szkolenie jest wymagające, ale nie zmienia to faktu, że nie ma łatwiejszej drogi do ogarnięcia tego zawodu. Kosmetyczką nie zostaje się od razu, tutaj trzeba ciągle pracować nad swoimi umiejętnościami, a konkretne zaangażowanie wystarczy do osiągnięcia czegoś zawodowo. 

#11 ~batolka~

~batolka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 10:41:19

Uwierzcie mi, że w przypadku szkoleń największe znaczenie ma szkoła, osoba prowadząca i program, a miasto jest mniej istotne. No chyba że nie macie możliwości wybrać się gdzieś dalej. Ja też miałam kawał drogi do Warszawy, a tak naprawdę szkoleniem zawodowym w Beauty lux uzupełniłam wszystkie braki, jakie mi pozostały po dotychczasowej nauce. Bardzo dużo tematów przerobiłyśmy, mała grupa - 4 osoby. Najbardziej mnie interesował temat zdobienia akrylem i naprawdę wyniosłam z tego więcej, niż się spodziewałam. 

#12 mobil

mobil

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 09:35:21

Myślę że wystarczy poczytać coś na temat higieny, technik i td, pooglądać parę filmików na YT i śmiało się uczyć

O ile masz umiejętności i zdolności to można na własną rękę i za darmo nauczyć się w domu. 

#13 ~koscior~

~koscior~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:12:20

Beauty Lux - nimi się zainteresujcie. Tutaj pełna zgoda. Mają szkolenia zawodowe, wymagające, długie, ale takie, z których faktycznie wynikają jakieś kwalifikacje. Siedzimy w tym już dosyć długo i wiemy, jak to wygląda. Wejście na odpowiedni poziom wymaga czasu, a tam macie dobre prowadzące, program i szkolenia na takim poziomie, które gwarantują wam umiejętności. Wszystko zależy od was. 

#14 ~sekonda~

~sekonda~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 07:42:48

Beauty Lux - z nimi działamy już od dosyć dawna i wszystko jest OK.

Generalnie radzę postawić na szkolenia w firmach, które się specjalizują w danym zagadnieniu.

Czyli nie fachowcy od wszystkiego, tylko marki, które mają odpowiednie doświadczenie. I w ten sposób można naprawdę wiele się nauczyć przez tych kilka tygodni. Więcej niż przez kilka lat regularnej szkoły. 

#15 magda6767

magda6767

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 15:32:35

Kursy ze stylizacji paznokci są bardzo ważne, jeśli stylistka chce cały czas się rozwijać i jeśli potrzebne są jej dodatkowe umiejętności. Ostatnio udało mi się znaleźć bardzo fajne miejsce, gdzie odbywają się szkolenia i kusi mnie, aby się zapisać. Miejsce to Beauty Room w Szczecinie. Opinie mają cudowne.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych