Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kursy j. angielskiego online- pomagają czy nie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 15:32:18

A ja polecam naukę dzięki metodzie językowej 5S. Jest naprawdę łatwa "w obsłudze" i przyjemna "w użyciu" :D. A tak na poważnie - nauka idzie szybko i łatwo, bo jest to dość innowacyjna technika, która przypomina uczenie się języka przez małe dzieci. Poszperajcie sobie w necie, poczytajcie. Pozdrawiam!

#22 CocoChanell

CocoChanell

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 16:00:08

Mogę potwierdzić skuteczność tej metody. Ja najpierw zamówiłam sobie roczny bezpłatny kurs, ale już po dwóch miesiącach zdecydowałam się wykupić jego płatną wersję, tak spodobała mi się nauka tą metodą. "Podrasowałam" swój francuski, który gdzieś tam zapomniany od czasów liceum bardzo już kulał. Dla mnie największą zaletą tego kursu jest to, że w trakcie jego trwania nie spada motywacja, tak jak często zdarza się to podczas nauki zwykłymi metodami.

#23 kacpersky

kacpersky

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:35:10

Online nie online, wazne zeby sluchac i gadac po angielsku jak najwiecej. Ja osobiscie najbardziej skorzystalem na 3 miesiecznym wyjeździe na Tam nauczylem sie, ze nie trzeba sie bac mowic, nawet jesli nie jest to zbyt poprawne. Plus ogromna poprawa rozumienia.

Użytkownik Katarzyna Mularz edytował ten post 20 październik 2013 - 20:41:08

#24 incognito

incognito

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 18:33:45

Czy pomagają? Na pewno nie szkodzą, ale trzeba mieć dużo chęci i samozaparcia, krótko mówiąc - samodyscyplina. Aczkolwiek nie jestem zwolennikiem samodzielnego uczenia się, bo o ile słownictwo można tak opanować to już płynnej mowy nie bardzo. Żeby dobrze mówić trzeba po prostu ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i trzeba mieć z kim :)

#25 takabunia

takabunia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 20:55:26

Osobiście korzystam z kursu online ze strony chatterbox.pl i widzę rezultaty, także myślę, że kursy online sa jak najbardziej skuteczne. Jezeli chodzi o ten kurs, z którego korzystam jest na dobrym poziomie i zamawiam sobie tyle lekcji ile chcę. Można zresztą skorzystać z bezplatnej lekcji i samemu się przekonac.

#26 Wojtek45

Wojtek45

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 13:51:10

czasami online może się okazać o wiele bardziej skuteczny niż standardowe kursy w szkołach językowych, wszystko zależy od charakteru, niektórzy lepiej czują się w grupach i szybciej się uczą przebywając właśnie w takiej grupie jak na szkoleniach, kursy online są bardziej dla ludzi, którzy mają problemy z koncentracją i potrzebują ciszy i spokoju do opanowania wiedzy z zakresy języków obcych

#27 ~iza2~

~iza2~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 12:37:24

Ja również robiłam kurs w Polecam, bo nauka online szła mi wręcz rewelacyjnie. Lektor jest na żywo, a pierwsza lekcja za darmo.

#28 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 13:55:53

Jak ktoś chce się uczyć to każdy kurs będzie pomocny, trzeba tylko ogromnych chęci, żeby się chciało uczyć.

Niedrogie i fajnie kursy angielskiego online mają w szkole ESKK. Można zamówić lekcję próbną, żeby się przekonać na własnej skórze, czy taka forma nauki nam odpowiada.

#29 patrycjusz7

patrycjusz7

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 listopad 2013 - 08:44:23

No fakt, chęci są najważniejsze i podstawa do efektywnej nauki. Ale z doświadczenia wiem, że płacenie za lekcjee jest też dobrym mobilizatorem - skoro już zapłaciłem, to już będę korzystał. A czy kursy online pomagają? Na pewno nie zaszkodzą, a moim zdaniem każda okazja na złapanie nowych słówek jest dobra.

#30 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 21:26:59

Do równie ciekawej nauki j.angielskiego i nie tylko polecam tę aplikację    https://play.google....uage.quiz&hl=en
sama kożystam z niej już dość długo i jestem bardzo zadowolona, pykam słówka nawet na przystanku. Fajna sprawa, że można ustawić sobie np. odblokowanie ekranu jako quiz językowy i tworzyć własne słowniki, pomimo że jest dużo darmowych. Na serio polecam. Apka darmowa.

#31 ~Karolina88~

~Karolina88~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 08:49:31

Kursy on-line przez skype są naprawdę skuteczne. Chociażby dlatego, że można się uczyć w domu o dowolnej porze, a lekcje są indywidualne. Jeśli ktoś nie jest przekonany to warto wykupić lekcję próbną. Ja ze swojej strony mogę polecić szkołę Shamrock http://www.szkola-shamrock.pl/. Lekcje już od 20 zł, a lekcja próbna za 1 zł.

#32 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 17:11:04

do mnie jakoś sama nauka online nie przemawia ale połączenie z zajęciami z lektorem jak to mają w Speak UP - czemu nie? zresztą właśnie przerabiam to na własnej skórze i póki co jest ok:)

#33 mala.mi

mala.mi

Bywalec

• PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 14:56:18

Kursy online są ok ale jako dodatkowe nauczanie, bo jednak nic nie zastąpi rozmowy z człowiekiem po angielsku - zawsze można zapisać się na zagraniczne fora i tam starać się dyskutować

#34 gacek

gacek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 10:45:25

Każdy kurs pomaga. Nie ważne czy online czy w szkole. Ważne żeby słuchać dużo języka choćby nawet oglądając filmy bez lektora. Druga ważna sprawa to nie uciekać jeśli ma się możliwość rozmowy po angielsku. Nie mają sensu rozmowy z kumplami po angielsku tylko z obcokrajowcami choćby jak się ktoś pyta o drogę na mieście bo i tak mi się zdarzało. Najważniejsza jest komunikatywność 

#35 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 11:26:11

Kursy online to świetna sprawa, zwłaszcza jak na taki standardowy kurs trzeba jechać daleko. Poza tym nie zawsze mamy tyle wolnego czasu w trakcie dnia, żeby udać się na kurs w wyznaczonym czasie. W przypadku kursów online, sprawa jest o tyle prosta, że sami wybieramy czas, kiedy chcemy się uczyć. Ja osobiście korzystałam z kursu online w eskk.pl, był dokładnie taki, jak oczekiwałam. :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 19:10:03

Ja chodziłem na różne kursy, ale dopiero nauka metodą Callana mi pomogła. Uczyłam się w szkolę GB English na Podwalu (w Warszawie). Pełen profesjonalizm ze strony lektorów. uważam, że to naprawdę dobra szkoła. Świetnie podchodzą do każdego ucznia, bardzo indywidualnie. Widać, że zależy im na tym, aby nauczyć.

#37 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 16:50:33

A ja od niedawna ucze sie ze strona szlifujangielski.pl gdzie jest ciekawy kurs angielskiego od podstaw z duza iloscią nagrań audio slowek jak i zdan - warto zagladnac.

#38 ~Kasinski~

~Kasinski~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 18:22:24

Ja nie mam przekonania do kursów online. Zdecydowanie wole normalne szkoły językowe. Ja uczyłem się metodą Callana i uważam, że jest naprawdę bardzo dobra. Szybko słówka zapadają w pamięć i uczenie się nie jest udręką, a przyjemnością.

#39 o2xlc

o2xlc

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 15:13:29

Ja tam uczę się sam w domu. Co prawdą też wolę naukę na kursie. Głównie ze względu na fajną atmosferę i ludzi, których można poznać, ale niestety teraz nie mam czasu chodzić na takie kursy.

Dlatego uczę się sam, dużo czytam, powtarzam słówka, mam różne programy w telefonie, testuję różne serwisy internetowe. Teraz bawię się Langopolis i zapowiada się fajnie.

Polecam oglądanie filmów i seriali, bez napisów. To na prawdę działa!

#40 ~Batorek~

~Batorek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 20:37:49

Ja chodziłem do trzech szkół językowych i polecam GB ENGLISH. Mi najbrdziej odpowiada ich metoda nauczania. Wiadomo że to jest indywidualna sprawa ale dzięki GB udało mi się dużo zapamiętać. 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych