Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kursy j. angielskiego online- pomagają czy nie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~martaO~

~martaO~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 13:45:37

Ja tez dobrze oceniam kurs online, ale pod warunkiem, ze jest się zdyscyplinowanym i naprawdę nastawionym na naukę. Najlepszy dla mnie okazał się kurs online w Level. Bardzo duży nacisk kładziony jest tam na konwersację, mi dużo to dało. 

#102 ~martaO~

~martaO~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 13:46:06

Ja tez dobrze oceniam kurs online, ale pod warunkiem, ze jest się zdyscyplinowanym i naprawdę nastawionym na naukę. Najlepszy dla mnie okazał się kurs online w Level. Bardzo duży nacisk kładziony jest tam na konwersację, mi dużo to dało. 

#103 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 10:12:50

Jeżeli chodzi o naukę angielskiego, to mój poziom był komunikatywny i najbardziej rozwinęłam się w trakcie wyjazd do Stanów więc wszystkim taki kontakt z żywym językiem polecam :) Pojechałam z aupair.aifs pracować jako opiekunka do dzieciaków więc nie dość, że zarabiałam to mogłam jeszcze zwiedzać bo do super rodziny trafiłam i warto z takich wyjazdów korzystać póki ma się taką studencką możliwość

#104 ~Didi~

~Didi~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:32:54

no coś w tym jest, że najlepiej się uczysz na wyjazdach, jak nie masz opcji mówienia po polsku i jesteś zmuszona do mówienia po angielsku. Dla mnie dobrym sposobem na naukę języka są webinaria prowadzone przez Hymana Freemana. Ten koleś jest super. Typowy Amerykanin, pozytywny, otwarty, świetnie się go słucha. 

#105 weratol

weratol

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:48:09

Ja ściągnęłam sobie fajną aplikację do nauki języków plus kupiłam "fiszki"...ale na razie jakoś nie mam motywacji....może ktoś ma coś na motywację? :)

#106 ~Pegy~

~Pegy~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 12:43:18

na motywację, to nie znam sposobu, też mam z nią kłopot ale za to sprawdziłam jaksiemaszpolsko.com. Fajna forma, mogę gotować słuchać Hymana i się uczyć. 

#107 ~Tessa~

~Tessa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 11:09:47

jak dla mnie to ciężko sie samemu motywować do nauki w domu. Dlatego ja wolę chodzić do szkoły językowej i od jakiegoś czasu łażę do Pi School i jestem bardzo z tego zadowolona!fajne, przyjemne kursy, sporo nauki ale widać ze to przynosi rezultat. Także jest bardzo ok!

#108 ~Neva~

~Neva~
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 18:48:40

Tak, dokładnie - Pi School jest bardzo dobrą szkołą, mają różnorodne kursy, które są dokładnie prowadzone. ja jestem zadowolona bardzo z wyboru!

#109 KatCa

KatCa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 maj 2018 - 11:07:30

Samodzielna nauka jest ok. Warto słuchać wiadomości i oglądać filmy w danym języku. Niemniej i tak przychodzi taki moment, że trzeba porozmawiać z kimś "na żywo". Wtedy można sprawdzić ile tak naprawdę się nauczyliśmy :) 

#110 ~Leffka~

~Leffka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:55:42

no dla mnie tylko kursy i to że ktoś faktycznie tłumaczy i ze mną rozmawia. Idealny kurs pamietam w Pi School-świetna nauka, kameralne grupy, wiele mi to dało!

#111 ~Tamarka~

~Tamarka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 13:04:48

Ta szkoła to jedna z ciekawszych w Warszawie! jestem bardzo z niej zadowolona! miłe towarzystwo, dobrze dobrane grupy i przede wszystkim widać ze nauczycielom zalezy na dobrym przyswajaniu wiedzy!

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 21:02:04

A ja calkiem niedawno kupilam sobie pare lekcji przez Skype. Nawet mi się to podoba :)
korzystam z easypeasy edu pl

#113 Olkka

Olkka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:05:51

A ja od kilku miesięcy uczę się z tutlo. Fajnie, bo dzięki nim mam możliwość osłuchania się z różnymi akcentami a to później bardzo ułatwia rozmowę;)

#114 zajac

zajac

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:30:52

TAK MI BARDZO POMOGŁA ,ja zdecydowałam się na szkołe TUTLO, i nie żałuję , masz wygodne lekcje w domowym zaciszu,o dowolnej dla ciebie porze. nauczyciele na super poziomie.i widzę ze nauka przynosi już efekty.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych