Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lawa :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 18:52:57

Już jest czysta

#2 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 09:47:28

zespół ten grał u nas na weselu rok temu, zdecydowanie godny polecenia, miły przyjemny wokal, wszystko od piosenek do zabaw ustalają z parą młodą dzięki temu masz coś co naprawdę chcesz :):):)

#3 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 17:28:54

Ubawiłam się przednio przy tym zespole. Muzyka, rytm. Wszystko ni odpowiadało. Na moim weselu również ten zespół zagra!

#4 mirabelka222

mirabelka222

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 12:39:39

Mam dosyć wyczulony słuch muzyczny, ale w tym zespole nie dostrzegłam tzw powszechnego fałszowania. Mają świetny wokal i są perfekcyjni w swoich aranżacjach muzycznych. Goście bawili się doskonale i to jest najlepszą oceną ich pracy.

#5 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 16:49:32

Naprawdę wart polecenia zespół. Pięknie grają i śpiewają. Wiele imprez z nimi przetańczyłam i zawsze zadowolona byłam!

#6 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 17:50:55

Bardzo przypadło mi do gustu muzyka weselna wykonywana przez  zespół Lawa, bo grają perfekcyjnie, a aranżacje są doskonałe i przy tym bardzo sympatyczne.

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:11:37

Dla mnie zespół Lawa kojarzy się z pełnym profesjonalizmem i dużą jakością w grze. To zespół, który umie bawić innych i jest niezwykle bogaty muzycznie. Polecam!

#8 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 00:05:19

Fajnie grają na weselu. Grali u brata i się sprawdzili.

#9 Komar

Komar

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 luty 2017 - 22:03:20

Bardzo fajnie jestem zauroczony występem tego zespołu na weselu u szwagra. ich piosenki bardzo trafiały do mnie i przy tych melodyjnych utworach fajnie się tańczyło. Tak powinno wyglądać wesele  prawdziwego zdarzenia. pozdrawiam!

#10 Ania2015

Ania2015

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 21:38:11

Cudny zespół! Profesjonaliści jakich mało. Świetnie grają . Zbają dużo piosenek. Polecam!

#11 ~Mariola i Eryk~

~Mariola i Eryk~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 09:30:34

Jak wesele to tylko z Lawą. Sa naprawdę fajni i dobrze grają. Nie fałszują, a to wcale nie jest żadkie wśród zespołów. oni naprawdę mają dobrą muzykę!

#12 ~Bronia~

~Bronia~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 18:52:55

cudny zespół zna się doskonale na tym, co robi. Mieć ich na weselu, to prawdziwa przyjemność!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 23:42:56

Lepszych Lawy nie ma! Wiele wesel już przeszlam, ale przy tym zespole naj lepiej się ubawiłam. Polecam!

#14 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 10:50:11

Nasze wesele dzięki Lawie było absolutnie niezapomniane! Goście byli zachwyceni umiejętnościami zespołu!To był strzał w dziesiątkę!

#15 ~Paulinka22~

~Paulinka22~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:46:16

Zespół Lawa grał nasze wesele, 100 osób na sali i wszyscy byli zachwyceni, różnorodnością repertuaru, znajomości tekstów zagranicznych i wspaniałego brzmienia orkiestry! Fantastyczny vocal! To był nasz najlepszy wybór, polecamy wszystkim, na różne uroczystości, zabawa będzie przednia!

#16 ~joana~

~joana~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 22:27:21

hejka. miałem okazję podczas wakacji bawić się na weselu u serdecznej kumpeli. spotkałem się tam po raz pierwszy z zespołem Lawa, który grał troszkę inaczej niż poprzednie zespoły, które znałem z poprzednich wesel. tak z sercem i duszą. taka postawa bardzo mi sie spodobała. ogółe miło się człowiek bawił na tym weselu. pozdrawiam!

#17 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 22:59:52

miałęm bogate lato i byłem tylko i aż na czterech weselach i różne tam kapele grały. najlepiej wypadła dla mnie Lawa. Przede wszystkim grają fajną muzykę weselną przeplataną troszke znanymi szlagierami ogólnie zrozumianej muzyki i umieją się zachować, widać, że mają obycie i ze z nie jednego pieca chleb już jedli. jak naj bardziej polecam!

#18 ~Julian~

~Julian~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 22:55:13

Ja zdecydowanie z zespołów muzycznych mogę polecić Lawę. Lawa grała u kuzyna w Przemyślu i było to coś niesamowitego! Mają charyzmę! Podczas ich grania nogi same tańczyły. Było naprawdę bardzo, bardzo dobrze!

#19 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 19:33:19

Lawa najlepszy zdecydowanie!!! U kumpla na weselu grał inny zespół i to juz nie było to! Nie ma jak Lawa!

#20 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 13:37:59

zespół Lawa mnie interesuje. Może jeszcze ktoś coś o nich napisze?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych