Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rzeszowianka~

~rzeszowianka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 15:55:11

Trzymam kciuki za akcje i za Was.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:00:50

a ch.j im w d***,niech jada do niemiec leczyć swierzba u murzynów.Kilka dni temu znajoma mi mówiła,ze wizyta u rzeszowskiego okulisty kosztuje od 300do 500zł.Teraz nawet UBeków nie stać jestna leczenie ne mówiąc o przyzwoitymczłowieku.

#3 ~operowany za kase do kabzy~

~operowany za kase do kabzy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:04:42

Niech oddadzą łąpówki odebrać im prywatne kliniki takie jak RUDNA gdzie jak jest infekcja to go na Górke ,tak robili a w łape jak brali takk biorą PIWKI i inne gady tam pozostające

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:06:22

Teraz nawet UBeków nie stać jestna leczenie ne mówiąc o przyzwoitymczłowieku.

UB-cy pomarli więc nie korzystają z usług medyków. Stać natomiast na leczenie PiS-owców i ich sympatyków. Reszta społeczeństwa niech sobie radzi sama.

#5 ~W dupie się poprzewracało~

~W dupie się poprzewracało~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:07:38

Płaciłem z moich podatków za wasze studia, teraz mam płacić za prywatne usługi miernej jakości. Biedactwa zawsze mają pod górkę. Za swoje studia sam płaciłem i nie strajkuję. Nie podoba się? Wypad na kuroniówkę. Zatrudnić znacznie lepiej wykształconych lekarzy ze wschodu, nie będą narzekać.

#6 ~duch azora~

~duch azora~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:11:30

Tą całą służbę  zdrowia wymyślił niejaki Stalin  ten sam co podarował nam PKiN w Warszawie i parę innych rzeczy.

Ten gostek miał jednak wyjątkowy dar jej dyscyplinowania nie to co  hrabia który nią dzisiaj zarządza.

Trzeba zaorać znaczy się sprywatyzować tą całą służbę zdrowia i doktory niczym weterynarze spokornieją i zaczną podmiotowo traktować chorego.

#7 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:14:18

pokaż lekarzu co trzymasz w garażu...

#8 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:15:47

pokaż lekarzu co trzymasz w garażu...

#9 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:30:37

No coś takiego!!! Niewolnicy zaczęli kombinować jak zrzucić kajdany! No to teraz cały system tzw. ochrony zdrowia się zawali bo był oparty na ich nędznym wynagrodzeniu. To dzięki niemu, nie dość że pracowali w placówce rezydentury to później jeszcze musieli dziadać na fuchach i dodatkowych dyżurach.

#10 ~orest~

~orest~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:36:29

"Jak podkreśla NIK, Polska, pod względem wydatków na zdrowie, "jest w ogonie krajów europejskich". Izba podaje, że wydatki na ochronę zdrowia w Polsce w 2016 r. stanowiły 6,4 proc. PKB (ogółem, publiczne i prywatne), "co znacząco odbiega od wartości notowanych w innych krajach europejskich". NIK wskazuje, że np. w Niemczech wydatki te stanowiły 11,3 proc. PKB, we Francji 11 proc., w Grecji 8,2, na Węgrzech 7,6. Najwięcej na służbę zdrowia wśród europejskich państw wydaje Szwajcaria (12,4 proc. PKB)."

Przy tej,posocjalistycznej organizacji opieki medycznej w Polsce,zwiększenie wydatków na ochronę zdrowia nic nie poprawi. Trzeba przeprowadzić głęboką reformę a na tę pracę nie jest gotowa partia rządząca. Wcześniej także żaden rząd nie potrafił nic sensownego przeprowadzić. Ważna jest także niechęć pacjentów do zmian oraz przekonanie,że tylko państwowa służba zdrowia gwarantuje dobre leczenie. Ten dość powszechny mit ciągle ma się dobrze,na czym korzystają lekarskie gangi. Etat lekarza w państwowej placówce i prywatna praktyka to wylęgarnia korupcji.

#11 ~gołębi puch~

~gołębi puch~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:45:45

"Jak podkreśla NIK, Polska, pod względem wydatków na zdrowie, "jest w ogonie krajów europejskich". Izba podaje, że wydatki na ochronę zdrowia w Polsce w 2016 r. stanowiły 6,4 proc. PKB (ogółem, publiczne i prywatne), "co znacząco odbiega od wartości notowanych w innych krajach europejskich". NIK wskazuje, że np. w Niemczech wydatki te stanowiły 11,3 proc. PKB, we Francji 11 proc., w Grecji 8,2, na Węgrzech 7,6. Najwięcej na służbę zdrowia wśród europejskich państw wydaje Szwajcaria (12,4 proc. PKB)."
100 procent racji.
Przy tej,posocjalistycznej organizacji opieki medycznej w Polsce,zwiększenie wydatków na ochronę zdrowia nic nie poprawi. Trzeba przeprowadzić głęboką reformę a na tę pracę nie jest gotowa partia rządząca. Wcześniej także żaden rząd nie potrafił nic sensownego przeprowadzić. Ważna jest także niechęć pacjentów do zmian oraz przekonanie,że tylko państwowa służba zdrowia gwarantuje dobre leczenie. Ten dość powszechny mit ciągle ma się dobrze,na czym korzystają lekarskie gangi. Etat lekarza w państwowej placówce i prywatna praktyka to wylęgarnia korupcji.

#12 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:54:48

Czyli zapowiada się, że pisowscy kretyni dokonają  w 2 lata tego, czego inni nie dokonali od 1989 roku - rozpier.olą służbę zdrowia :) Niestety te matoły nie potrafią nic czego poza zwiększaniem obciążeń, za co płacą ci którzy ten pisowski grajdoł utrzymują. Od nowego roku ci sami w nagrodę zostaną pozbawieni  opieki medycznej bo badziwiłłowi zachciało się wojenki z lekarzami :) Cóż ministerstwo eutanazji zrobiło robotę! :D

#13 ~Lekarz z powołania~

~Lekarz z powołania~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:55:02

Już niedługo będą was leczyć Ukraińcy i zobaczycie jaki może być zerowy poziom leczenia.Jak się studiuje na Ukrainie to każdy wie.Nie jest przymusem praca ponad normę wiec chcemy pracować zgodnie z prawem czy to coś złego? A jeśli nie pasuje opieka polskich lekarzy słabo wynagradzanych to niech was leczą Ukraińcy.Powodzenia! A propo hasła pokaz lekarzu co masz w garażu to odpowiadam- gowno was to obchodzi!Mamy takie auto na jakie sobie zapracowaliśmy ciężka praca na 3 etatach.Jak wam jeden z drugim mało na bezrobociu za państwowe pieniądze to wynocha do roboty na 3 etatach i samochód tez się wtedy pojawi w garażu.. Dosc z wyzyskiem.Teraz może rządzący zobaczą co będzie jak zaczniemy pracować tyle godzin na ile pozwala ustawa czyli tyle co każdy z was.Samochody w garażu już mamy wiec teraz będziemy pracować dla idei.Pozdrawiam wszystkich nienawidzących lekarzy.

#14 ~rzeszowiak~

~rzeszowiak~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:11:09

Płaciłem z moich podatków za wasze studia, teraz mam płacić za prywatne usługi miernej jakości. Biedactwa zawsze mają pod górkę. Za swoje studia sam płaciłem i nie strajkuję. Nie podoba się? Wypad na kuroniówkę. Zatrudnić znacznie lepiej wykształconych lekarzy ze wschodu, nie będą narzekać.

jak rozumiem nie dostał się Pan na państwową uczelnię i trzeba było na prywatnej papierek zrobić? Szkoda że z własnych podatków nie poszedł Pan na medycynę byłaby to nie mała oszczędnośc ido tego ogromny wkład w polską służbę zdrowia. Ja tam nie chce żeby mnie ukraińcy z dyplomem za pieniądze leczyli

#15 ~gołębi puch~

~gołębi puch~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:12:47

Już niedługo będą was leczyć Ukraińcy i zobaczycie jaki może być zerowy poziom leczenia.Jak się studiuje na Ukrainie to każdy wie.Nie jest przymusem praca ponad normę wiec chcemy pracować zgodnie z prawem czy to coś złego? A jeśli nie pasuje opieka polskich lekarzy słabo wynagradzanych to niech was leczą Ukraińcy.Powodzenia! A propo hasła pokaz lekarzu co masz w garażu to odpowiadam- gowno was to obchodzi!Mamy takie auto na jakie sobie zapracowaliśmy ciężka praca na 3 etatach.Jak wam jeden z drugim mało na bezrobociu za państwowe pieniądze to wynocha do roboty na 3 etatach i samochód tez się wtedy pojawi w garażu.. Dosc z wyzyskiem.Teraz może rządzący zobaczą co będzie jak zaczniemy pracować tyle godzin na ile pozwala ustawa czyli tyle co każdy z was.Samochody w garażu już mamy wiec teraz będziemy pracować dla idei.Pozdrawiam wszystkich nienawidzących lekarzy.

Mam pełen szacunek dla lekarzy.
I dlatego życze lekarzom żeby mogli móc wybić się na niepodległość czyli pracować na swoim czyli na wolnym rynku.
Ów rynek najlepiej zweryfikuje ich umiejętności.
Myślę że wolny rynek wyjdzie na zdrowie też potencjalnym klientom lekarzy którzy zaczną zdrowie traktować jak towar który kosztuje i dbać o nie.

#16 ~A.K.~

~A.K.~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:20:46

Ja mam takie pytanie: czy lekarz to najbardziej odpowiedzialny zawód w Pl? Otóż jest masę innych równie odpowiedzialnych! Rozumiem- studia są długie, ciężki i później praca i branie odpowiedzialności za cudze zdrowie czy życie to mega wyzwanie. Ale nie stawiajcie siebie na piedestale! Jesteście takimi samymi ludzmi jak każdy inny tylko macie większa wiedzę z dziedziny medycyny. Pamiętajcie człowiek się jest a lekarzem bywa!

#17 ~Lila~

~Lila~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:34:15

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:37:14

Czyli zapowiada się, że pisowscy kretyni dokonają  w 2 lata tego, czego inni nie dokonali od 1989 roku - rozpier.olą służbę zdrowia :) Niestety te matoły nie potrafią nic czego poza zwiększaniem obciążeń, za co płacą ci którzy ten pisowski grajdoł utrzymują. Od nowego roku ci sami w nagrodę zostaną pozbawieni  opieki medycznej bo badziwiłłowi zachciało się wojenki z lekarzami :) Cóż ministerstwo eutanazji zrobiło robotę! :D

Sam z siebie jestestaki głupi czy ciktos podpowiada?

#19 ~Rz~

~Rz~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:40:06

Czyli zapowiada się, że pisowscy kretyni dokonają w 2 lata tego, czego inni nie dokonali od 1989 roku - rozpier.olą służbę zdrowia :) Niestety te matoły nie potrafią nic czego poza zwiększaniem obciążeń, za co płacą ci którzy ten pisowski grajdoł utrzymują. Od nowego roku ci sami w nagrodę zostaną pozbawieni opieki medycznej bo badziwiłłowi zachciało się wojenki z lekarzami :) Cóż ministerstwo eutanazji zrobiło robotę! :D

Gdzie byłeś mądralo jak rządzili twoi "inteligenci" z PO i PSL? Sprzedali nawet kolejkę na Kasprowy Wierch tacy byli poradni, że o innych tematach nie wspomnę, "kamieni kupa" - tak powiedział zdaje się twój minister, żałosne

#20 ~Pani bLONDYNKA~

~Pani bLONDYNKA~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 17:55:57

Idioto -II-. Nie zrozumiesz, że jesteś idiotą. Bo jesteś idiotą!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych