Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Leżajsk na sprzedaż?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kulczyk

Kulczyk

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 27 październik 2019 - 20:54:47

Witam,

Moja obecność w Leżajsku miała związek z dniem Wszystkich Zmarłych. Nie opałem się pokusie przechadzki po Leżajskim rynku. Ręce opadają na widok szyldów: Kamienica na sprzedaż, lokal do wynajęcie x 9. Pub Legenda, gdze zawsze się zatrzymywałem zamkniety.   Tym razem nie San, nie linie kolejowe ale ci co zarządzają miastem są odpowiedzialni za ten tan. Serce się kraje, dusza rozerwana na strzępy. 

#2 PiSdułka rozPiSda

PiSdułka rozPiSda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 28 październik 2019 - 13:36:29

Witam,
Moja obecność w Leżajsku miała związek z dniem Wszystkich Zmarłych. Nie opałem się pokusie przechadzki po Leżajskim rynku. Ręce opadają na widok szyldów: Kamienica na sprzedaż, lokal do wynajęcie x 9. Pub Legenda, gdze zawsze się zatrzymywałem zamkniety.   Tym razem nie San, nie linie kolejowe ale ci co zarządzają miastem są odpowiedzialni za ten tan. Serce się kraje, dusza rozerwana na strzępy.

To obraz rządów lokalnych Pisiorów. Bo u nas od zawsze PiS ma poparcie minimum 70%. Teraz na przykład na 15 radnych aż 13 to PiS. PiS zawsze miał przewodniczącego rady miejskiej a teraz już 2 kadencję burmistrz z PiSu.
Więc to PiS ciągnie Leżajsk w przepaść.
Zobaczcie że tam gdzie wygrywa PO to zawsze jakieś inwestycje są. Nawet za tego bylejakiego Urbana obwodnicę PO wybudowało dzięki staraniom Rynasiewicza który w zamian na ważniejszą obwodnicę Góry Kalwarii wywalczył kasę na obwodnicę Leżajska.

#3 dusiazul

dusiazul

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 28 październik 2019 - 19:04:01

I co z tego wylicz iluwepchał POznajomosciach na stołki  albo o za kase bo i takie rozwiazania stosował w Leżajsku dlatego dzis młodzi wjeżdżają  i zostawiają to kliowate miasto 

#4 Migot

Migot

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 16:44:09

Chlopie caly plac pks na placu dworcowym sprzedany niedawno. Dopiero teraz sie wszystko bedzie zamykac bo tam ma byc podobno galeria to male sklepy popadaja jak muchy. A czy przetarg na to byl?

#5 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 19:08:12

Już od dawna sie sprzedaje leżajsk nie od PIS tylko do SLD to sie zaczęło długi POprzedniów też trzeba było spłacić 

#6 Migot

Migot

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 21:06:59

Ale byl na ten pks w ogole przetarg? Tacy byli zadluzeni podobno to teoretycznie powinni ogłosić. I Ciekawe czy miasto zadba chociaz o tych ktorzy korzystają z komunikacji pks czy teraz nie bedzie ani gdzie wsiasc i wysiasc z autobusu na spokojnie. Jeszcze niech technikum opyla za czapke gruszek. Po co szkola jak mlodziez nie bedzie miala gdzie z autobusu skorzystac.

#7 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 132 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 06:54:23

Na lidla też nuie było prztargu czy na inne działki a i tak chuja było innym to teraz chuja im bedzi

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych