Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 januszek104

januszek104

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1995 postów

Napisano 03 czerwiec 2009 - 18:00:17

"Rodzina na swoim " -hasło Krzaklewskiego z poprzednich wyborów się spełniło .Jego rodzina jest na swoim.
Nasz świat wyznaczają ludzie, których się spotyka, zdarzenia w których się uczestniczy i wspomnienia, które chce się mieć...

#2 ~sędzia~

~sędzia~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 18:50:47

Rodzina Maryjana jest na pewno na swoim włącznie z dyrektorem Waśko ze Szpitala specjalistycznego w Rzeszowie !!! :)

#3 ~Stefan Skibiński~

~Stefan Skibiński~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 18:55:20

Na Podkarpaciu nie ma kandydatów godnych do reprezentowania Polski w Parlamencie Europejskim. Pan Janowski nic nie zrobił dla Rzeszowa nie mówiąc dla mieszkańców przez całą swoją kadencję. Nie jest to również kandydat do poparcia. Jestem obywatelem RP, uczestniczyłem we wszystkich wyborach które dotąd były po ukończeniu 18 lat życia. Obecnie nie ma kandydata, na którego oddałbym, głosy. I tak też zrobię w tym roku nie pójdę do wyborów, ponieważ nie znalazłem kandydata godnego mojego poparcia. Żaden kandydat nie spotkał się ze mną a tym chyba widz polega i kampania wyborcza. PROPONUJĘ DLA TYCH KTÓRZY NIE WIEDZĄ NA KOGO GŁOSOWAĆ NIE IŚĆ W OGÓLE DO WYBORÓW !!! PRZECIEŻ NIE ZAGŁOSUJECIE NA TEGO KOGO NIE POPIERACIE ???

#4 ~lubaczów~

~lubaczów~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:10:59

Na wczorajszym spotkaniu Mańka w Lubaczowie przybyło może z 10 osób :)))) Sala odwalona jak na jakiś kongres PO a tu taki zonk....

#5 ~~Birkut~~

~~Birkut~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:17:28

Krzaklewski zapomniał ile dobra zrobił dla polaków jako szef AWS-u. W normalnym kraju polityk po takich przejściach zaszyłby się w dżungli albo poddał operacji plastycznej aby zostać nierozpoznawalnym. A swoją drogą ciekaw jestem dlaczego Marianek nie startuje w Gdańsku w końcu tam powinien mieć więcej zwolenników?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:45:45

:angry: Ty MARYJAn,kiedy widzę tą twoją butną mine,słyszę tą mowe zalatującą zaściankiem przez który przepływa rzeka NIL(przepraszam wszystkich mieszkańców Kolbuszowej,chodzi mi tylko i wyłącznie o MARYJAna)to zbiera mi się na wymioty.JESTEŚ OSTATNIĄ OSOBĄ NA KTÓRĄ ODDAŁBYM GŁOS.Spadaj...

#7 ~~pawlo~~

~~pawlo~~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 19:57:36

nie wiedziałem, że krzaklewski jest taki dwulicowy, tam gdzie widzi korytko i pieniążki, tam się pcha. myślę, że Polacy z Podkarpacia będą świadomi na kogo głosują.

#8 ~Tomas Libellus~

~Tomas Libellus~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 22:45:30

Brawo Panie Krzaklewski - proszę tak dalej bo innym Parlamentarzystą nigdy na to odwagi nie wystarczyło.
Liczę na Pana WYGRANĄ zarówno na wokandzie jak i na to, że zdobędzie Pan mandat.

#9 ~Montezumik~

~Montezumik~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 22:57:22

No to widzę, że Marian tłumy porywa na spotkaniach wyborczych - już go wedle badań Łukacijewska wyprzedza, więc nie jest źle;)

Mierz wysoko - głosuj zielono!

#10 ~Tomas Libellus~

~Tomas Libellus~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 23:10:13

:angry: Ty MARYJAn,kiedy widzę tą twoją butną mine,słyszę tą mowe zalatującą zaściankiem przez który przepływa rzeka NIL(przepraszam wszystkich mieszkańców Kolbuszowej,chodzi mi tylko i wyłącznie o MARYJAna)to zbiera mi się na wymioty.JESTEŚ OSTATNIĄ OSOBĄ NA KTÓRĄ ODDAŁBYM GŁOS.Spadaj...

To zagłosuj na siebie pewnie super z Ciebie polityk - Sorry ale co do Kolbuszowej to jako osoba która 20 lat mieszkała w Rzeszowie i tylko rok w Kolbuszowej mogę stanowczo powiedzieć że o zaścianku nie ma mowy. Osobiście uważam, że piszesz te posty na zamówienie a Krzaklewski jak widać jest jednym z najlepszych kandydatów.
Wiem co mówię bo znam większość z nich trudno mi głosować na 26 kandydata który nie nauczył się odpowiadać na przywitanie skierowane do niego przez osobę niepełnosprawną.

#11 ~Staszek~

~Staszek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 23:33:40

Sądzę, że nie wygra Krzaklewski. Podobnie jak nie wygra Poręba. Ludzie zagłosują na swoich. Tych co są już strukturach partyjnych, latami pracowali na swoją pozycję, mają tu swoich przyjaciół i nie urwali się z choinki. Dlatego z PO wygra Łukacijewska. A z PiSu - Szlachta.

#12 ~Fajdas~

~Fajdas~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 11:30:32

Krzaklewski zapomniał ile dobra zrobił dla polaków jako syf AWS-u. W normalnym kraju polityk po takich przejściach zaszyłby się w dżungli albo poddał operacji plastycznej aby zostać nierozpoznawalnym. A swoją drogą ciekaw jestem dlaczego Marianek nie startuje w Gdańsku w końcu tam powinien mieć więcej zwolenników?

#13 Voyt3c

Voyt3c

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1481 postów

Napisano 04 czerwiec 2009 - 12:04:22

Na Podkarpaciu nie ma kandydatów godnych do reprezentowania Polski w Parlamencie Europejskim. Pan Janowski nic nie zrobił dla Rzeszowa nie mówiąc dla mieszkańców przez całą swoją kadencję.

Nie kompromituj się kolego. Nic nie mógł zrobić dla Podkarpacia bo parlament europejski nie jest miejscem do załatwiania sprawa Rzeszowa, Zielonej Góry czy Kłaju. Wybierając kandydatów w eurowyborach opowiadamy się za konkretną wizją (o ile ją znamy) rozwoju Unii Europejskiej. Tylko tyle i aż tyle. Zresztą biorąc pod uwagę ograniczone kompetencje parlamentu europejskiego, to i z tym nie jest tak różowo... ;)
A poza tym Unii jest naprawdę bardzo wiele w naszym codziennym życiu, z tym że akurat nie jest to ani "winą" ani "zasługą" Janowskiego :lol:

#14 ~Stefan Skibiński~

~Stefan Skibiński~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 14:49:21

Na Podkarpaciu nie ma kandydatów godnych do reprezentowania Polski w Parlamencie Europejskim. Pan Janowski nic nie zrobił dla Rzeszowa nie mówiąc dla mieszkańców przez całą swoją kadencję. Nie jest to również kandydat do poparcia. Pan Krzaklewski nie zrobił również nic oprócz tego że pan Waśko jest od lat dyrektorem szpitala w Rzeszowie. Zmieniały się rządy, rządziło SLD, rządziło PiS, rządzi PO a Waśko dalej jest dyrektorem szpitala. A że Krzaklewski startuje z PO to Waśko rządził będzie dalej przez długie lata rządził depotycznie. Jestem obywatelem RP, uczestniczyłem we wszystkich wyborach które dotąd były po ukończeniu 18 lat życia. Obecnie nie ma kandydata, na którego oddałbym, głosy. I tak też zrobię w tym roku nie pójdę do wyborów, ponieważ nie znalazłem kandydata godnego mojego poparcia. Żaden kandydat nie spotkał się ze mną a tym chyba widz polega i kampania wyborcza. PROPONUJĘ DLA TYCH KTÓRZY NIE WIEDZĄ NA KOGO GŁOSOWAĆ NIE IŚĆ W OGÓLE DO WYBORÓW !!! PRZECIEŻ NIE ZAGŁOSUJECIE NA TEGO KOGO NIE POPIERACIE ???

#15 ~anulka~

~anulka~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 15:31:05

Żaden kandydat nie spotkał się ze mną a tym chyba widz polega i kampania wyborcza.

WIDZU mój kochany to znowu Ty?

#16 ~bogdan.~

~bogdan.~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 20:32:45

ledwo dziad wylazł z dziury , już chce się procesować. postępuje jak dziewica po utracie coty

#17 ~~andy~~

~~andy~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 07:47:42

No i na szczęście trup wrócił do szafy...

#18 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 10:44:43

mają maryjanka polacy w d.....pie. skończył się sen o ładnych frajerskich pieniądzach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych