Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lokal weselny Łowisko - Kasztel na Ursynowie

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lusi~

~Lusi~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 18:25:46

Witam,

Poszukując lokal na wesele znalazłam ten z tytułu tematu czyli Kasztel na Ursynowie. Proszę was o opinię co sądzicie o tym lokalu czy go polecacie czy jedenie jest dobre smaczne. O odpowiedż prosze osoby które były w tym lokalu które sie tam bawiły i jadły a nie te co słyszały z plotek.

Pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:19:58

Właściciele oszczędzają na czym się da (oświetlenie, klimatyzacja, etc.). Czasem to staje się wręcz żałosne. Lokal trochę za ciemny. W jaśniejszych lepiej wychodzą nagrania video i zdjęcia. Jedzenie... nic specjalnego. Są lokale gdzie naprawdę palce lizać. Wszystko zależy od kucharki i ciastkarza/ciastkarni.

#3 ~Lusi~

~Lusi~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:39:47

Właściciele oszczędzają na czym się da (oświetlenie, klimatyzacja, etc.). Czasem to staje się wręcz żałosne. Lokal trochę za ciemny. W jaśniejszych lepiej wychodzą nagrania video i zdjęcia. Jedzenie... nic specjalnego. Są lokale gdzie naprawdę palce lizać. Wszystko zależy od kucharki i ciastkarza/ciastkarni.

a jaki lokal byś polecał w okolicy Leżajska ?

#4 ~KL~

~KL~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:02:36

Bzdura! Gram w zespole muzycznym i graliśmy w tym lokalu już 3 -4 razy. Klima zawsze chodziła non-stop. Zwracamy uwagę na to ponieważ nawet nie jest nam na rękę ciągłe chłodzenie sali (źle działa na gardło). Nie rozumiem też co znaczy, że właściciele oszczędzają na oświetleniu? Ktoś chodzi i gasi żyrandole na sali gdzie są goście lub na tanecznej?? To śmieszne co piszesz, bo nigdy się z czymś takim nie spotkaliśmy.  A co do jedzenia to kwestia gustu... Na pewno niczego nie brakuje a jeśli ktoś zamawia sobie na imprezę 2 lub 4 dania gorące to jego sprawa... Jeśli chodzi o wystrój wnętrz to również nic lepszego w okolicach Leżajska nie znajdziesz. Chyba jedyny minus Kasztela to komary... :) Moim zdaniem w okolicy Leżajska najlepsze lokale to Bocarlo, Kasztel, Verona w Sieniawie.  Rewelacyjne jedzenie i obsługa jest też w Duecie w Białobrzegach k. Żołyni ale tamtejszy wystój może nie każdemu odpowiadać. Kiedyś bardzo dobrze było w Mario w Nowej Sarzynie. Jest jeszcze "Azalia" czyli stary "Dom Chemika" w Nowej Sarzynie ale tam z kolei obsługa to katastrofa... W Grodzisku powstał nowy lokal "Cristal Ball Room" ale chyba za wcześnie aby cokolwiek o nim powiedzieć... 

#5 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:09:41

Jak ktoś kręci kamerą sprzed 5 lat i robi foto aparatem, który wyciąga max 800 ISO to będzie zrzędził, że lokal za ciemny, że żyrandole za słabo świecą... Ciekawe jak sobie taki foto czy kamerzysta radzi w klasztorze w Leżajsku skoro w kasztelu ma za mało światła :) Niestety są jeszcze tacy kamerzyści, którzy rozstawiają halogeny na sali i robią żarówkę na sali psując atmosferę. Jest rzeczą naturalną, że goście lepiej się bawią w przyciemnionym oświetleniu z dodatkiem oświetlenia zespołu a nie przy żyrandolach i pożal się boże halogenach zacofanych kamerzystów

#6 ~ajna~

~ajna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:14:01

ja poleca lokola w nowej Sarzynie : Azalia" bardzo dobre jedzenie. miejsce do zabawy dla dzieci, mila i szybka obsluga . Na stole nic nie brakowało. Jedzenie bardzo smaczne każdemu smakowalo. NO i chyba od tego roku lub tamtego jest hotel na gorze zrobiony.MIalam tam własne wesele 2 lata temu. I naprawdę jestem zadowolona.

#7 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2013 - 20:51:30

byłam ostatnio na weselu w tym nowym hotelu perła w leżajsku za czerwonym mostem i muszę powiedzieć że jedno z lepszych wesel zaliczyłam, jedzenia nie do przejedzenia, sala zmieniała kolory - zajebiście! polecam!

#8 ~MP~

~MP~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 09:29:49

byłam ostatnio na weselu w tym nowym hotelu perła w leżajsku za czerwonym mostem i muszę powiedzieć że jedno z lepszych wesel zaliczyłam, jedzenia nie do przejedzenia, sala zmieniała kolory - zajebiście! polecam!

Wszystko fajnie ale raczej nie chciałbym mieć za płotem swojego wesela dzikiej dyskoteki z tysiącem młodzieży... W każdej chwili jakiemuś gówniarzowi mogłoby się zamarzyć wejście na wesele. Chwilowo dyskoteka jest zamknięta ale od września ma być ponownie otwarta... a to ten sam budynek.

#9 Lori

Lori

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:03:10

Jak ktoś kręci kamerą sprzed 5 lat i robi foto aparatem, który wyciąga max 800 ISO to będzie zrzędził, że lokal za ciemny, że żyrandole za słabo świecą... Ciekawe jak sobie taki foto czy kamerzysta radzi w klasztorze w Leżajsku skoro w kasztelu ma za mało światła :) Niestety są jeszcze tacy kamerzyści, którzy rozstawiają halogeny na sali i robią żarówkę na sali psując atmosferę. Jest rzeczą naturalną, że goście lepiej się bawią w przyciemnionym oświetleniu z dodatkiem oświetlenia zespołu a nie przy żyrandolach i pożal się boże halogenach zacofanych kamerzystów

Święte słowa! Jeszcze lepsi są ci, którzy potrafią jednocześnie robić zdjęcia i nagrywać film. W tej kwestii można założyć nawet drugi temat ;)

Dołączona grafikaDołączona grafika

#10 ~baciar~

~baciar~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 12:00:16

Cześć.Imprezowałem w tym lokalu nie raz i uważam że jest super lokal i nic tam nie brakuje!

Nas polaków wyróżnia zazdrość i tu jest problem :mellow:

To dotyczy każdej dziedziny, czy to kamerzyści,zespoły,lokale.Problem jest ten sam, zazdrość i jeszcze raz zazdrość.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 16:51:56

ja byłam ostatnio na weselu u więcława w gospodzie , mi ło smacznie ,obsługa ok , najbardziej podobał mi się wiejski stół na wozie drabiniastym, ładne dekoracje stołów, wszystko na jednym piętrze , mogę śmiało polecić...

#12 ~Marek B.~

~Marek B.~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 20:30:23

Lokal wykończony na ekskluzywny styl ale nie do końca przemyślany. Nad parkietem niepotrzebnie wysokie sklepienie - jakoś przytłacza...Z tym że ciemny - coś jest - ja nie czułam się tam dobrze. Niby muzyka ok, jedzenie. Lokal dla mnie nieprzyjemny. Np. lepiej czułam się w Mario, Bocarlo, a nawet Duecie (jedzenie pyszne). To moje zdanie - nikt nie musi się z nim zgadzać.

Faktycznie, część taneczna nie jest może przytulna -  to kwestia gustu ale wysokie sale nie nagrzewają się tak szybko jak te z niskim sufitem, nie jest duszno po pół godziny ostrych tańców i tu Kasztel przebija resztę sal. Potańcz sobie w Mario w sierpniu przy pełnym parkiecie około 20tu minut a przekonasz się o czym piszę... Nawet klima nie pomoże... A co do Duetu zgadzam się w stu procentach... Nigdzie nie ma tak smacznego jedzenia i takiego przesytu, jedynie wystrój "swojsko-wiejski" ale dla jednych to minus a dla innych plus :)

#13 ~Nikol~

~Nikol~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 20:32:34

ja byłam ostatnio na weselu u więcława w gospodzie , mi ło smacznie ,obsługa ok , najbardziej podobał mi się wiejski stół na wozie drabiniastym, ładne dekoracje stołów, wszystko na jednym piętrze , mogę śmiało polecić...

Akustyka sali tanecznej taka, że można dostać rozstroju nerwowego! Przestrzegam!

#14 ~Miśka~

~Miśka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:19:33

Byłam tam na sylwestra większą grupa i wszyscy byliśmy zachwyceni.Jedzenie,wystrój,obsługa...Gdybym znowu miała robic swoje wesele na pewno byłby to Ursynów tylko nie jak 4 lata temu stara sala a Kasztel wąłśnie,urzeknie gości .GWARANTUJE ŻE BĘDZIECIE MIELI PIĘKNE WESELE

#15 ~Werka~

~Werka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:23:36

Jak tam jest? PIĘKNIE,ELEGANCKO,SMACZNIE I NIEPOWTARZALNIE :) 

#16 ~Onaaa~

~Onaaa~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 02:27:21

Co do restauracji Perła nie jestem w 100% przekonana gdyż sale nie są na jednym poziomie, trzeba chodzić po schodach co nie jest zbyt praktyczne, na sali tanecznej jest mało miejsca, jest tam ślisko według mnie i jedzenie jest takie sobie... Jadałam lepsze. Podobnie jeśli chodzi o Gospodę u Więcławów jedzenie mnie nie urzekło, mogli by sie bardziej postarać... W Kasztelu jedzenie jest bardzo dobre, duża przestrzeń choć wystrój wydaje sie nieco przesadzony a faktury tapet  są zbyt pstrokate. W Azalii byłam na Sylwestrze w ubiegłym roku i jest tam bardzo ciasno, mały parkiet gdzie jeden obijał się o drugiego aż niektórzy woleli tańczyć na korytarzu, i jedzenie oceniłabym tak pół na pół... były potrawy które nam smakowały ale były też takie które zostały nietknięte... 

#17 ~weselnik~

~weselnik~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 21:47:18

...to musisz jechać na wesele do mariotu jak ci wszędzie nie pasuje...oj bieda na tym podkarpaciu..aż piszczy w lokalach również..hehe

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 23:28:43

Jeśli chodzi o Perłę (dziwna nazwa do tego co jest w środkku). Na co dzień nie ma co zjeść oprócz żurku czy schabowego.(cały tydzień można odgrzewać) Owszem karta bardzo bogata tylko na inne dania trzeba czekac ok.godzinę i będą robione z mrożonek.  Kawa lura.Na stołach brud z ktoregośtam dnia. Koszmar. Jeśli tak jest na co dzień to na zamówionych imprezach jest tylko nieco lepszy blichtr dla ludzi. Nie moje klimaty.

#19 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 21:34:51

Jeśli chodzi o Perłę w Leżajsku to świetnie wygląda tylko lokal. Byłam tam na  weselu i poza nowoczesnym wnętrzem nic nie przyciąga i nie zacheca, chyba że ktoś lubi jeść zimne dania na weselu, zimną kawę i herbatę, niemiłą obsługę, nawet brakło papieru toaletowego...Camelot w Sokołowie jest ok

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 14:07:50

Byłam tam na sylwestra większą grupa i wszyscy byliśmy zachwyceni.Jedzenie,wystrój,obsługa...Gdybym znowu miała robic swoje wesele na pewno byłby to Ursynów tylko nie jak 4 lata temu stara sala a Kasztel wąłśnie,urzeknie gości .GWARANTUJE ŻE BĘDZIECIE MIELI PIĘKNE WESELE

Potwierdzam super lokal!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych