Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~byłemunorków~

~byłemunorków~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 13:25:00

Gratuluję odwagi Panom redaktorom!!! Brawo! W całej Szwecji i części Norwegii w sklepach rybnych nawet sami sprzedawcy odradzają spożywania łososia z hodowli z CAŁEJ Norwegii. Kobiety w ciąży mają wręcz zakaz spożywania tego toksycznego mięsa! No ale cóż! Był za darmo i zapewne jeszcze zapłacili za reklamę? Darmowy to i ocet słodki;-) Szacun ;-)

#2 ~Nikita~

~Nikita~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:19:12

Są dowody na to że ludzie wybitnie zdolni jedli łososie norweskie

#3 ~fhdh~

~fhdh~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 07:11:13

W Norwegii wszyscy jedzą łososia hodowalnego. Ciekawe czy w Norwegii kiedykolwiek byłeś jeśli takie bzdury mówisz.

#4 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 20:30:00

Skąd to trolowanie na łososia? Jak z kazdym produktem są różnej jakości. tak jak kurczak z biedronki i kurczak od gospodyni ze wsi sobie nierówne

#5 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 13:11:35

Bo to piszą ludzie co nie chcą jeść ryb po prostu! I chcą nam je obrzydzić! Ale my się nie damy i będziemy dalej zdrowo się odżywiać jedząc łososia

#6 wojna1993

wojna1993

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 08:28:55

Z tym łososiem jak najbardziej to prawda, chodowlany najgorszy.

#7 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:00:54

łosoś norweski jest smaczny i zdrowy. Norwedzy mają hopla na punkcie zdrowia. Dlatego nie boje sie kupować łososia z dobrej norweskiej hpdpwli

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 15:52:52

to pewnie żadne odkrycie, ale jednak dobry łosoś to tylko z Norwegii, co jednak ważne, trzeba wybierać rybkę od największych przetwórców, dają rękojmie że produkt będzie ok

#9 ~Majak~

~Majak~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:03:35

mój łosoś przybywa z Norwegii - wiem że to żadne zaskoczenie, ale jestem mu wierny od lat!

#10 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:07:21

to pewnie żadne odkrycie, ale jednak dobry łosoś to tylko z Norwegii, co jednak ważne, trzeba wybierać rybkę od największych przetwórców, dają rękojmie że produkt będzie ok

ostatnio odkryłam łososia od marive harvest i powiem Wam tak - po prostu wow!

#11 ~Łuki~

~Łuki~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 15:22:06

a mój łosoś przybywa na mój stół z przyzwoitego sklepu i nazywa się łosoś MOWI, polecam

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych