Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Manicure hybrydowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sabinta~

~Sabinta~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 19:51:11

Dziewczyny, a któraś w czasie wykonywania manicure robi sobie też maskę Epiltouch byOlie? Ja je bardzo lubię, ogólnie skórki piękne, dłonie odżywione, ale z hybrydami dopiero zaczynam przygodę. Może powiedzie, jak się sprawdza? trzeba zdjąć kolor?

#42 ~jeszcze niegrzeszna Krysia~

~jeszcze niegrzeszna Krysia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 05:56:33

Dziewczyny, a któraś w czasie wykonywania manicure robi sobie też maskę Epiltouch byOlie? Ja je bardzo lubię, ogólnie skórki piękne, dłonie odżywione, ale z hybrydami dopiero zaczynam przygodę. Może powiedzie, jak się sprawdza? trzeba zdjąć kolor?

Jednej jak robili maskę to jej tak naciągali skóry że się okazało że jej teraz broda rośnie. :D :D :D

#43 ~karolinka54~

~karolinka54~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 14:23:51

Jak dla mnie z hybryd najlepsze ma semilac, jak są poprawnie nałożone to nie mają prawa uczulać. Teraz wypuścili też bazę 5 w 1 - baza, kolor i top. Do tego można nią nadbudować i przedłużyć paznokcie do 1cm. Fajna sprawa.

#44 ~Katolik z fary~

~Katolik z fary~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 15:44:44

Jak dla mnie z hybryd najlepsze ma semilac, jak są poprawnie nałożone to nie mają prawa uczulać. Teraz wypuścili też bazę 5 w 1 - baza, kolor i top. Do tego można nią nadbudować i przedłużyć paznokcie do 1cm. Fajna sprawa.

A gary to kto będzie mył?

#45 ~Usiasia~

~Usiasia~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 13:16:00

Nie troluj Krysia i czytaj uważnie. To jest maska na dłonie, a nie na twarz. ;) W żaden sposób nie działa jak botoks. :)

#46 ~lustrator~

~lustrator~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:05:16

A gary to kto będzie mył?

Komentarz Brzeszczota podpisany obcym nikiem.

#47 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 21:50:15

Hybrydy Rzeszow
Przestrzegam przed "kosmetyczka" na ul.Brzozowej,w ogłoszeniu wszystko "profesjonalnie" a w rzeczywistosci brudna lampa na stole w kuchni i koszyk z 4 lakierami na krzyż,rezultat zmasakrowana płytka paznokcia z ciemnymi zmianami,ceny jak w salonie,przygotujcie się na wizyte u dermatologa po paznockiach u tej pani!!

#48 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:08:55

Witam.. Dziewczyny mam pytanie czy nie używanie Primera może powodować grzybicę płytki paznokcia??

#49 ~sistero~

~sistero~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:11:32

Beauty Lux polecam i ich szkolenia zawodowe. Do pracy przygotują, ale przede wszystkim nauczą poszczególnych technik. Bazuję na ich szkoleniach od dosyć dawna i to naprawdę przynosi szczególne korzyści. Tzn. stanowi to zdecydowanie najłatwiejszą drogę do nauczenia się zawodu. Regularne szkoły? To tylko papierek, a zero przełożenia na umiejętności. 

#50 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 08:21:02

Mój facet miał grzybice stóp i grzybice paznokci... wyleczył sobie tak, że  sikał sobie własnym moczem po zainfekowanej stopie i grzybica minęła.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych