Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz w obronie TV TRWAM w Łańcucie :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1379 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Janusz_Piwo~

~Janusz_Piwo~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:21:10

W logo judeochrześcijańskiego  RM MB ma żółtą Gwiazdę Dawida (Salomona)  naszytą na ubraniu jak w getcie. Sanktuarium Rydzyka w Toruniu widzianane z góry to 6 liczba kabały

#62 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 00:25:26

Przyglądając się dokładnie układowi liternictwa w logo telewizji TRWAM o. T. Rydzyka widzimy,że nie ma tam litery A, którą pozoruje pozioma kreska łącząca W i M. Dlaczego tak:
Ponieważ w języku hebrajskim nie zapisuje się samogłosek; w tym wypadku A. W logo TRWAM występują tylko spółgłoski T, R, W, M tj. zapis hebrajski. TRWM. Ponadto na lewej stronie M pozioma kreska tworzy odwrócony krzyż.

#63 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 05:14:35

Przyglądając się dokładnie układowi liternictwa w logo telewizji TRWAM o. T. Rydzyka widzimy,że nie ma tam litery A, którą pozoruje pozioma kreska łącząca W i M. Dlaczego tak:
Ponieważ w języku hebrajskim nie zapisuje się samogłosek; w tym wypadku A. W logo TRWAM występują tylko spółgłoski T, R, W, M tj. zapis hebrajski. TRWM. Ponadto na lewej stronie M pozioma kreska tworzy odwrócony krzyż.

Przestan kombinowac z obcymi jezykami, jakimis kreskami itd itd, jak to pisze wyraznie i PO POLSKU.

Towarzysz Rydzyk WAM

Kombinujesz jak kon pod gore, a przeciez to wyraznie pisze w jezyku polskim co to jest !

#64 ~Obserwator_loży~

~Obserwator_loży~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 22:47:50

Tarnobrzeg - inscenizacja zamachu na JP II 20/05/14
Niby dorośli ludzie...

h t t p : / / img.wiocha.pl/images/5/8/583a17277855c76febe8878773bf9dc5.jpg

Link działa po usunięciu spacji.

#65 ~Paul_Babiak~

~Paul_Babiak~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 00:19:24

Jesli ktos jest Polakiem takim z krwi i kosci wychowanym w wierze katolickiej to bardzo szybko rozpozna w Rydzyku obcy element. To i w jaki sposb mowi Rydzyk jest mi obce. Czuje poprostu niesmak, tym bardziej ze mowi to przedstawiciel Kosciola Katolickiego. Ten czlowiek ma korzenie w innej cywilizacji.
Torun jest szykowany przez Zydow na centrum judaizmu rabinistycznego.

#66 ~wieżonco~

~wieżonco~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 13:44:34

Jesli ktos jest Polakiem takim z krwi i kosci wychowanym w wierze katolickiej to bardzo szybko rozpozna w Rydzyku obcy element. To i w jaki sposb mowi Rydzyk jest mi obce. Czuje poprostu niesmak, tym bardziej ze mowi to przedstawiciel Kosciola Katolickiego. Ten czlowiek ma korzenie w innej cywilizacji.
Torun jest szykowany przez Zydow na centrum judaizmu rabinistycznego.

Co ty ta wis !

Łojca Derechtura to trza żeby ludziska zamias hostyji na Boże Ciało na ryncach nosieły i kadzieły przed nim jak go stawiac bedo na ołtoże. Un swinty cłek jus za życio.

Łojce Rydzyku, Boży rzemiesniku, dom szycko. Pole przedom, gospodarke przedom. Dom szycko do Radyja jeno prosto do nieba prowodz !

#67 ~Old_Belfer~

~Old_Belfer~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 18:44:00

Zaplanowane dzialanie a tzw. Solidarnosc - poprzedzona Radiem Wolna Europa, Radio Londyn czy Glos Ameryki,. zrobily Polakom złudne nadzieje na rajskie zycie jak obecnie podstawili Radio Maryja i Tv Trwam

#68 ~KorespondentTrwm(Rzym)~

~KorespondentTrwm(Rzym)~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 19:46:19

30-metrowy krzyż z 6-metrowym Chrystusem zabił włoskiego turystę w Cevo. Konstrukcja stanęła na pamiątkę wizyty Jana Pawła II w Bresci.  Mieszkaniec ulicy Jana XXIII zabity przez krzyż postawiony ku pamięci Jana Pawła II - ten koszmarny zbieg okoliczności,  niestety nie jest kiepskim żartem

#69 ~Katolik z fary~

~Katolik z fary~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:19:24

Imieniem Doktora Tadeusza Rydzyka bedziemy nazywali ulice w naszych miastach. Jak juz pisalem, jest
czlowiekiem, ktory byl w stanie przelamac zydo-germanski monopol medialny w naszym kraju. Wyslalem
w biezacym roku na konto Radia Maryja i Telewizji Trwam ponad 1000zl (ofiara na rozwoj). W przyszlym
roku wysle wiecej (koszty inflacji). Taki jest wynik waszej antykoscielnej i antypolskiej propagandy.

Ja tego roku na cielesne uciechy z paniami z roksy przeznaczyłem dwa tys zł, w przyszłym roku przeznacze więcej. Wiadomo, inflacja.

#70 ~mec. February Furga~

~mec. February Furga~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 04:37:32

Ja tego roku na cielesne uciechy z paniami z roksy przeznaczyłem dwa tys zł, w przyszłym roku przeznacze więcej. Wiadomo, inflacja.

Przeciez tobie Brzeszczot juz NIE STAJE.

Michalik juz wydal List Pasterski w tej sprawie.

#71 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 20:56:04

Przeciez tobie Brzeszczot juz NIE STAJE.
Michalik juz wydal List Pasterski w tej sprawie.

Spokojnie. Umów mnie z twoją kobietą, a odtąd tylko że mną bedzie się kochać.

#72 ~Beret~

~Beret~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 17:45:01

Z życia Międzynarodówki Komunistycznej (Komintern):

"Wiele się zmienia w życiu ojca Tadeusza Rydzyka, gdy poznaje Ivana Angela Pietrobellego - konsula włoskiego w Norymberdze, entuzjastę Medziugorie, który przeżył tam nawrócenie. Rydzyk i Pietrobelli zakładają w Niemczech wydawnictwo specjalizujące się w tematyce objawień. Wydają pismo 'Echo Medjugorja'. W Polsce tłumaczeniem 'Echa' z niemieckiego i kolportażem zajmuje się znajoma ojca Rydzyka z Krakowa.

W 1990 r. Rydzyk wiezie Angela samochodem do Polski. Pokazuje mu Wawel, kościół Mariacki, zabiera do obozu zagłady w Oświęcimiu. Z Wadowic jadą do Krakowa, na nowennę do kościoła redemptorystów. Angelo znowu się dziwi, bo ludzie klęczą. Sam klęka i szepcze: 'Boże, tu wszędzie w Polsce jest Medziugorie'. Potem odwiedzają jeszcze grób księdza Popiełuszki w Warszawie, Jasną Górę i Łagiewniki, gdzie w klasztorze mieszkała święta siostra Faustyna, która ogłosiła światu, że Bóg jest miłosierny. To tutaj 10 lutego 1990 r. Angelo mówi do Rydzyka:
- Proszę ojca, dlaczego ojciec nie zrobi Radia Maryja. Jest taki ksiądz we Włoszech. Ma takie radio.
- Wiem, że jest.
- No to niech ojciec podejmie inicjatywę, ja pomogę.

Niedługo po powrocie do Niemiec jadą do Szwajcarii. Bo w Szwajcarii mieszka mistyczka, która apeluje: 'Ojciec Tadeusz Rydzyk chce robić Radio Maryja w Polsce. Jest ono potrzebne i na ten cel potrzebne są pieniądze'. Na polecenie mistyczki Szwajcarzy zbierają dziesięć tysięcy franków, za które wkrótce stanie maszt radiowy w Toruniu".

Alleluja i do przodu

Avanti - organ prasowy Włoskiej Partii Komunistycznej

Avanti znaczy po włosku "do przodu"

Whu is whu is the whu

#73 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 18:56:00

Z życia Międzynarodówki Komunistycznej (Komintern):

"Wiele się zmienia w życiu ojca Tadeusza Rydzyka, gdy poznaje Ivana Angela Pietrobellego - konsula włoskiego w Norymberdze, entuzjastę Medziugorie, który przeżył tam nawrócenie. Rydzyk i Pietrobelli zakładają w Niemczech wydawnictwo specjalizujące się w tematyce objawień. Wydają pismo 'Echo Medjugorja'. W Polsce tłumaczeniem 'Echa' z niemieckiego i kolportażem zajmuje się znajoma ojca Rydzyka z Krakowa.

W 1990 r. Rydzyk wiezie Angela samochodem do Polski. Pokazuje mu Wawel, kościół Mariacki, zabiera do obozu zagłady w Oświęcimiu. Z Wadowic jadą do Krakowa, na nowennę do kościoła redemptorystów. Angelo znowu się dziwi, bo ludzie klęczą. Sam klęka i szepcze: 'Boże, tu wszędzie w Polsce jest Medziugorie'. Potem odwiedzają jeszcze grób księdza Popiełuszki w Warszawie, Jasną Górę i Łagiewniki, gdzie w klasztorze mieszkała święta siostra Faustyna, która ogłosiła światu, że Bóg jest miłosierny. To tutaj 10 lutego 1990 r. Angelo mówi do Rydzyka:
- Proszę ojca, dlaczego ojciec nie zrobi Radia Maryja. Jest taki ksiądz we Włoszech. Ma takie radio.
- Wiem, że jest.
- No to niech ojciec podejmie inicjatywę, ja pomogę.

Niedługo po powrocie do Niemiec jadą do Szwajcarii. Bo w Szwajcarii mieszka mistyczka, która apeluje: 'Ojciec Tadeusz Rydzyk chce robić Radio Maryja w Polsce. Jest ono potrzebne i na ten cel potrzebne są pieniądze'. Na polecenie mistyczki Szwajcarzy zbierają dziesięć tysięcy franków, za które wkrótce stanie maszt radiowy w Toruniu".

Alleluja i do przodu

Avanti - organ prasowy Włoskiej Partii Komunistycznej

Avanti znaczy po włosku "do przodu"

Whu is whu is the whu

Tak to piekne rzeczy Nas polakow ale ogilnie trudnosciami I tak jest z wiekszasc is rzeczy ,;mnie wiecej wszystkim dzisiejszych swiecie rowniez I Nadal dla duzo ludzi

#74 ~Old_Belfer~

~Old_Belfer~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:15:33

Radio Maryja rozpoczęło nadawanie programu radiowego 9 grudnia 1991,

09. 12. 1991

999, 1 + 2 + 1 + 1

666, 5

Heksagram (666), Pentalfa (5) - Razem oznaczają Świątynię Masońską w kształcie spirali (Spirala - Lucyfer jako Energia Ogień przenikająca Wszechświat)

Sanktuarium JP II i MB w Toruniu z góry ma wygląd spirali (6) z  krzyżem stojącym w płomieniach (15 płomieni z aniołami odwróconymi od krzyża) w środku (na szczycie kopuły.

#75 ~Młody_biblista~

~Młody_biblista~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 09:08:48

Św. FRANCISZEK Z ASYŻU:

"...Ci wszyscy zaś, którzy nie trwają w pokucie i nie przyjmują ciała i Krwi Pana naszego Jezusa Chrystusa, 64dopuszczają się występków i grzechów, i ulegają złej pożądliwości i złym pragnieniom, i nie zachowują tego co przyrzekli, 65i służą cieleśnie światu cielesnymi pragnieniami i zabiegami świata, i troskami tego życia, 66oszukani przez szatana, którego są synami i jego uczynki pełnią (por J 8, 41), są ślepi, ponieważ nie widzą prawdziwego Światła, Pana naszego Jezusa Chrystusa. 67Ci nie mają mądrości duchowej, ponieważ nie mają Syna Bożego, który jest prawdziwą Mądrością Ojca;O nich jest powiedziane: Mądrość ich została pochłonięta (por. Ps 106, 27). 68Widzą poznają, wiedzą i postępują źle, i świadomie gubią dusze. 69Patrzcie, ślepcy, zwiedzeni przez waszych nieprzyjaciół, to jest: przez ciało, świat i szatana, bo ciału słodko jest grzeszyć, a gorzko służyć Bogu, ponieważ wszelkie zło, występki i grzechy z serca ludzkiego wychodzą i pochodzą (por. Mk 7, 21. 23), jak mówi Pan w Ewangelii. 70I niczego dobrego nie macie w tym świecie, ani w przyszłym. 71 Uważacie, że długo będziecie posiadać marności tego świata, lecz łudzicie się, bo przyjdzie dzień i godzina, o których nie myślicie, nie wiecie, i których nie znacie.
72Ciało choruje, śmierć się zbliża, przychodzą krewni i przyjaciele mówiąc: "Rozrządź tym, co twoje". 73A żona i dzieci jego, i krewni, i przyjaciele udają, że płaczą. 74I patrząc na nich, i widząc, jak płaczą, ulega złemu wzruszeniu, zastanawia się i mówi: Oto duszę i ciało moje, i wszystko, co mam, składam w wasze ręce. 75Przeklęty jest naprawdę ten człowiek, który powierza i oddaje w takie ręce swoją duszę i ciało, i cały swój majątek. 76Dlatego Pan mówi przez proroka: Przeklęty człowiek, który pokłada nadzieję w człowieku (Jr 17, 5). 77I sprowadzają zaraz kapłana; kapłan mówi do niego: "Czy chcesz pokutować za wszystkie swoje grzechy?" 78Odpowiada: "Chcę". "Czy chcesz zadośćuczynić za popełnione grzechy i według możności ze swego majątku naprawić krzywdy, jakie wyrządziłeś ludziom?" 79Odpowiada: "Nie". A kapłan pyta: "Dlaczego nie?" 80"Bo oddałem wszystko w ręce krewnych i przyjaciół". 81I zaczyna tracić mowę, i tak umiera ten nieszczęśliwy.
82Lecz niech wiedzą wszyscy, że gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób umarłby człowiek w grzechu śmiertelnym bez zadośćuczynienia, i może zadośćuczynić, a nie zadośćuczynił, szatan porywa jego duszę z jego ciała z takim uciskiem i męką, o jakich nikt wiedzieć nie może, o ile tego nie doznał. 83Iwszystkie bogactwa i władza, i wiedza, o których sądził, że je posiada, zostaną mu odjęte (por. Mk 4, 25; Łk 8, 18). 84I pozostawia krewnym i przyjaciołom, a ci zabiorą i podzielą jego majętność, a następnie powiedzą: "Niech będzie przeklęta jego dusza, bo mógł więcej nam dać i zgromadzić, niż zgromadził". 85Ciało jedzą robaki; i tak gubi ciało i duszę w tym krótkim życiu i pójdzie do piekła, gdzie będzie cierpiał męki bez końca.
86W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. 87Ja, brat Franciszek, sługa wasz najmniejszy, proszę was i zaklinam w miłości, którą jest Bóg (por. 1 J 4, 16) i z chęcią ucałowania waszych stóp, abyście te oraz inne słowa Pana naszego Jezusa Chrystusa przyjęli z pokorą i miłością i spełniali je, i zachowywali. 88A tych wszystkich i te wszystkie, którzy je życzliwie przyjmą, zrozumieją i odpis ich poślą innym, i jeśli wytrwają w tym aż do końca (por. Mt 10, 22; 24, 13), niech błogosławi Ojciec i Syn, i Duch Święty. Amen."

#76 ~Parafianka~

~Parafianka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 10:04:31

Witam, w 2013 roku byłam z koleżanką w Oborach na Mszy św. i spotkaniu z charyzmatycznym ojcem. 3/4 ludzi po dotknięciu przez ojca padało jak muchy. Ja stojąc w kolejce do dotknięcia błagałam Jezusa, przywołując w sobie obraz Jezu Ufam Tobie, żebym nie padła. Jak przyszła moja kolej poczułam, że ojciec naciska środek na moim czole i wywołuje sztuczny upadek, który nie nadchodzi. Podjął chyba 3 próby, a ja Dzięki Bogu nie upadłam, tylko stałam i dziękowałam w sercu, że nie uległam zbiorowej histerii. Tak, są fałszywe charyzmaty i w kościele rzymsko katolickim także, bez wyjątku. To moje świadectwo. Spoczynek w Duchu Swiętym to zwiedzenie szatanskie, to zbiorowa hipnoza . Pismo Swiete nic nie mówi o jakiś upadkach.Bóg jest w Trójcy Jedyny a nie rozłączny. Upadki w Duchu św. są zjawiskami demonicznymi.

#77 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 10:07:20

Wg mnie religię deprawują człowieka dlatego bo nauczją, że robienie jakiś praktycznie zbędnych czynności jest czymś co jest realnym działaniem. Nie utożsamiam się z jakąkolwiek organizacją wyznaniową. NIE JESTEM ATEISTĄ.Wg mnie specjalnie "coś" stworzyło "ŻYCIE".

#78 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 02:38:29

Wg mnie religię deprawują człowieka dlatego bo nauczją, że robienie jakiś praktycznie zbędnych czynności jest czymś co jest realnym działaniem. Nie utożsamiam się z jakąkolwiek organizacją wyznaniową. NIE JESTEM ATEISTĄ.Wg mnie specjalnie "coś" stworzyło "ŻYCIE".

Ty podle bydle ktore zostalo suspendowane z Kosciola Katolickiego jeszcze kasasz ta reke ktora cie karmi na plebani ?

A skad się wzięło to "coś" co stworzyło "ŻYCIE" ?

#79 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 06:58:55

Ty podle bydle ktore zostalo suspendowane z Kosciola Katolickiego jeszcze kasasz ta reke ktora cie karmi na plebani ?

A skad się wzięło to "coś" co stworzyło "ŻYCIE" ?

Jak to skąd? ja jestem z miłośni, planowany, a ty jesteś przypadkiem. Jesteś ofiarą niewłaściwej antykoncepcji.

#80 ~katolik z Fary~

~katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:03:53

Jak to skąd? ja jestem z miłośni, planowany, a ty jesteś przypadkiem. Jesteś ofiarą niewłaściwej antykoncepcji.

Sa nawet tacy suspendowani kaplani jak Brzeszczot z Kurii Przemyskiej ktorzy na FORUM pisza (a wiec glosza) ze PAN BOG wielce sobie zyczy aby kaplani rypali dzieci lub prafian/ki na CHWALE Boza.

Albowiem wedlug jego poglądów wytrysk spermy swietego ksiedza w odbytnice lub w pochwe dziecka lub parafianki jest

NA CHWALE BOZA.

Glosi wiec ze nie wolno ksiezy SADZIC na ziemi, a o karaniu ksiezy za pedofilie jak sie to brzydko nazywa, to trzeba calkiem zapomniec!

Ksieza robia to NA ZYCZENIE BOGA jak to oglaszaja przedstawiciele Kurii.

Takim ksiezom nalezy dawac dodatkowe DOTACJE FINANSOWE, aby zwiekszyc ich poziom komfortowego zycia, samochody najwyzszej jakosci do poruszania sie, wczasy zagraniczne nawet na Pacyfiku w celach odpoczynku po wykonywaniu wszelkich orgii seksualnych, gdy poswiecaja siebie i swoje zdrowie DLA DOBRA BOGA.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych