Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz w obronie TV TRWAM w Łańcucie :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1379 odpowiedzi w tym temacie

#1221 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:06:59

„Naukowcy” uzyskali pierwszy obraz czarnej dziury za pomocą obserwacji „CGI” teleskopu Horizon Event Horizon centrum galaktyki M87. Obraz „CGI” pokazuje jasny pierścień utworzony, gdy światło wygina się w intensywnej grawitacji wokół czarnej dziury, która jest 6,5 miliarda razy bardziej masywna niż Słońce. Credit: Event Horizon Telescope Collaboration -

NASA ma  język węża w swoim logo, To bujda na resorach
TO WYGLĄDA JAK obraz z kolonoskopi PIC LOL Pytanie ,,, jeśli to czarna dziura ,, a przypuszczalnie grawitacja czarnej dziury jest tak silna, że światło nie może z niej umknąć? Czy widzisz mój punkt widzenia?

#1222 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:40:53

Ktoś już o liczył że przeliczajac na czas spędzony w pracy nauczyciele naprawdę zarabiają bardzo dobrze. Ja nienawidzę PiSu ale tu Pinokio i kurdupel mają rację.

Nauczyciele zarabiają bardzo dobrze.  Pracują  faktycznie trzy miesiące a pobory maja płacone 14 razy. 12 pensji plus trzynastka, plus czternastka. Niech średnia będzie zaniżona i  wyniesie tylko 2500 zł na rękę to mamy 2500x14=35000. Co  przy pensum 18 godzin /tydzień oraz ferii, wakacji, różnych innych przerw, daje 3 miesiące pracy codziennie po osiem godzin. ( Jest to rzetelnie obliczone przez szanujące się biuro).czyli 35000/3 daje nam ponad 11 tyś na rękę miesięcznie. Normalnie eldorado.  I wy jeszcze macie czelność protestować? 

#1223 ~KorespondentTrwm(Warszawa)~

~KorespondentTrwm(Warszawa)~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 13:48:32

SKANDAL! Brytyjskie bazy wojskowe wkrótce w Polsce -
You Tube; kanał Suwerenny,pl

#1224 ~Katolik z Fary~

~Katolik z Fary~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 14:02:48

Katedra Notre Dame w Paryżu płonie. Znak czasu?

Wiemy, że Francja miała, zgodnie z ich oficjalnymi statystykami rządowymi, ponad 875 kościołów zdewastowanych w ubiegłym roku.

#1225 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:02:03

Wiemy, że Francja miała, zgodnie z ich oficjalnymi statystykami rządowymi, ponad 875 kościołów zdewastowanych w ubiegłym roku.

Nie tak dawno spalił się kościół w Libuszy koło Gorlic. Zabytkowy. Dwukrotnie. Nie tak dawno spalił się też kościół na Nowym Mieście w Rzeszowie. Kościoły jak widać też i w Polsce się palą.

#1226 ~KorespondentTrwm(Paryż)~

~KorespondentTrwm(Paryż)~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:00:23

Przyczyna nie jest jeszcze jasna, ale urzędnicy twierdzą, że można ją powiązać z pracami renowacyjnymi”, informuje BBC.

Jednak felietonista TIME Christopher J. Hale napisał na Twitterze: „Jezuicki przyjaciel w Paryżu, który pracuje w #NotreDame, powiedział mi, że pracownicy katedry powiedzieli, że celowo ustawiono ogień”.

#1227 ~KorespondentTrwm(Warszawa)~

• Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:09:42

Abp Depo wspomniał, że odbudowana katedra Notre Dame nie bedzie już kościołem katolickim w jedynie centrum spotkań międzyreligijnych…no cóż mam wrażenie, że prawdopodobne zlecenie jej podpalenia otrzymały bojówki islamskie, teraz katedrę mogą już odbudować po swojemu.
Wszak najbogatszy człowiek europy wykłada na to
niezłą sumę, no to może wymagać.

Od dawna ekumeniści walczą on o wspólnotę międzyreliginą klękając chętnie przed innowiercami ,myjąc im nogi a niekiedy nawet całując je.

#1228 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 19:47:39

Przyczyna nie jest jeszcze jasna, ale urzędnicy twierdzą, że można ją powiązać z pracami renowacyjnymi”, informuje BBC.
Jednak felietonista TIME Christopher J. Hale napisał na Twitterze: „Jezuicki przyjaciel w Paryżu, który pracuje w #NotreDame, powiedział mi, że pracownicy katedry powiedzieli, że celowo ustawiono ogień”.

Bzdura. A ja mam znajomego który ma znajomego który ma szwagra który ma sąsiada który mówił że tam był i widział że tam Chuck Norris zaprószył ogień.

#1229 ~KorespondentTrwm(Paryż)~

• Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 09:03:03

Bzdura. A ja mam znajomego który ma znajomego który ma szwagra który ma sąsiada który mówił że tam był i widział że tam Chuck Norris zaprószył ogień.

Moim zdaniem wydarzenie to ma jeszcze jeden wymiar. Jednoczesny pożar katedry i meczetu w tym samym czasie jest symbolem rychłego zniszczenia zarówno chrześcijaństwa jak i islamu w celu utworzenia jednej światowej religii.W ciągu zaledwie jednego tygodnia miało miejsce pięć ataków na świątynie katolickie, co skłoniło francuskiego premiera Edouarda Philippe do… potępienia ich na Twitterze.
„W naszej świeckiej republice szanujemy miejsca kultu. Takie czyny mnie szokują i muszą zostać jednomyślnie potępione”
– napisał na Twitterze Philippe…”
Coś czarno widzę odbudowę katedry do stanu sprzed pożaru.
Już ogłaszają konkurs na iglicę Niewykluczone, że w ramach „rekonstrukcji” na szczycie umieszczą oko Saurona.już trzeba apelować  żeby igli ca była dokładnie taka sama jak była ! inaczej ustroją ja w półksiężyc zamiast Krzyża !!!

Okiem Saurona z pionową szczelinową źrenicą jest Tabernakulum w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach„

#1230 ~KorespondentTrwm(Warszawa)~

• Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 09:43:27

Jegliński: Obawiam się, że Macron i inni będą chcieli przerobić Notre Dame na miejsce multikulti

You Yube; kanał RadioWNET

#1231 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:38:51

23 minuty zajęło Strażowi Pożarnemu dotarcie do katedry Notre Dame. W połączeniu z faktem, że 16 bezcennych rzeźb zostało usuniętych do czyszczenia 4 dni przed, a nawet 1 dzień przed usunięciem kolejnych prac. Tak, to była planowana fałszywa flaga.

#1232 ~Paul_Babiak~

~Paul_Babiak~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:04:38

Trump był w biurze 888 dni, kiedy upadła notre dame. Prawda?
Zastanów się - 888 dni od wyborów. 11.08.2016 - 15.04.2019

#1233 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:15:33

Prawdziwy Chuck Norris pożar tej wielkości co ta katedra katedra zgasiłby jednym pierdnięciem.

#1234 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:11:52

Prawdziwy Chuck Norris pożar tej wielkości co ta katedra katedra zgasiłby jednym pierdnięciem.

Może próbował, ale fala uderzeniowa nie sforsowała Atlantyku i całej szerokości USA, bo myslę, że koleś mieszka w Hollywood(Los Angeles)

#1235 ~Młody_biblista~

~Młody_biblista~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:27:35

Hollywood and The Passion of the Christ Exposed
You Tube kanał AwakeningWorld
Opublikowany 10 sty 2017

Mark Woodman ujawnia satanistyczny film wyprodukowany przez Hollywood, wypełniony podprogowymi wiadomościami i okultystyczną symboliką, która zwodziła tak wielu chrześcijan, „Pasję Chrystusa” Mela Gibsona. To jest jednooki chrystus Iluminatów, Antychryst. Antychryst jest przepowiedziany, że będzie miał prawe oko przyciemnione - tak jak chrystus na filmie Gibsona „Biada pasterzowi bałwochwalcy, który opuszcza owce! pociemniało. Mieczniech spadnie najego prawe ramę, a prawe oko niech się zaciemni" Ksiega Zachariasza 11; 17

#1236 ~Stanisław Chrząszcz~

~Stanisław Chrząszcz~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:52:27

Właśnie zdałem sobie sprawę, że I XX I (tj 09.11.) wygląda jak symbol wolnomularski pomiędzy dwoma filarami (jeśli XX zsunąć, aby się stykały)

#1237 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:24:54

Może próbował, ale fala uderzeniowa nie sforsowała Atlantyku i całej szerokości USA, bo myslę, że koleś mieszka w Hollywood(Los Angeles)

Chuck Norris był widziany w Paryżu w dniu tego pożaru. Więc pierdnięciem mógł zagasic ale chyba mu się nie chciało.

#1238 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:27:25

Hollywood and The Passion of the Christ Exposed
You Tube kanał AwakeningWorldOpublikowany 10 sty 2017
Mark Woodman ujawnia satanistyczny film wyprodukowany przez Hollywood, wypełniony podprogowymi wiadomościami i okultystyczną symboliką, która zwodziła tak wielu chrześcijan, „Pasję Chrystusa” Mela Gibsona. To jest jednooki chrystus Iluminatów, Antychryst. Antychryst jest przepowiedziany, że będzie miał prawe oko przyciemnione - tak jak chrystus na filmie Gibsona „Biada pasterzowi bałwochwalcy, który opuszcza owce! pociemniało. Mieczniech spadnie najego prawe ramę, a prawe oko niech się zaciemni" Ksiega Zachariasza 11; 17</p></p>

To dlatego zakazano wyświetlania tego filmu w Izraelu.

#1239 ~KorespondentTrwm(Paryż)~

• Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:45:10

Compact News:

from nearby public webcam on 4/15/19 there is a dark figure walking on the rooftop before the fire - NO SAFETY VEST - and no other workers present. This person creates TWO flashes of light or sparks

tł.

z pobliskiej publicznej kamery na 15 kwietnia 1919 r. na dachu przed kominkiem idzie ciemna postać - BEZ zabezpieczen - i nie ma innych pracowników. Ta osoba tworzy DWA błyski światła lub iskier

#1240 ~Paul_Babiak~

~Paul_Babiak~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:47:30

Compact News:

from nearby public webcam on 4/15/19 there is a dark figure walking on the rooftop before the fire - NO SAFETY VEST - and no other workers present. This person creates TWO flashes of light or sparks

tł.

z pobliskiej publicznej kamery na 15 kwietnia 1919 r. na dachu przed kominkiem idzie ciemna postać - BEZ zabezpieczen - i nie ma innych pracowników. Ta osoba tworzy DWA błyski światła lub iskier

Jak tłumaczysz bałwanie. Nie przed kominkiem tylko przed pożarem

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych