Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz w obronie TV TRWAM w Łańcucie :: zobacz komentowany artykuł


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1379 odpowiedzi w tym temacie

#1361 ~KorespondentTrwm(Warszawa)~

~KorespondentTrwm(Warszawa)~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 05:16:07

Tomasz Węgrzyn: Izrael zwyciężył z Niemcami w bitwie o Polskę

You Tube kanał CEPowiśle#1362 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 05:20:13

Tomasz Węgrzyn: Izrael zwyciężył z Niemcami w bitwie o Polskę

You Tube kanał CEPowiśle

 

 

Takie Centrum Edukacyjne powinno powstać w zlewaczałym Trójmieście! Pozdrawiam redakcję!

 
I w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Te 3 miasta plus warsiawa i łAŃCUT to chory człowiek Polski

 #1363 ~Tomek~

~Tomek~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 05:23:52

Jerzy Zięba o manipulacjach i ogłupianiu Polaków przez TVN

20 715 wyświetleń

yOU tUBE KANAŁ jERZY zIĘBA#1364 ~Old_Belfer~

~Old_Belfer~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 05:42:56

Ale jakim cudem herb Frankfurtu na Menem jest identyczny z herbem Polski?

 

Rabbi Antelman w swoich książkach  skupił się na fałszywym mesjaszu Sabbatai Zvi i kontynuacji jego złej służby przez turecką sektę zwaną Donmeh.
W XVIII wieku Jakub Frank przyniósł ideologię Donmeh do Europy i przyłączył się do fatalnego sojuszu.  Frankfurt w tym czasie był siedzibą jezuity, Adama Weishaupta, założyciela Lucyferiańskich Iluminatów, a także finansowego imperium Braci Rothschildów. Warto to powtórzyć: Frankfurt był miejscem narodzin zarówno Lucyferiańskich iluminatów, jak i imperium Rothschilda. Kiedy Jakub Frank przybył do miasta, sojusz między nimi już się rozpoczął.

 #1365 ~Młody_biblista~

~Młody_biblista~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 06:27:05

Fałszywe objawienie fatimskie
lub,
Masowy zanik krytycznego myślenia
Ew. Mateusza 24:24: „Powstaną bowiem fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy, i będą czynić wielkie znaki i cuda, aby oszukać (jeśli to możliwe) nawet wybranych”.
Wizje w Fatimie w 1917 r. Zawierały oszustwa dotyczące wiary katolickiej i przyczyniły się do masowego zaćmienia, które już wtedy zaczęło przyćmiewać prawdziwą doktrynę Jezusa Chrystusa. Najbardziej oczywiste oznaki, że  wydarzenia w Fatimie nie pochodzą od Boga, pochodzą od samych świadków.
    Dzieci wiedziały i przyznały, że nie odmawiają różańca z szacunkiem i oddaniem, a nawet poprawnie (ich „wersja” była po prostu powtórzeniem „Zdrowaś Maryjo, Zdrowaś Maryjo, Zdrowaś Maryjo!” Przed rozpoczęciem zabawy), a jednak czy można uwierzyć, że to grzeszne zachowanie zostanie nagrodzone niebiańskimi wizjami?
    Domniemany anioł skłonił dzieci do modlitwy w stylu muzułmanina z ugiętymi kolanami, pośladkami uniesionymi w powietrzu i czołem do ziemi - zapowiadającym synkretyzm Nowego Porządku;
"Nie bój się. Jestem Aniołem Pokoju. Módlcie się ze mną. Ukląkł, pochylając czoło do ziemi. Z nadprzyrodzonym impulsem zrobiliśmy to samo, powtarzając słowa, które usłyszeliśmy od niego: „Mój Boże, wierzę, uwielbiam, mam nadzieję, i kocham cię. Proszę o przebaczenie dla tych, którzy nie wierzą, nie uwielbiają, nie mają nadziei i nie kochają was ”. Po powtórzeniu tej modlitwy trzykrotnie anioł wstał i powiedział do nas:„ Módlcie się w ten sposób. Serca Jezusa i Maryi są gotowe słuchać was ”
 
.Synkretyzm: połączenie lub próba połączenia różnych religii, kultur lub szkół myślenia.
1 Tesaloniczan 5: 3: „Gdy bowiem powiedzą, pokój i bezpieczeństwo, wtedy nagle spadnie na nich”.
Mateusza 10: 34-35: „Nie myślcie, że przyszedłem zesłać pokój na ziemię: nie przyszedłem, aby posłać pokój, ale miecz. Przyszedłem bowiem, aby przeciwstawić człowieka swojemu ojcu, a córkę przeciw matce ”.
Również modlitwa anioła jest teologicznie niepoprawna, ponieważ anioł faktycznie kłamałby, gdyby modlił się w ten sposób, ponieważ ani nie ma wiary, ani nie ma nadziei:
Mateusza 18:10 „Patrzcie, abyście nie gardzili żadnym z tych małych, bo powiadam wam, że ich aniołowie w niebie zawsze widzą oblicze mojego Ojca, który jest w niebie”.
Św. Tomasz, Summa, pierwsza część drugiej części, pytanie 67, art. 3: „Apostoł mówi:„ Gdy jesteśmy w ciele, jesteśmy nieobecni u Pana, ponieważ chodzimy wiarą, a nie wzrokiem ”. Ale ci, którzy są w chwale, nie są nieobecni u Pana, lecz są Mu obecni. Dlatego po tym życiu wiara nie pozostaje w życiu chwały ”.
2 Koryntian 5: 6-7: „Dlatego zawsze mając pewność, wiedząc, że będąc w ciele, jesteśmy nieobecni u Pana. (Chodzimy bowiem wiarą, a nie wzrokiem). ”
Św. Tomasz, Summa, pierwsza część drugiej części, pytanie 67, art. 4: „Apostoł mówi:„ Co widzi człowiek, po co ma nadzieję? ”. Ale Błogosławiony widzi to, co jest przedmiotem nadziei, a mianowicie. Pan Bóg. Dlatego nie mają nadziei ”.
List do Rzymian 8:42: „Jesteśmy zbawieni przez nadzieję. Ale widoczna nadzieja nie jest nadzieją. Bo cóż widzi człowiek, po co ma nadzieję?

 

 Pani pojawiła się z różańcem i islamskim Misbaha (koralikami modlitewnymi), a także z „Gwiazdą Dawida” - symbolizującą także synkretyzm Nowego Porządku;

Ten symbol nigdy nie był używany przez króla Dawida. Znak Hex został wprowadzony przez żony Salomona i znany jako Gwiazda Remphana:
Dzieje Apostolskie 7:43: „I wzięliście do siebie tabernakulum Molocha i gwiazdę waszego boga Remphama, postacie, które uczyniliście, aby je adorować. I zabiorę cię poza Babilon ”.

 
Pani pojawiła się z różańcem i islamskim Misbaha (koralikami modlitewnymi), a także z „Gwiazdą Dawida” - symbolizującą także synkretyzm Nowego Porządku;

 

Islamski Misbaha może być krótki lub długi, mający 33, 66 lub 99 koralików, które są używane do policzenia tytułów i pochwał boga Baala - Allaha. Może być trzymany w dłoni lub noszony na szyi. Może kończyć się pomponem, wisiorkiem lub medalionem. Kiedy składa się z 33 paciorków, jest znany jako Tasbih of Fatimah, w którym „chwała Allahowi” jest recytowana 33 razy. Cóż za obraza dla 33 lat naszego Pana, które On spędził na ziemi!

 #1366 ~Młody_biblista~

~Młody_biblista~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 10:59:06

Semickie znaki liter można wywieść z piktogramów.

 

ו  WaW (VaV)

 

gwóźdź, 6 litera hebrajskiego alfabet uzywana jako spójnik

 

6 j. hebr. VAV HAK, GWÓŹDŹ(= kart Tarota - Kochankowie) coś co łączy, połączenie, wybór, decyzja lub jej brak, niepewność, związek i związki, seksualność, uczucie podzielenia na dwie części.Te dwie litery sumują się do 12 i oznaczają „gwóźdź” lub „haczyk” lub„szpilka”.Hak może być używany wieszania rzeczy. Gwoździe i kołki to ostre, spiczaste rzeczy, które łączą ze sobą dwa obiekty za pomocą penetracji. Poprzez swój kształt, reprezentują fallusa-oznacza to zjednoczenie (joga)Ta koncepcja unii jest dodatkowo podkreślona, gdy pamiętamy że Vau jest hebrajskim spójnikiem „i”. Jej kształt wprowadza pojęcie penetracji i sugeruje wszystko agresywne, męskie inaładowane dodatnio.Vau jest jedną z 12 prostych liter i reprezentuje znak zodiaku Byka.

3 gwoździe użyte w ukrzyżowaniu Chrystusa są symbolami Vav, 6 litery alfabetu hebrajskiego

 #1367 ~KorespondentTrwm(Rzym)~

~KorespondentTrwm(Rzym)~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 11:56:47

25 stycznia 2004 W spektaklu w Watykanie Jan Paweł II brawami nagrodził polskich tancerzy break-dance, którzy skakali, wirowali i wywracali swoje ciała.             Błogosławię was z całego serca w tej twórczej ciężkiej pracy „, —  powiedział. Wyraźne poparcie dla najbardziej radykalnej współczesnej muzyki i tańca jest kolejnym krokiem w kierunku liberalizacji w zwyczajach Stolicy Apostolskiej.

 #1368 ~KorespondentTrwm(Toruń)~

~KorespondentTrwm(Toruń)~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 12:28:18

W  jednym z dzieł o. T. Rydzyka tj.  Sanktuarium sw. Jana Pawła II i Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji znajduje się obraz  (na mozaice wgłównej nawie) Tadeusza Kościuszki, czyli jest on wg redemptorysty postacią sakralną, którą katolicy powinni naśladować:

Nie było w „Rzeczpospolitej marzeń” Tadeusza Kosciuszki miejsca ani na monarchę ani realny wpływ Kościoła katolickiego na sprawy społeczne.

 

„Albowiem wszelkie ciało udzielne w narodzie będzie działało przeciw poczynaniom rządu, przy którym będą istniały utajone rewolty, konspiracje, w które niestety obfituje historia; nie można spodziewać się, że zmienią postępowanie, gdyż w ich interesie leży istotnie fascynowanie oczu ludu kłamstwem, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami i abstrakcyjnymi czy też niezrozumiałymi ideami teologii” – pisał Tadeusz Kościuszko w liście do księcia Adama Czartoryskiego w roku 1814 uznając prawdy głoszone przez duchowych za kłamstwo, dogmaty za dziwactwo, a mówienie o rzeczach ostatecznych za straszenie chłopów w celu manipulowania tą grupą społeczną. Stąd bardzo blisko do Marksowej tezy o religii jako opium dla ludu, przetłumaczonej później przez Lenina na warunki rosyjskie jako „religia to gorzałka dla ludu”.#1369 ~KorespondentTrwm(Toruń)~

~KorespondentTrwm(Toruń)~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 15:13:42

W  jednym z dzieł o. T. Rydzyka tj.  Sanktuarium sw. Jana Pawła II i Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji znajduje się obraz  (na mozaice w głównej nawie)  Józefa Piłsudskiego, czyli jest on wg redemptorysty postacią sakralną, którą katolicy powinni naśladować:

Józef Piłsudski wyrzekł się wiary katolickiej (apostazja) i został członkiem kościoła ewangelicko-augsburskiego. Był już wtedy dojrzałym mężczyzną mającym 31 lat. Wyrzeczenie się katolicyzmu poprzedzone zostało długim okresem przygotowania katechetycznego do konwersji.

Po wyrzeczeniu się katolicyzmu Piłsudski 15 lipca 1899 pojął za żonę rozwódkę Marie Juszkiewicz z domu Koplewską. Ślub został zawarty w kościele ewangelicko-augsburskim.

Piłsudski traktował kwestie wiary z lekceważeniem, nie przejawiał zainteresowania religią. Nie był przywiązany do dogmatów. W czasie I wojny światowej w rozmowie z Hallerem deklarował swoją bezwyznaniowość i ateizm.Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ Piłsudski był przedstawicielem subkultury socjalistów deklarujących swoją pogardę dla religii i kościoła (na łamach wydawanego przez siebie pisma „Robotnik” uznawał za brata w idei Augusta Babla, który głosił, że popiera socjalizm czyli demokrację w polityce, komunizm w gospodarce i ateizm wobec religii). Partia Piłsudskiego PPS była organizacją ateistyczną, antyklerykalną i zwalczającą Kościół katolicki.

W 1926 Piłsudski obalił demokratyczne władze Polski podczas zamachu majowego. Plany zamachu były doskonale znane komunistom, międzynarodowej finansjerze i Niemcom, a zamach majowy współorganizowała masoneria w łonie piłsudczyków. Dzięki zamachowi Piłsudskiego władzę w II RP przejęli masoni.  Piłsudski przed I w.ś. wspierał rozwój masonerii w organizacji Strzeleckiej.

Wyrazem masońskich porządków po przewrocie majowym był dekret prezydenta Mościckiego, który usunąL z Orła (będącego godłem Polski) krzyż i uzupełnił go masońskimi gwiazdami. Po zamachu na rozkaz Piłsudskiego torturowano jego przeciwników politycznych w Berezie Kartuskiej, w tym narodowców późniejszych bohaterów w walce z Niemcami, komunistyczną Rosją i bezpieką.

Piłsudski wierzył, że jego duchem opiekuńczym jest Napoleon (Napoleon wspierał masonerię, a masoneria Napoleona darzyła kultem). W Belwederze Piłsudskiego prześladowały złośliwe duchy. Przerażony widziadłami Piłsudski wielokrotnie do duchów strzelał.Józef Pilsudski nie nawrócił się również na łożu śmierci. Wezwany ksiądz Korniłowicz ostatniego namaszczenia udzielił najprawdopodobniej już zwłokom Piłsudskiego. Współpracownicy Piłsudskiego (wszyscy masoni) wezwali za późno księdza, by uniemożliwić spowiadającemu się marszałkowi zdradę tajemnic sanacji.

 #1370 ~Katolik z Fary~

~Katolik z Fary~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 15:25:52

 

Takie Centrum Edukacyjne powinno powstać w zlewaczałym Trójmieście! Pozdrawiam redakcję!

 
I w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Te 3 miasta plus warsiawa i łAŃCUT to chory człowiek Polski

 

 

patronką Warszawy jest Matka Boska Łaskawa a nie jakiś potwór komunistyczny w postaci syrenki.

 #1371 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 20:57:50

patronką Warszawy jest Matka Boska Łaskawa a nie jakiś potwór komunistyczny w postaci syrenki.

Ta syrenka ma ładne młode piersi. Jaki to potwór?

#1372 ~Katolik z Fary~

~Katolik z Fary~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 21:25:26

Ta syrenka ma ładne młode piersi. Jaki to potwór?

 

Głównym bóstwem, wzywanym niezliczoną ilość razy, przez chyba zdecydowaną większość mieszkańców naszego kraju, we wszystkich sytuacjach życiowych, a zwłaszcza w nagłych problemach, jest Wielka Nierządnica, zwana pospolitym imieniem "K...a"?

Każdego dnia miliony ludzi w Polsce wzywa tej bogini, wołając do niej przy każdej możliwej okazji najpopularniejszym u nas aktem strzelistym: "o k...a!". Nic dziwnego, że ona przychodzi po swoją własność. Przychodzi każdego dnia po dusze, które wzywają jej imienia i przychodzi czasem zebrać większe żniwo, jak w czasie kolejnych wojen. Jedna z jej demonów służebnych, czyli tzw. "syren", dumnie pręży się na herbie stolicy Polski.

O tym, że syreny to duchy zwodnicze, teoretycznie nie ma potrzeby przekonywać ludzi o minimalnym choćby poziomie wykształcenia humanistycznego. Wystarczy też obejrzeć różne warianty herbu Warszawy przez wieki, aby się przekonać bez żadnych wątpliwości, że jest na nim wizerunek demona. . Warszawska Syrena jest określonego rodzaju. Nie jest to zwykła "syrenka", jak kopenhaska, ale wojownicza. Dlatego Kopenhaga jest pod silnym wpływem pornei, promieniując tym na inne kraje, ale nie ulegała fizycznemu zniszczeniu. Natomiast Warszawa, prócz ulegania duchom nierządu, podlegała wielokrotnym zniszczeniom i rzeziom: od Potopu, poprzez rzeź Pragi, powstanie listopadowe, 1905 rok, pierwszą wojnę, 1939 rok, okupację, powstanie w Getcie, aż do powstania warszawskiego.
 

 #1373 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 04:28:11

Głównym bóstwem, wzywanym niezliczoną ilość razy, przez chyba zdecydowaną większość mieszkańców naszego kraju, we wszystkich sytuacjach życiowych, a zwłaszcza w nagłych problemach, jest Wielka Nierządnica, zwana pospolitym imieniem "K...a"?
Każdego dnia miliony ludzi w Polsce wzywa tej bogini, wołając do niej przy każdej możliwej okazji najpopularniejszym u nas aktem strzelistym: "o k...a!". Nic dziwnego, że ona przychodzi po swoją własność. Przychodzi każdego dnia po dusze, które wzywają jej imienia i przychodzi czasem zebrać większe żniwo, jak w czasie kolejnych wojen. Jedna z jej demonów służebnych, czyli tzw. "syren", dumnie pręży się na herbie stolicy Polski.
O tym, że syreny to duchy zwodnicze, teoretycznie nie ma potrzeby przekonywać ludzi o minimalnym choćby poziomie wykształcenia humanistycznego. Wystarczy też obejrzeć różne warianty herbu Warszawy przez wieki, aby się przekonać bez żadnych wątpliwości, że jest na nim wizerunek demona. . Warszawska Syrena jest określonego rodzaju. Nie jest to zwykła "syrenka", jak kopenhaska, ale wojownicza. Dlatego Kopenhaga jest pod silnym wpływem pornei, promieniując tym na inne kraje, ale nie ulegała fizycznemu zniszczeniu. Natomiast Warszawa, prócz ulegania duchom nierządu, podlegała wielokrotnym zniszczeniom i rzeziom: od Potopu, poprzez rzeź Pragi, powstanie listopadowe, 1905 rok, pierwszą wojnę, 1939 rok, okupację, powstanie w Getcie, aż do powstania warszawskiego.

To wszystko jest mało ważne. Istotne jest że te piękne młode piersi syrenki często mi się śnią i czasem strugam rysia uruchamiając wyobraźnię. A k... wa to przecież najstarszy zawód świata nie tylko kobiet i wielu facetów, często polityków z niego korzysta.

#1374 ~Katolik z Fary~

~Katolik z Fary~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 07:46:06

To wszystko jest mało ważne. Istotne jest że te piękne młode piersi syrenki często mi się śnią i czasem strugam rysia uruchamiając wyobraźnię. A k... wa to przecież najstarszy zawód świata nie tylko kobiet i wielu facetów, często polityków z niego korzysta.

 

Syrenki są sukkubami śrdw.-łac. succubus, od łac. succuba – “nałożnica”, od succubare – “leżeć pod”), w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać nieziemsko pięknych kobiet (często obdarzonych również atrybutami charakterystycznymi dla demonów, np. rogami albo kopytami), nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym

Związek monogamiczny Demony traktują bardzo poważnie. Dlatego należy bardzo dokładnie określić jakiego związku z Demonem oczekujemy.
Związek otwarty – to taki, w którym uprawiamy seks z Demonem i jednocześnie możemy mieć ludzkiego partnera lub inne Demony za partnerów seksualnych.
Związek zamknięty – polega na związku seksualnym i partnerskim tylko z JEDNYM Demonem, do tego nie wchodzi w grę związek z ŻADNYM człowiekiem ani teraz ani w przyszłości. Ponieważ Demony potrafią być okrutnie zazdrosne! A wzbudzenie w nich zazdrości jest bardzo niebezpieczne dla nas samych i ludzi w naszym otoczeniu, z którymi łączy nas związek partnerski bądź seksualny.

DLATEGO BARDZO WAŻNYM JEST SPRECYZOWAĆ JAKI ZWIĄZEK NAS INTERESUJE! Bo napytamy sobie ogromnych kłopotów. Związek zamknięty z Demonem często ma kontynuację po naszej śmierci w świecie astralnym.  A więc jest to tzw miłość na wieki wieków.

 #1375 ~Obserwator_loży~

~Obserwator_loży~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 08:19:01

Ta syrenka ma ładne młode piersi. Jaki to potwór?

 

Zwróć uwagę na zarys postaci Syrenki na pomniku w  Warszawie - lustrzane odbicie S - Serpent, Satan

                                                   S                                Ϩ

 #1376 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:43:49

Zwróć uwagę na zarys postaci Syrenki na pomniku w Warszawie - lustrzane odbicie S - Serpent, Satan
S Ϩ

Każdy normalny człowiek na obraz płaski lub trójwymiarowy nie patrzy poprzez lustrzane odbicie. Wygląda na to że obserwator loży normalnym człowiekiem nie jest.

#1377 ~Obserwator_loży~

~Obserwator_loży~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 13:24:28

Każdy normalny człowiek na obraz płaski lub trójwymiarowy nie patrzy poprzez lustrzane odbicie. Wygląda na to że obserwator loży normalnym człowiekiem nie jest.

 

Obróbką obrazu wzrokowego zajmuje sie podświadomość, która wykrywa,że np.odwrócenie lustrzane ( ) postrzeganego obiektu ma sens symboliczny i pasuje do wzorców archetypowych. W muzyce odpowiednikiem jest backmasking (ang. tylne, wsteczne maskowanie) to wykorzystywana głównie w muzyce metoda ukrywania wiadomości, możliwej do odczytania tylko przy wstecznym przesłuchaniu utworu (tekstu).
Najsłynniejszym przykładem backmaskingu lub jak kto woli mowy odwrotnej jest utwór led zeppelin-stairway to heaven.Odwracając utwór, możemy usłyszeć wyraźnie "There is my sweet Satan" i "666" (w trwającym od 3:20 minuty utworu, zdaniu).Do artystów,którzy wykorzystują w swoich piosenkach backmasking zaliczyć można :Queen,AC/DC, The Eagles,Iron maiden, John Lennon,Madonna, Michael Jackson, Rolling Stones, Sting itd.

 #1378 ~KorespondentTrwm(Toruń)~

~KorespondentTrwm(Toruń)~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 14:34:09

Mroczna strona działalności O. Witko
933 wyświetlenia
You Tube kanał Anna Kuraś

Coraz bardziej zastanawia mnie,dlaczego tak wielu z nas katolików, oraz kapłanów nie przeciwstawia się protestantyzacji Kościoła Katolickiego i dlaczego z taką łatwością dajemy się wmanewrować w ten heretycki nurt? Kościoły pełne są wspólnot, które z niebywałą nachalnością przejmują sposób uwielbiania na wzór"zielonoświątkowy". Niezweryfikowane upadki w tzw. Duchu Świętym są na porządku dziennym. Emocje podkręcane są odpowiednio dobraną muzyką, której zadaniem jest potęgowanie wrażenia,że właśnie działa Duch Święty. Charyzmatycy działający na sposób znanego z lat dziewięćdziesiątych zwiedzania w Toronto blessing są zapraszani do kościołów bez głębszego zastanowienia się nad skutkami ich działań. Dzięki tzw Ewangelii sukcesu biznes kwitnie i ma się bardzo dobrze, więc szanse ,by łatwo się go pozbyć z naszych kościołów stają się mniejsze. Weryfikacja tzw uzdrowień praktycznie nie istnieje. Marginalizacja Matki Bożej(co mnie boli najbardziej), którą spycha się w możliwie najdalszy kąt widoczna jest gołym okiem,a nawet jeśli już się o Niej mówi,to tylko dla zachowania pozorów wiary katolickiej. Jestem katolikiem i chcę by kościół pozostał katolicki. Protestantyzacji Kościoła mówię stanowcze NIE!!!

 #1379 ~Obserwator_loży~

~Obserwator_loży~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 15:40:39

Ta syrenka ma ładne młode piersi. Jaki to potwór?

 

ⵙ ⵙ

 

Ponieważ Illumninati udają, że są mądrymi władcami planety, utrzymując i przekazując tajemną wiedzę o starożytnych bóstwach, to jest diabłach, sowa stała się jednym z ich symboli. Jej nie mrugające duże oczy reprezentują wszechogarniające oko iluminatów, które nigdy się nie zamyka.
Ponieważ oczy sowy wydają się nie poruszać, poruszają swoją szyją, aby całkowicie odwrócić głowę, aby zobaczyć, kolejny znak okultystycznych sekt, które dzięki inicjowanym agentom mogą zobaczyć, gdzie normalni ludzie nie mogą. I podobnie jak sowa, masoni zbierają się w tajemnicy, z dala od światła dziennego

 #1380 ~Katolik z Fary~

~Katolik z Fary~
 • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 19:59:23

 

 

 

ⵙ ⵙ

 

Ponieważ Illumninati udają, że są mądrymi władcami planety, utrzymując i przekazując tajemną wiedzę o starożytnych bóstwach, to jest diabłach, sowa stała się jednym z ich symboli. Jej nie mrugające duże oczy reprezentują wszechogarniające oko iluminatów, które nigdy się nie zamyka.
Ponieważ oczy sowy wydają się nie poruszać, poruszają swoją szyją, aby całkowicie odwrócić głowę, aby zobaczyć, kolejny znak okultystycznych sekt, które dzięki inicjowanym agentom mogą zobaczyć, gdzie normalni ludzie nie mogą. I podobnie jak sowa, masoni zbierają się w tajemnicy, z dala od światła dziennego

 

 

Zniewolenie zachodniego szatana pornografii, kreowania przemocy, satanizmu, różnorakich okultyzmów itd, itp powszechne już w całej Polsce uwidocznione jest chociażby z zapotrzebowaniu na posługę księży-egzorcystów. W PRLu było 2-óch i nie mieli co robić a teraz po odzyskaniu wolności (albo raczej wpadnięciu w satanistyczne zniewolenie) w Polsce jest już 160 księży-egzorcystów i trudno się do nich dostać. Serdecznie pozdrawiam

 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych