Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble na zamówienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 13:45:30

Witam. Poszukuję dobrego wykonawcy do mebli na zamówienie (kuchenne, szafy do przedpokoju i w ostateczności meble łazienkowe) najlepiej z okolic Leżajska. Interesuje mnie wykonawca który robi solidnie, ładnie, adekwatnie do ceny (czyli takie meble które po 0,5 roku nie zaczną się powoli sypać np. zawiasy itp.). Dodatkowo chciałbym aby wykonawca był słowny tzn. że jak ustalimy jakieś konkrety to się ich trzyma a nie na końcu podnosi cenę bo np., materiały podrożały czy coś.

Doradźcie jeszcze z czego najlepiej brać meble kuchenne (fronty)? Nie chcę tanich mebli ani tych dla biznesmenów. Z 5 lat temu do rodzinnego domu zamawialiśmy fronty z forniru, ale teraz nie wiem co jest w modzie i na topie. Proszę jeśli to można o opinię dlaczego polecacie danego wykonawcę. Nie chcę odpowiedzi typu tego nie bierz bo to partacz itp.

Dziękuje z góry za konkretne odpowiedzi.

Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 13:59:31

No na pewno na forum się dowiesz. Zaraz posypią się posty z ukrytą reklamą, że mi robiła firma x i jestem cholernie zadowolony, użytkuję już je 30 lat i nic się nie dzieje, a w dodatku zrobili mi je za darmo.
A tak nawiasem mówiąc to już mam podejrzenia jaka firma będzie się pierwsza reklamowała.

#3 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 21:51:42

To chociaż niech ktoś powie jakie fronty teraz w modzie, tu reklama nie potrzebna ;)

#4 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:15:19

nam robił Paweł Mędrek z Giedlarowej meble do pokoju syna, hallu i kuchni. Jestem zadowolona, jakość bardzo wysoka, meble dopracowane w najmniejszych szczegółach, porównując to co mi inni oferowali to wynika że na rynku sprzedaje się rzepę, a sprzedawcom zależy na masówce a nie na trwałości i jakości.Tel do niego 785-447-342. Uprzedzam hasła typu kryptoreklama itd mnie nie dotyczy.Dodam jedynie dla faktycznie zainteresowanych, że jestem mocno wybrednym klientem i byle g... się nie zadowalam.

Pozdrawiam

#5 ~glaca~

~glaca~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:19:39

nam robił Paweł Mędrek z Giedlarowej meble do pokoju syna, hallu i kuchni. Jestem zadowolona, jakość bardzo wysoka, meble dopracowane w najmniejszych szczegółach, porównując to co mi inni oferowali to wynika że na rynku sprzedaje się rzepę, a sprzedawcom zależy na masówce a nie na trwałości i jakości.Tel do niego 785-447-342. Uprzedzam hasła typu kryptoreklama itd mnie nie dotyczy.Dodam jedynie dla faktycznie zainteresowanych, że jestem mocno wybrednym klientem i byle g... się nie zadowalam.

Pozdrawiam

Tiaaaaaaaaa i jak ten wyżej napisał pewnie za darmo ci zrobił......

#6 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 23:13:28

Moim zdaniem, przy tym, jaki jest aktualnie wybór w salonach meblowych, czy to nawet w sklepach internetowych, zamawianie mebli na wymiar jest po prostu nieopłacalne. Zestawy stół+6 krzeseł można kupić już za około 1000 zł, to są naprawdę żadne pieniądze w porównaniu do tego, co byśmy zapłacili stolarzowi. 

#7 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:14:00

Moim zdaniem, przy tym, jaki jest aktualnie wybór w salonach meblowych, czy to nawet w sklepach internetowych, zamawianie mebli na wymiar jest po prostu nieopłacalne. Zestawy stół+6 krzeseł można kupić już za około 1000 zł, to są naprawdę żadne pieniądze w porównaniu do tego, co byśmy zapłacili stolarzowi. 

a kto zamawia stół i krzesła? puknij się

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 12:13:10

Najbardziej eleganackie  meble do kuchni robią panowie  n/p wjazdu na stare Poltino !

No na pewno na forum się dowiesz. Zaraz posypią się posty z ukrytą reklamą, że mi robiła firma x i jestem cholernie zadowolony, użytkuję już je 30 lat i nic się nie dzieje, a w dodatku zrobili mi je za darmo.
A tak nawiasem mówiąc to już mam podejrzenia jaka firma będzie się pierwsza reklamowała.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 08:02:17

Deska, piła, gwoździe to recepta na tanie, solidne i piękne meble.

#10 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 17:28:26

Ja też szukam wykonawcy mebli kuchennych, jak się orjentuję to prawie w każdej gminie jest kilka takich zakładów, np w Grodzisku Dolnym, Nowej Sarzynie, Leżajsku . Opinie o nich są pozytywne.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 21:05:24

Ja też szukam wykonawcy mebli kuchennych, jak się orjentuję to prawie w każdej gminie jest kilka takich zakładów, np w Grodzisku Dolnym, Nowej Sarzynie, Leżajsku . Opinie o nich są pozytywne.

Piotrek Klimek z Brzózy dużo rzeczy robił robił do pokoju syna i jeszcze kilka znajdziesz na necie.

#12 IdaliaAxel

IdaliaAxel

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 12:07:34

Hej,

też ostatnio zmagałam się z remontem domu i szukałam fajnych mebli.
Z pomocą przyszła firma WIDAX Meble z Kielc.
Jestem super zadowolona z ich usług i polecam serdecznie!

#13 Obserwator rzeczy dziwnych

Obserwator rzeczy dziwnych

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:35:42

Przemysław Pączka z Malenisk (chyba). 

#14 IdaliaAxel

IdaliaAxel

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:15:25

Hej,

jeżeli szukacie fajnych mebli  na wymiar do łazienki oraz do kuchni to polecam zapoznać się z ofertą firmy WIDAX Meble z Kielc.
Mają bardzo dobre ceny, a obsługa i montaż są profesjonalne.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych